Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze, strach przed urazami był i będzie.to nie mecz u siebie ze można robić że dwie -trzy zmiany.sklad jak najbardziej odpowiedni moim zdaniem biorąc pod uwagę klasę i stadion rywala.Vamos Barco za niecałe 40 minut :)
1
Gdzie to sprawdzić ile jest się dni na stronie?
0
Mistrzostwo świata, nie widziałem tego.idelany skecz do obejrzenia podczas przerwy na kawę.
8
Jeszcze dwie godziny i długi weekend.sniegu kupę, dzieci już sanki smaruja, a ja żyję tylko dzisiejszym meczem. Mam nadzieję że prezent noworoczny dostaniemy od Barcy najpiękniejszy,czyli zwycięstwo i dobra grę.
1
To już dziś. Nareszcie, tylko wytrzymać do 21.15 i grają nasze chłopaki. Oby to był dobry początek roku w naszym wykonaniu. Co do białych to wiemy jedno, że nam nie wolno przegrywać, głupio tracić punktów, a oni muszą je stracić. Jeśli będziemy razem wygrywali do końca wszystkie mecze w lidze trseba będzie walczyć o LM i CdR.
0
Myślę że te dwa gole to czysty fart ;)
0
Real nie gra rezerwami, litości, panowie to żadne rezerwy.moze vaskez czy kovacic to podstawa? Nie piszcie takich bzdur bo słabo się robi. Real ma wiarę i nie wkurzają się gdy nie idzie tylko grają swoje i nagle brama.olac ich ciepłym moczem
0
Real daje rade bo walczy i ma naprawdę równy skład, bo przecież pierwsza 11 realu jest chyba nawet teraz słabsza od tej teoretycznie drugiej.
0
Każdy uważa że Sevilla pogoni real, ja jestem ostrożny w takich sprawach, ale to moje wielkie, pierwsze życzenie noworoczne.
0
Zdjęcie Lucho i uśmieszek najlepsze z całej konferencji, o ile to zdjęcie z tej konferencji :).cieszę się że jutro mecz, reszty nie ma co roztrzasac bo Lucho wiele nowego nie powiedział,jak zwykle.
2
Dziś Kamil będzie lepszy od krafta. Tej wersji się trzymam!
0
Popytaj ciotki, wujka stryjka czy kogoś innego czy mam kogoś gdzieś w szpitalu w którym robią dane badanie i jeśli tak to może ktoś coś Ci szybciej załatwi.ja miałem czekać na rezonans biodra ok. 4 miesiące, ale siostra zostawiła na mnie namiar i w ciągu tygodnia zadzwoniła pani mówiac że jest wolne miejsce i żebym szybko się stawił.to mało sprawiedliwe ale cóż tu obowiązuje prawo dżungli
0
Oj tak, już widzę kolejne tezy powstają.nie sądzę by real miał coś w dupie, ale Zidane był przy Ancelottim jak real wrócił KMS i złapał zadyszke i napewno tego Francuz chce uniknąć.
0
Matko ależ się cieszę że już wracają powoli emocje i mecze Barcy.no człowiek jak się zakocha to już wariuje z tęsknoty :).co do meczu realu to myślę że Zidane nieźle kombinuje i muszą czuć się mega mocni skoro tak eksperymentuje i daje odpocząć co niektórym.mam nadzieję że jego plan nie wypali i przegraja raz i znowu i znowu i jeszcze raz......:D
2
Widzisz jednak może być.uczciwie pracuje i zarabiam, choć orypac się trzeba a paliwo jak było po ponad piataka i tak jeździć autem trseba było, podatki były i będą. Na obecną chwilę naprawdę jestem obojętny co do rządzących,ale żyje mi się dobrze
7
Ja tam dokładnie nie wiem o co chodzi, ale mi obecnie jest dobrze jako obywatelowi i cholernie się cieszę że ktoś się wziąl za te tłuste buźki PO, bo napasli się równo za swoich rządów.
0
Po sylwestrze widzę jak w termosie trzyma
0
Też właśnie wkurza mnie ten rozdarty co mówi kto ile skoczył przed pomiarem i niemal zawsze myli się o parę metrów.miklas jest ok ale ten drugi to porażka TVP,ale dziś u teściów głośno grał tv i po skoku Kamila czekałem na wynik a tu nagle słyszę teściową, jeeeest 143 kamil,i cóż po emocjach :).na TVP obraz był szybszy :/
4
Wydaje mi się że z Realem do końca będzie ciężka walka, ale czuję że tryplet się szykuje kolejny.trojmecz realu z Sevilla rozwieje jak dla mnie wszelkie pytania dotyczące gry białych
0
W lecie wiem że jest przerwa i odpoczynek i koniec emocjonujacego sezonu, teraz zupełnie inaczej ja przynajmniej, oczekuję na dalszą część sezonu. Sory że nie myślę podobnie jak wy.
1
Ja pitole niech że ten czas szybko leci.Barca dopiero w czwartek gra.taka rozlaka z ich meczami, biorąc pod uwagę że nie interesuje mnie oglądanie jakichkolwiek innych drużyn, jest bardzo ciężkie do wytrzymania. Sama piłkę nożna uwielbiam i mogę sprawdzić wynik czy przeczytać artykuł, ale oglądam od dechy do dechy tylko mecze kochanej Barcy,więc niech szybko będzie ten czwartek :)
0
Przede wszystkim dużo zdrowia i szczęścia w nowym roku.
1
Znowu nie dadzą pograć naszym spokojnie.czuje że znów coś będzie ktoś kombinował żeby wybijac z rytmu naszych.
0
Ronnie lepiej wyglądał gdy to robił.
0
Mi się kojarzy z bujną czupryna i głupia jak dla mnie cieszynka z Euro.ogolnie nie przepadam za nim.no i te finały. Może miałby ZP jakby nie schrzanil dwóch finałów.
3
Dzięki i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
2
Wiadomo coś o naszych trzech muszkieterach? Wrócili z Ameryki czy korzystają z możliwości przedłużenia wolnego?
1
Szczęśliwego Nowego Roku, dużo zdrowia i sekstetu Barcy.
0
Nie pasuje do niego taka ładna żona:)
0
Pokozoł