1

Gomes MVP pierwzzej polowy.tak czulem ,ze Denisa dzis nie bedzie na boisku.druga czesc bedzie cholernie ciezka,mysle ze ciezsxa od tej na Calderon.gra jak narazie super

0

Panie i panowie moze ktos jakims linkiem rzucc? wdzieczny bede mocno

0

Oby Arda nasadzil dzis goli i asyst swojej eks druzynie :)

0

Vidal na skrzydlo ok,bo jeszcze poki co nie do obrony z takim rywalem

0

Motywacja Cholo plus pilkarze ,moze byc ciekawie.nasz srodek pola slaby ,zbyt malo kreatywny,ale oby Lucho wiedzial co robi.na zmeczone Atletico dobrze wpuscic Aleixa czy Andresa

0

No to masz melodie do spania:)

1

Pamoetam ta jego straszna kontuzje,jak malo nogi mu nie urwali w ktoryms meczu.a zawod,zaineteresowanie bardzo fajne.

72

Real sie tak sadzi to moze Napoli zalatwi im wiecej czasu na odpoczynek....;)

1

Pies ich tralalala.bylo ,minelo

0

Byle nie aceton.nie przezywalbym tego

0

PiKny gol.

1

Jutro bedziesz na poczatku la Rambli :)

0

Stlucz i sciagaj dalej;).na powaznie to nawilzane chusteczki powinny pomoc

2

Moj Boze slepy daje komentarze na fioletowej

0

Takie foto bo dawno nie wznosil tego pucharu ;).najlepszego Ney

4

Prawdopodobnie nie ,ale mimo to patrzac na ligowa tabele zycze im strsty pkt .w tym mecxu

6

Mam nadzieje ze Sevilla zgubi pkt.po co nam oni z taka sama liczba oczek?czasem sie dziwie ze kibicuje sie tu druzynom ,ktore depcza nam po pietach ze wzgledu na ich trenerow.

1

Po golu Aleixa Leo patrzyl w strone Lucho a ten przybil z nim piatke.moze cos Leos szepnal misterowi na temat Vidala .to takie domysly ale ciekawe czy Messi ma eplyw na jakies decyzje LE

1

Mecz dobry ,wynik jeszcze lepszy.najbardzie.ciesza mnie rotacje Lucho,dobre zmiany i znow dobry mecz Vidala.teraz regeneracja i na Atletico uderzyc z impetem.mysle ze Busi i Andres moga zagrsc w PK skoro Gomes zagral dzis caly mecz i Masche pol.

0

Nie zagraja dzis bo mecz jest jutro

2

Messi bedzie zakladal siatki w bramkach :)

0

Barca rowno nie zagrala,ale zle wcale nie bylo.kolega z pracy pyta mnie dzis jakim cudem wygrala Barca jak grali tak cienko.mysle ,co on pier...,a soe okazalo ze nie ogladal pierwszej polowy.jest kibicem bialych i az mnie zatrzeslo.

1

Rafa zasluguje na duzo wiecej minut.pokazal to kolejny juz raz.naprawde swietny balans ciala i nie boi sie gry 1/1.wydaje sie ze Leo lubi z nim grac bo byl zawsze blisko Rafy

3

My zwolnilismy tempo no i niestety nie wykorzystalismy milowych dziur jakie zostawialo Atletico.gol moim zdaniem po faulu na Luisie.nie gralismy zle w drugiej czesci ,lecz zbyt asekuracyjnie z przodu.Ney dzis mnie totalnie wk....i ciesze sie ze nie zagra w rewanzu.Arda da rade na jego pozycji.szkoda ze po drugiej czesci mam obawy co do rewanzu,choc mamy wynik na wlasne zyczenie.Luis odpoczal w drufiej polowie,a Leo sie olatal i znow gral wybitnie,szkoda ze kolega z Brazylii sie nie popisal.Rafa super zmiana,Denis tak jalby go nie bylo.

0

Przeczekac to trzeba.

0

Arda za tydzien

0

No trzeba sie wiec ruszyc.jak nie strzelimy 3 to bedzie trudno te 30 minut

1

Dzieki Ivan:).moze zona tak z niego moc wysysa :)

0

Chlopaki musxa uwazac bo bedzie ostro,jestem niemal pewny

0

Tam technicznie bardziej kopnal a tu zeyczajnie pizdnal,ale masz troche racji:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?