0

Wiesz ,mysle ze z Masche tak dobrxe wygladamy,kolejny juz mecz na tej pozycji Javiera i gra zajebiscie

0

Tak Gomes ma straty,ale Atleti narazie bez pomyslu na nasze szczescie.Andre ma tez dzis jednak checi i jest dzis calkiem dobry.

0

No gramy koncert.bez zmian jak narazie.na podmeczone Atletico dalbym Vidala,ale nie za szybko.dzis Gomes mial pare strat ape gra naprawde dobrze.Ney. cinko jak dla mnie.Samuel klasa i Masche.pasuje nie stracic gola o strzeleniu kolejnych nie wspomne.piekne gole jak narazie mamy

0

Skupienie please i pressing.Luis jest przekozak.

0

moze jakis polski link ? jesli mozna :)

0

Do boju Barco!wierze ze sportowa zlosc po kolejce ligowej dzis wplynie na nasza gre i wywieziemy dobry wynik z Madrytu

0

Czyli Lucho nie planuje zaskoczyc rywala.moze to nie mecz ,nie rywal do eksperymentow,ale mysle ze Atletico pogubiloby nas na troche przy innym ustawieniu.szkoda wg mnie...

0

Czytanie ze zrozumieniem sie klania.ciekawe czy wiesz co znaczy kibic sukcesu...przyznaj sie,kiblowales w podstawowce,czy nadal do niej troche uczeszczasz w przerwach miedzy wagarami

0

Jestem jakos zaniepokojony jutrzejszym meczem,bo kurde jak zagramy to co zwykle z Atletico to nie igramy za wiele.biore szczegolnie pod uwage brak Busiego i Andresa.

0

Wszystko fajnie ale to nic nie da.nikt nie udowodni ze sa jakies przekrety na nasza niekorzysc.musialbysie ktos wysypac,ale czy sa one naprawde tez nikt nie wie.dobrxe ze Geri nie milczy jak reszta,ale to dobrze wrozy na przyszlosc ,ale teraz nie da nic.moze nie zaszkodzi,ale i nie pomoze.

0

Trzeba zaskoczyc czyms Atletico ,bo grajac ten sam scenariusz bedzie wtopa.Atleti nie broni juz tak idealnie ,ale na nas sie zepnal .jesli czyms ich nie zaskoczymy(ustawienie,taktyka) to mozna zalozyc pilkarzom Simeone czarne chustki na oczy i beda wiedzieli jak gramy i do kogo.ustawienie 4,2,3,1to moim zdaniem tylko jeden dobry wariant.mozna by pomyslec zeby wreszcie ustawic kazdego na nominalnej pozycji i wreszcie chlopaki zagraja tak jak potrafia.

0

MatKo linia pomocy zapowiada sie tragicznie.niech cos lucho wymysli bo cienko to widze.oby Masche mogl zagrac i zagral n pozycji Busiego.obok niego moze Vidal i ......tu nie wiem.napewno Pique i Umtiti na stoperxe plus Roberto i Alba.bez dwoch nazwisk w pomocy strasznie zle to wyglada

1

Mysle ze Chelsea ich rozpyka,co nie znacxy ze nie lubie the reds.

1

Moze byl pod wplywem ,,egzotycznej choroby"

3

Barca zostala okradziona wczoraj .gdyby patrzec na to kto na co zasluzyl w danym meczu,to szkoda byloby ogladac futbol.szkoda ze noga w siatce sie nie zaplatala temu co pilke wybijal.ciezko zniesc ,to ze zarzad Barcy ,trener,poprostu nikt nie naglasnia tych cyrkow.licze tylko ze Barca jednak utrze nosa wszystkim i zdobedzie mistrzostwo

1

po co ogladasz?real gra moze atrakcyjnie to ich ogladaj .noz sie w kieszeni otwiera jak czytam takie wypociny

0

mysle ze Sergi zszedl bo prawa strona cienko wygladala z przodu.na stoperze Geri i Samuel wiec trzeba zrobic wiatr na praewej stronie za sprawa Aleixa

0

szczegolnie jakby dostal bana do konca sezonu

0

O Vidal.

0

Mysle ze go poprostu nie lubisz i tylko o to chodzi.

0

Kurna wygrywamy,ale trzeba ich dobic.dajcie spokoj pilkarzom,cieszcie sie meczem.juz okienko sie u was zaczelo.matko co za ludzie.moglby gomes cos strzelic to byscie mu wszystko wybaczyli wnet

0

Ladny widok Vidala na rozgrzewce :)

1

Umtiti ciut chyba jednak faulowal

0

bede bardzo wdzieczny za link do meczu.cholera chyba spore zainteresowanie bo ani znalezc

1

bo roberto forma spadywuje :D

1

no dal by dla Vidala ;)

0

to moze ja zaczne.....moze podrzuci ktos jakis link do meczu,jak sie zacznie.dzieki za zeszly tydzien :)

0

Tak szczerze to kto moglby zagrac w pomocy...Rakieta tez super pilek nie rzuca.w sumie to najlepsi z urazami.byle w pressingu duzo ganiali Gomes i Denis ,a tridente powinno robote zrobic.licze po cichu na pilki od Masche,takie za plecy obroncow.wiadomo Alba z lewej pomoze ,ale mam obawy co do prawej strony.na tego Yuriego trzeba szybkiego obronce.mam nadzieje ze poprostu chlopaki zagraja tak jak zawsze na Camp Nou z tym rywalem.

5

Trening treningiem,ale na meczach lepiej wypada Vidal jak gra i nie potrzeba wielu minut by zrobil wrazenie.

0

Jeszcze 11 h i walczymy o 1/2 CdR.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?