2

Jakos sie nie martwie ,ale jedynie troche jestem zawiedziony ,ze znow Lucho nie pomyslal ,ze to moze tak wygladac.bierze 2 opcje i pod tym katem ustawia zespol,a przeciwnik robi taktyke inna i lezymy.

1

Placz i lament....nie piszcie Leo czy Luis kocham cie ,jak ktorys strzeli bo bana dostane odpowiadajac na taki komentarz

0

Alo,to nie dzien kobiet ,ze tylko ja dla niej,moze dzis ona dla mnie...ja dzis ogladam meczora,ale najpoerw prezent rzeczowy,a po meczu prezent bardziej naturalny:D,czerwona wstazke zawiaze i r.....Walenty

0

Szczerxe to obstawiam autobus realu w meczu z Napoli.to najbezpieczniejsza wersja dla Zidana moim zdaniem.gesto przed bramka Navasa i moze kontra no i wrzutki.Napoli nie moze spekac jak wolfsburg

1

Nie moge doczekac sie meczu bo wydaje mi sie ze Leo bedzie jutro cuda robil.jest zdecydowanie kluczowy dla nas i w dodatku wyglada jakby przezywal druga mlodosc..bardzo licze na niego.chce siat,balansu i gola z wolnego :)

0

Pep lepiej placi ;)

0

Szkoda ze go boli,nieszkoda ze nie zagra.

2

Boze widzisz ten komentarz i nie grzmisz.po dwoch meczach to mozna zjesc kazdego i nosic na rekach kazdego

0

Od Fabsa moze byc lepszy ....:D

32

Czytanie ze zrozumieniem sie klania....

2

A po finale pojedziemy z pucharem pod Santiago Budowlaneu i bedziemy swietowac conajmniej dublet:D

0

W meczu z Atletico i Alaves pokazal dobry futbol i mam nadzieje ze jutro wyjdzie na murawe by nie stracil pewnosci,kyorej ostatnio napewno nabral.nasz pomoc na jutro to moim zdaniem Andres,Busi i Rakieta ale Gomesa dalbym w drugiej czesci meczu.szczerze to czuje ze jutro Paryz bedzie rozlozony na lopatki.

18

Ten Dzesi gwiazdorzy bo gral w realu i psg a jest cienki jak dupa weza.

0

Sergi musi sie obudzic ,bo nie mozna go porownywac do tego co robil Vidal kiedy tylko gral.szkoda go strasznie .mam nadzieje ze wroci silny i mocny psychicznie ,taki uraz moze zostawic slad w psychice.Vamos Vidal !

0

Ostatnuo z RSSS tez fajnie grali,ale maja balagan w obronie.oby na real sie spieli.nie ogladam meczu bo mam ochote na zonke ,a jak biali graja to zawsze spac mi sie chce,poza GD

1

Czesto,prawie zawsze,po meczu Barcy ogladam skrot na YT ,ale skrotu z tego meczu nie obejrze napewno,choc tablica z wynikiem wyglada swietnie.zdrowka Aleix

1

Nie ogladaja a znaja wynik...Macieje wrozki;)

0

To napewno miales zwichniecie?moze nie az tak sie wygina stopa ale tez.zalezy kto jaki ma staw.

0

Cale to starcie bylo bez sensu,ten wslizg...tyle chlopak walczyl o sklad,on napewno mysli tak samo,tyle sie staral i jak wykorzystal szanse to taka kontuzja.jestem zly ze nie zabral nogi i wsciekly ze ten caly Theo odwalil taki numer.

0

To nie bedzie miesiac czy dwa....kur...zesz mac

0

Denis???co tu tak go ubostwiacie??Gomes sie rozkreca ,gra ciekawe pilki i jest bardzo silny i twardy w obronie.jemu dapbym grac ,a nie jakis Denis bo kiedystam gral w Villarealu fajnie ....Gomes wykorzystuje okazje by sie pokazac trenerowi a Denis procz goli z RSSS nie gra nic

1

Po mecxu nie moglem dojsc do siebie.uraz Vidala przypominal mi kontuzje kostki ktorej kiedys nabawilem sie podczas meczu koszykowki.Bol jak diabli,skonczylo sie na skreceniu kostki i oby u Aleixa bylo tylko to.skubany utarl nosa Lucho swoja gra,radoscia i charakterem.dzis pomogl nam w 45 minut bardziej niz Sergi w ostatnich kilku meczach.Zdrowia Aleix,duzo zdrowia i zebym Cie widzial nie dluzej jak za miesiac na boisku.

0

Trzech Francuzow w obronie...nasza dziurka o nazwie Ter Stegen teoretycxnie powinna byc dobrze obstawiona ;)

0

Ciesze sie strasznie z awansu bo jeden final jest nasz,trzeba go wygrac ,ale my w nim zagramy.kto bedzie pamietal o polfinale i noeuznanej bramce Atletico.obie druzyny mialy 180 minut i to Barca byla solidniejsza.wczoraj nawet po czerwie Luisa wiedzialem ze gramy w maju final.Atletico klepalo,wstrzeliwalo ale to my mielismy szczexcie,pomysl i wynik.nieuznane gole sa komentowane zawsze,cos o tym wiemy.

3

Absolutnie zasluzony awans i tyle.szczescie wreszcie i do nas sie usmiecha.Vamos i dobranoc marudy ;)

0

Luisa nie bedzie w finale?Jezu jak mi go szkoda.nie zmeczyli nas,a to wazne

0

Moze raz ,kiedys napisalen ze Gomes musi miec wiecej czasu,ale nigdy ze jest drewnem

0

Dokladnie,gra do przodu i z glowa,ciut szybciej,ale co tam ,z przyzywczajenia napalona mlodziez i ci co nie moga sie pogodzic ze Xavi odszedl jada po nim.Valencii meczow malo ogladali

2

Jestes nieobiektywny i chyba strasznie mlody po pier...glupoty

0

Nie wpuszczalbym zadnego gdyby wynik byl ok.moze na 15 minut ,ale nie dluzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?