0

Po meczu The Reds ze Swietymi stwierdxam ze podopieczni Kloppa to sie znow olatali na darmo.przy dobtej obronie oni bija glowa w mur jak my nieraz,tyle ze nasza gra kombinacyjna pomaga wygrac a ich nie stoi natakim poziomie.mysle ze Klopp to dobry trener,ale wiecej niz 3,4 miejsce nie ugra na wyspach.on niby wyciaga maks z druzyny ale ekipa wcale bajecznie nie gra.

0

Jeszcze sie nie ciesze ze real nic nie wygra w tym sezonie,ale ich szczescie naprawde sie konczy a gra opiera sie na wrzutkach.zgry kombinacyjnej mozna powiedziec maja okragle 0.z Napoli tez lekko i przyjemnie nie bedzie.mam nadzieje ze Barca dzis bedzie mentalnie nastawiona na intnsywna gre i szybkie rozstrzygniecie .brak Busiego to problem ,ale ma kto u nas go zastapic,moze nie na tym samym poziomie,ale napewno nie drastycznie slabszym.ja osobiscie dalbym Rakiete albo Gomesa.

0

A kto powiedzial ze daje awans sociedad.

0

Hahaha ladne!:)

1

Jak dla mnie to jutro moze byc i 5:5 :)

1

Czesto druzyny ktore wychodza na rewanz z realem sa obsrane.oby celta taka nie byla.to nic ze odpadnie im mecz i beda odpoczywac,bo przeciez mierzyli w tryplet,a bez CdR trypletu nie ma.taka sytuacja na pewno zaklocilaby sprawy w druzynie z Madrytu.licze ze biali odpadna ,a najlepiej po slabej grze:)

4

Bardzo lubie Roberto,ale w tej chwili Aleix daje szybkosc,dobre podanie i spokoj na prawej stronie.w ofensywie pokazuje to albo i wiecej niz w Sevilli.Sergi musi odpoczac a Aleix grac i ogrywac sie na koncowke sezonu.trzymam za niego mocno kciuki

1

Martwia mnie mecze najblizsze bez Busiego i Andrzeja.jest fajnie,gramy ok,ale Lucho musi dobrze rozwiazac te problemy.na Eibar starczyl ten plan z Rakieta,ale na mocnijesze ekipy musi miec kilka opcji,tak mi sie zdaje

2

Sory ale Jeremy dzis byl pewniejszy od Samuela

0

Boje sie ze swojaka dzis sobie ustrzelimy ;).sklad niby ok,ale po co meczyc Roberto .lepiej szybko zamknac mecz zeby Busi mogl odpoczac.licze na spokojne 3 pkt.czuje ze je przywieziemy na Camp Nou.

0

Fakt.przegapilem.

0

Taa to trzeba zajechac tych co ciagle graja.po co byli kupowac jak sie nie korzysta z nowych.trzeba cos zmieniac w meczach ze slabszymi.czolowka akurat z eibar radzi sobie zazwyczaj bez problemow

0

Dzis Vidal moze i z lawkki wejsc,byle tylko wszedl.dalbym odpoczac dzis Luisowi i Busiemu.za. Suareza Paco a za Sergio Andre apbo Masche

1

Jak bedziemy cisneli real to pogubia punkty.Valencia wraca z Voro na dobra scizke wiec moze bedzie trzeba zapisac -3 po meczu bialych z nietoperzami.gol jak gol,Ramos strzelil po minimalnym spalonym,ciezkim do zauwazenia.

0

Ile dostales od babci?;)

0

Rany,ale real jest slaby.niby wygrywa ale rywale tez do konca nie bili sie o remis.kibic oka nie nacieszy ich gra.cr zalosny,szkoda Marcelo.

0

Jutro chcialbym Vidala od poczatku.ciekaw jestem cxy sobie poradzi tak jak z las palmas.

0

Mamy to.pies gryzl spiecia.kupe sil zostaje w san sebastian,ale na camp nou jedzie 0:1.dzieki Barco.dobranoc panowie.

0

Zeby Leo nie oslabil druzyny.jakis znerwicowany gra.musimy cos strzelic jeszcze bo gramy dosc ryzykownie.kiedy ostatnio wygrywalismy na Anoeta po I polowie...:)

3

moze rzuci ktos link jakis :).bede wdzieczny bardzo

0

Oby nasze skrzydła zagrały równo i dobrze.

0

Dzieki i wzajemnie.warto o nia dbac bo teraz jak trzymam diete to wszystko jest jeszcze bardziej apetyczne niz kiedys :/

0

Tak,choc nie pije juz 9 lat.lubie mieso i kebaby ,ogolnie duzo jadlem i chyba moje dolegliwosci to efekt jedzenia na noc .picia slodkich napojow.teraz scisla dieta i ziola do picia.watroba tez dostala ode mnie,niestety i trzustka.

4

Drozdzowka z truskawkami,rumianek do picia,porazka realu i przeglad prasy:).mily poranek,a wieczorem nasz mecz.jedyne co mnie martwi to Anoeta i forma rsss,ale czuje ze bedzie przelom.

2

Zeby caly mecz na lawie przesiedzial ale byl powolany.sroberto nie jest formie i jutro to moze sie zemscic.niedorzeczny pomysl i niezrozumialy jak dla mnie

0

No takie rzeczy....przeciez de san pisalo......:D

0

Wyprzedziles mnie :)

0

A byl w tej bajce smok?juz za dwa dni meczyk:).

0

Oby Malaga dzis dobrze zmeczyla Rsss. W czwartek licze ze wsciekla Barca podbije w koncu Anoeta.dawno nie pisalem wiec dodan ,ze Diego Pablo Simeone znow bardzo konkretnie i trafnie skomentowal wynik swojego meczu i nie tylko ;)

0

Poodstawa to nie tracic glupio punktow.real musi je gubic.bedzie ciezko,ale ja wierze ze wreszcie ich dogonimy.VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?