Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gomes MVP pierwzzej polowy.tak czulem ,ze Denisa dzis nie bedzie na boisku.druga czesc bedzie cholernie ciezka,mysle ze ciezsxa od tej na Calderon.gra jak narazie super
0
Panie i panowie moze ktos jakims linkiem rzucc? wdzieczny bede mocno
0
Oby Arda nasadzil dzis goli i asyst swojej eks druzynie :)
0
Vidal na skrzydlo ok,bo jeszcze poki co nie do obrony z takim rywalem
0
Motywacja Cholo plus pilkarze ,moze byc ciekawie.nasz srodek pola slaby ,zbyt malo kreatywny,ale oby Lucho wiedzial co robi.na zmeczone Atletico dobrze wpuscic Aleixa czy Andresa
0
No to masz melodie do spania:)
1
Pamoetam ta jego straszna kontuzje,jak malo nogi mu nie urwali w ktoryms meczu.a zawod,zaineteresowanie bardzo fajne.
72
Real sie tak sadzi to moze Napoli zalatwi im wiecej czasu na odpoczynek....;)
1
Pies ich tralalala.bylo ,minelo
0
Byle nie aceton.nie przezywalbym tego
0
PiKny gol.
1
Jutro bedziesz na poczatku la Rambli :)
0
Stlucz i sciagaj dalej;).na powaznie to nawilzane chusteczki powinny pomoc
2
Moj Boze slepy daje komentarze na fioletowej
0
Takie foto bo dawno nie wznosil tego pucharu ;).najlepszego Ney
4
Prawdopodobnie nie ,ale mimo to patrzac na ligowa tabele zycze im strsty pkt .w tym mecxu
6
Mam nadzieje ze Sevilla zgubi pkt.po co nam oni z taka sama liczba oczek?czasem sie dziwie ze kibicuje sie tu druzynom ,ktore depcza nam po pietach ze wzgledu na ich trenerow.
1
Po golu Aleixa Leo patrzyl w strone Lucho a ten przybil z nim piatke.moze cos Leos szepnal misterowi na temat Vidala .to takie domysly ale ciekawe czy Messi ma eplyw na jakies decyzje LE
1
Mecz dobry ,wynik jeszcze lepszy.najbardzie.ciesza mnie rotacje Lucho,dobre zmiany i znow dobry mecz Vidala.teraz regeneracja i na Atletico uderzyc z impetem.mysle ze Busi i Andres moga zagrsc w PK skoro Gomes zagral dzis caly mecz i Masche pol.
0
Nie zagraja dzis bo mecz jest jutro
2
Messi bedzie zakladal siatki w bramkach :)
0
Barca rowno nie zagrala,ale zle wcale nie bylo.kolega z pracy pyta mnie dzis jakim cudem wygrala Barca jak grali tak cienko.mysle ,co on pier...,a soe okazalo ze nie ogladal pierwszej polowy.jest kibicem bialych i az mnie zatrzeslo.
1
Rafa zasluguje na duzo wiecej minut.pokazal to kolejny juz raz.naprawde swietny balans ciala i nie boi sie gry 1/1.wydaje sie ze Leo lubi z nim grac bo byl zawsze blisko Rafy
3
My zwolnilismy tempo no i niestety nie wykorzystalismy milowych dziur jakie zostawialo Atletico.gol moim zdaniem po faulu na Luisie.nie gralismy zle w drugiej czesci ,lecz zbyt asekuracyjnie z przodu.Ney dzis mnie totalnie wk....i ciesze sie ze nie zagra w rewanzu.Arda da rade na jego pozycji.szkoda ze po drugiej czesci mam obawy co do rewanzu,choc mamy wynik na wlasne zyczenie.Luis odpoczal w drufiej polowie,a Leo sie olatal i znow gral wybitnie,szkoda ze kolega z Brazylii sie nie popisal.Rafa super zmiana,Denis tak jalby go nie bylo.
0
Przeczekac to trzeba.
0
Arda za tydzien
0
No trzeba sie wiec ruszyc.jak nie strzelimy 3 to bedzie trudno te 30 minut
1
Dzieki Ivan:).moze zona tak z niego moc wysysa :)
0
Chlopaki musxa uwazac bo bedzie ostro,jestem niemal pewny
0
Tam technicznie bardziej kopnal a tu zeyczajnie pizdnal,ale masz troche racji:)