0

Real zapala nam swiatelko w tunelu i oby nasi nie zgasili trgo swiatelka w niedziele kolo 18.musimy wspiac sie na wyzyny by wygrac na Calderon.Dziwnie to brzki ,ale patrzac na forme druzyny zwycoestwo w Madrycie bedzie wycxynem.

0

Gnebienia czesc kolejna.czarno widze to wszystko

2

Wymarxony Scenariusz,real przegrywa na Madrigal ,a my zdobywamy Calderon :)

0

Ludzie chodzi o psychike nasztch chlopakow.

0

-1 tylkoooooooo!!!!! Brawo nietoperki

0

Jasny gwint sraki mozna dostac.

0

A co z Cancelo?on niby do nas?a za co?czy valencia ma az taka zlosc do nas...

0

Szkoda dobrych okazji Valencii.mam nadzieje ze cos strzela i biali bez nawet oczka opuszcza Mestalla.real jest mocny i grozny,a jeszcze Bale ,Morata lawe grzeja

1

Mowcie co chcecie ,ale zazdroszcze realowi trojki CKM.oni robia robote w realu kosmiczna

0

Valencio prosze nie olej tego meczu.dobij ,please

0

Ale ida!!!!!!!!!!!!!!

0

Jak to sie mowi?? Golazooo!

0

Podpisuje sie pod Teoim komentarzem.Mysle ze rotacje Lucho jednym pomogly innych zabily w tym sezonie.tylu zawodnikow co sie przewinelo przez srodek pola to az wstyd ,ze nie mamy juz tak naprawde once de gali.Rafa za kazdym razem prezentowal dpbry poziom,jest waleczny ,nie boi sie gry 1/1 i nie klepie coagle do tylu i w poprzek

5

Jak nie bedzie naszym trenerem to co z jego miny :) ?Mysle ze zaden kolejny trener Barcy nie bedzie chcial sprzedac Aleixa .

6

Widzialbym go u nas bardziej niz Coutinho

10

Dzis dwie zywe legendy zagraja przeciwko sobie.Buffon i Casillas,obu panow bardzo szanuje i podziwiam,ale dzis kibicuje tylko Buffonowi.Jesli Barca odpadnie to wlasnie Juventusowi bede mocno kibicowal.

0

Byly hustawki nastrojow w tym sezonie i mysle ze to nie koniec.Jestesmy w duzym dolku,ewidentnie nie ma motywacji w naszych chlopakach i mysle ze dochodza do tego nerwy spowodowane decyzjami personalnymi trenera.Wydaje sie ,ze po slabych wystepach Gomesa nie powinno byc w perwszej 11,a tymczasem on gra co mecz nie dajac nic,co wiecej niewiele pomaga napstnikom no i robi sie nerwowka.Lucho po sezonie chyba trzeba podziekowac,bo nawet jesli w tym sezonie nas uratuje to w przyszlym nastepnym juz bedzie tylko gorzej

1

A nowe taktyki,pomysly kiedy cwiczyc.wczesniej nie bo nie ma czasu teraz relaks.brac sie k...do roboty pany bo Atletico nas rozniesie

1

Leo wie co jest grane,wszyscy wiedza,tylko nie nasz trener dla ktorego nie ma problemu.

1

Patrze na Masche,Boze jaki to jest walczak,czego w Barcy jest tak malo takich pilkarzy.Pique na trenera i prezydenta!

1

Od kontuzji Vidala nie ma radosci u nas....

0

A czego Rakieta nie zszedl ????

0

Jeeeeezuuu ale kaszana

0

Jak przegramy to nie wierze w mistrzostwo,niestet :(

0

To jest dramat!!Lucho na trybuny!!

0

Na poczatku sezonu przed kazdym meczem Lucho mowil kto jak gra i jak powinno sie wowczas grac.Dziwilo mnie to,ze jest tak wylewny odnosnie swoich prywatnych i bystrych spostrzezen.Potem bylo gadanie ze jest kret w druzynie i od razu pomyslalem ze nasz trener tez chyba popadl w samozachwyt i chwali sie swoimi spostrzezeniami i pomyslami na gre z danymi rywalami.Dzis mysle ze Lucho tak dobrze szlo ,ze chyba zapomnial,ze Barce bedzie chcial kazdy ograc i trenerzy nie spia i tez sluchac potrafia

3

Chlopaki nie wierza w trenera,nie mysla szybko tak jak potrafia,rywal wie kiedy ,gdzie podamy.gdyby nie Mats....kto moze nam pomoc?Moze jakis psycholog.Przykro oglada.sie.ukochana druzyne w takiej formie

5

Dlatego ani razu nie hejtowalem Mathieu

0

Ludze sie ze tak bedzie,ale boje sie ze moze byc wtopa.

0

Leci Mathieu z pilka i nie ma do kogo podac,nikt nie zbiega zeby mial do kogo zagrac.Szkoda mi Lucho i naszych chlopakow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?