Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczymy co przyniosa kolejne mecze.Aleix dzis byl bardzo dobry i moze nie chcial szkolic sie bardziej w defensywie i byl pod kreska u Lucho.czekam na Anoeta bardziej niz na klasyk.wreszcie trzeba im doyebac w san Sebastian.skutecznosc w czwartkowym meczu bedzie istotna.Aleix dzis luks ,podobnie Arda,Rafa i Andre choc Gomes moglby wreszcie celownik poprawic.
0
Polac Ci nalezy.dobrze prawisz
0
Dobrxe ze ty wszystkie rozumy zjadles.ogramy ich ,jak nie u nich to u siebie..czuje to poprostu
0
Meka bez telfonu ale gra Barcy wynagradza wszystko..swietna gra zmiennikow.a kto mvp?moze Aleix:).zajebisty mecz w jego wykonaniu,podovnie Arda.madre zmiany Lucho.oby to byl wteszcie poczatek czefos dobrego :)
0
Rozlecialem dzis swoj telefon bo mnie wkurzyl dostep do strony mam dopiero po powrocie z prqcy.alez ten 13dal mi popalic.mysle ze jestesny w 1/2 cdr .to plus teg dnia.
2
Wszyscy liczą na porażkę realu a ja czuję że będzie coś podobnego z Sevilla jak z Atletico,straszny zawód. Biali są w gazie i trseba mieć nadzieję że i Zidane uwierzy że już wygrali.oni są super zmotywowani.
0
To sobie pomyśl że każdy ma swoje zdanie.nie porównuj kapitana i starego wyjadacza do Alby . Obaj są wzorem, z tym że Puyol zawsze grał fair.
3
Wracał i zawsze szedł na klepke z nimi,chyba mało meczów oglądałeś. Nie musiał grać tak jak teraz, ale zazwyczaj albo bardzo często zaczynał klepke, szybka wymianę podań z którymś z trzech panów i później już robił co chciał z obroną rywala
6
Tylko nie pomyślcie sobie ze jestem jakiś tego-tego,ale uwielbiam patrzeć na zapier....acego Albe po lewej stronie.normlanie aż się uśmiecham jak widzę ile serca zostawia na boisku.w ogóle nigdy nie wkurzaly mnie jego niesportowe zachowania bo zdecydowanie kasuje je swoim poświęceniem.Digne zły nie jest, ale do Alby jeszcze trochę daleko . No i Andres,matko on pływa , unosi się nad murawa z piłką przy nodze,Zidane ładnie piłkę prowadził, ale Iniesta przykrywa go wielkim i ciężkim kapeluszem moim zdaniem.wczoraj zagraliśmy niemal kompletny mecz i nie wiem jak inni , ale mi się wydawało,że nasi tak jakby przypominali sobie jak grać potrafią i zazwyczaj grali.intensywnosc jak w meczu z Milanem z pamiętnym 4:0.uwielbiam być kibicem Barcy.
0
Jeszcze żeby wszystko chciało wpadać. Luis bura za ostatnią sete :)
2
Serdeczne dziękuje dla kolegi Damian100 bodajże za świetny link do meczu.
1
Odszczekuje: dobrze,że Luis i Ney zagrali od początku. Świetny mecz, nerwowa,ale świetny. Myślę że dziś już było to co było dla nas normalne,pressing, klepka,wychodzenie na pozycję. Dzięki Ci panie za tak miły wieczór.jeszcze zasnąć jakoś i będzie super.
0
Nie lubię podniety tutaj jak dopiero początek meczu.
2
Od początku nie.
0
Jeszcze 5 minut jeszcze...
0
Nie obstawiam wyniku bo trafić teraz wynik meczu Barcy gorzej niż 3 w totka
2
A ja będę super szczęśliwy jak po pierwszej części będzie tu mniej komentarzy.jest tak zazwyczaj wtedy jak Barca wygrywa i gra dobrze :)
0
Masz 99% racji.jak zagramy wolno jak do tej pory to dupa będzie.
0
Dajemy mu szansę dość długo i kij,żeby chociaż pomagał w ataku....myślę że pieścić się nie ma co....ja bym dał Arde albo właśnie Rafe do Neya i Messiego
0
Wydaje mi się że gdyby nasi zmiennicy grali na swoich pozycjach,bez kombinacji, to mielibyśmy szeroką i dobrze zgrana ekipę,a tak miały być rotacje, a są raczej roszady mało efektywne.
0
No zabaczymy.jak dla mnie Sergi i Luis powinni być na ławie, choć mam nadzieję że to odszczekam :)
0
No cooo?:)....do żony też tak mówię;)
1
A proszę niunia ;)
23
RSSS to real sociedad San Sebastian, a RSS to nie wiem.
0
Mogła,mogła, ale....
12
Myślę że stawianie na Sergiego jest większa głupota. Sergi nie daje zbyt wiele ostatnio,a jest nietykalny. Dziś nie spodziewam się szczerze mówiac innej gry niż ostatnio,niestety...osobiście nie wpuszczalbym kogoś z dwójki Ney, Luis. Pierwszy robi rajdy niezbyt przydajace się drużynie,drugi zapomniał ostatnio jak grać potrafi na 9.Arda, na niego postawilbym od początku.Leo ostatnie mecze nam wyciąga, bo z akcji nie ma nic przez nieskutecznosc albo statycznosc.brakuje wyjść do podań, szybkiej klepki i piłek na linia obrony. W tym sezonie gdyby nie Messi to już bylibyśmy dużo dalej w tabeli.
3
Lucho jest uparty jak nie wiem co.Vidalowi należa się minuty.zaczyna mnie mocno wk....nasz coach.
1
Ło,ślepy jakiś jestem chyba....dzięki.
0
To dobrze.mozesz podać pełna kadrę?
0
Athletic dziś będzie mega zmotywowany i sądzę że coś strzela,bo my musimy jak mamy awansować. Jedna kontra, a może jeden celny strzał i może być niewesolo.wiekszosc strzałów które lecą już w nasza bramkę do gol więc dziś nie ma luzu, a musi być maksymalna koncentracja. Myślę że to dziś się wyjaśni czy Lucho dalej będzie naszym trenerem.jedyne pragnienie na dziś to zmiana na prawej stronie.chcialbym,marzy mi się żeby był tam Masche,nikt inny.Sergi gra piach jak dla mnie i choć się bardzo stara to niewiele mu ostatnio wychodzi.