Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po meczu The Reds ze Swietymi stwierdxam ze podopieczni Kloppa to sie znow olatali na darmo.przy dobtej obronie oni bija glowa w mur jak my nieraz,tyle ze nasza gra kombinacyjna pomaga wygrac a ich nie stoi natakim poziomie.mysle ze Klopp to dobry trener,ale wiecej niz 3,4 miejsce nie ugra na wyspach.on niby wyciaga maks z druzyny ale ekipa wcale bajecznie nie gra.
0
Jeszcze sie nie ciesze ze real nic nie wygra w tym sezonie,ale ich szczescie naprawde sie konczy a gra opiera sie na wrzutkach.zgry kombinacyjnej mozna powiedziec maja okragle 0.z Napoli tez lekko i przyjemnie nie bedzie.mam nadzieje ze Barca dzis bedzie mentalnie nastawiona na intnsywna gre i szybkie rozstrzygniecie .brak Busiego to problem ,ale ma kto u nas go zastapic,moze nie na tym samym poziomie,ale napewno nie drastycznie slabszym.ja osobiscie dalbym Rakiete albo Gomesa.
0
A kto powiedzial ze daje awans sociedad.
0
Hahaha ladne!:)
1
Jak dla mnie to jutro moze byc i 5:5 :)
1
Czesto druzyny ktore wychodza na rewanz z realem sa obsrane.oby celta taka nie byla.to nic ze odpadnie im mecz i beda odpoczywac,bo przeciez mierzyli w tryplet,a bez CdR trypletu nie ma.taka sytuacja na pewno zaklocilaby sprawy w druzynie z Madrytu.licze ze biali odpadna ,a najlepiej po slabej grze:)
4
Bardzo lubie Roberto,ale w tej chwili Aleix daje szybkosc,dobre podanie i spokoj na prawej stronie.w ofensywie pokazuje to albo i wiecej niz w Sevilli.Sergi musi odpoczac a Aleix grac i ogrywac sie na koncowke sezonu.trzymam za niego mocno kciuki
1
Martwia mnie mecze najblizsze bez Busiego i Andrzeja.jest fajnie,gramy ok,ale Lucho musi dobrze rozwiazac te problemy.na Eibar starczyl ten plan z Rakieta,ale na mocnijesze ekipy musi miec kilka opcji,tak mi sie zdaje
2
Sory ale Jeremy dzis byl pewniejszy od Samuela
0
Boje sie ze swojaka dzis sobie ustrzelimy ;).sklad niby ok,ale po co meczyc Roberto .lepiej szybko zamknac mecz zeby Busi mogl odpoczac.licze na spokojne 3 pkt.czuje ze je przywieziemy na Camp Nou.
0
Fakt.przegapilem.
0
Taa to trzeba zajechac tych co ciagle graja.po co byli kupowac jak sie nie korzysta z nowych.trzeba cos zmieniac w meczach ze slabszymi.czolowka akurat z eibar radzi sobie zazwyczaj bez problemow
0
Dzis Vidal moze i z lawkki wejsc,byle tylko wszedl.dalbym odpoczac dzis Luisowi i Busiemu.za. Suareza Paco a za Sergio Andre apbo Masche
1
Jak bedziemy cisneli real to pogubia punkty.Valencia wraca z Voro na dobra scizke wiec moze bedzie trzeba zapisac -3 po meczu bialych z nietoperzami.gol jak gol,Ramos strzelil po minimalnym spalonym,ciezkim do zauwazenia.
0
Ile dostales od babci?;)
0
Rany,ale real jest slaby.niby wygrywa ale rywale tez do konca nie bili sie o remis.kibic oka nie nacieszy ich gra.cr zalosny,szkoda Marcelo.
0
Jutro chcialbym Vidala od poczatku.ciekaw jestem cxy sobie poradzi tak jak z las palmas.
0
Mamy to.pies gryzl spiecia.kupe sil zostaje w san sebastian,ale na camp nou jedzie 0:1.dzieki Barco.dobranoc panowie.
0
Zeby Leo nie oslabil druzyny.jakis znerwicowany gra.musimy cos strzelic jeszcze bo gramy dosc ryzykownie.kiedy ostatnio wygrywalismy na Anoeta po I polowie...:)
3
moze rzuci ktos link jakis :).bede wdzieczny bardzo
0
Oby nasze skrzydła zagrały równo i dobrze.
0
Dzieki i wzajemnie.warto o nia dbac bo teraz jak trzymam diete to wszystko jest jeszcze bardziej apetyczne niz kiedys :/
0
Tak,choc nie pije juz 9 lat.lubie mieso i kebaby ,ogolnie duzo jadlem i chyba moje dolegliwosci to efekt jedzenia na noc .picia slodkich napojow.teraz scisla dieta i ziola do picia.watroba tez dostala ode mnie,niestety i trzustka.
4
Drozdzowka z truskawkami,rumianek do picia,porazka realu i przeglad prasy:).mily poranek,a wieczorem nasz mecz.jedyne co mnie martwi to Anoeta i forma rsss,ale czuje ze bedzie przelom.
2
Zeby caly mecz na lawie przesiedzial ale byl powolany.sroberto nie jest formie i jutro to moze sie zemscic.niedorzeczny pomysl i niezrozumialy jak dla mnie
0
No takie rzeczy....przeciez de san pisalo......:D
0
Wyprzedziles mnie :)
0
A byl w tej bajce smok?juz za dwa dni meczyk:).
0
Oby Malaga dzis dobrze zmeczyla Rsss. W czwartek licze ze wsciekla Barca podbije w koncu Anoeta.dawno nie pisalem wiec dodan ,ze Diego Pablo Simeone znow bardzo konkretnie i trafnie skomentowal wynik swojego meczu i nie tylko ;)
0
Poodstawa to nie tracic glupio punktow.real musi je gubic.bedzie ciezko,ale ja wierze ze wreszcie ich dogonimy.VeB