Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ja prdl my nie mamy pomocy!!
0
Naprawde my nie mamy pomocy.szkoda ze Masche mlodszy nie bedzie
0
Oj tak wrozbito....
0
Patrzax na nasza gre,ustawienie widze duzo dziur w obronie i te same schematy gry.Przy lepszym rywalu nie byloby tak rozowo i w sumie nie jest,ale jest Ter Stegen
0
Boli to i nie przestanie do rewanzu
0
Rafinha jakby dostawal woecej szans dalby nam duzo.lubie jego odwage w pojedynkach
0
Ladnie,ale radosci nie ma wielkiej.szkoda tego cholernego wtorkowego meczu
18
Trzech niewidomych i statysta miedzy lawkami rezerwowych
0
Czym sie Denis wyroznia ,przyklad podaj????tylko bez powrotow do czasow Villareal
0
Gomes ma grac bo kosztowal,ale tak naprawde to wydaje mi sie ze jak gra to lepiejwypada niz Denis,ale wstawianie Andre co mecz to jakas pomylka
0
Dzieki.
0
Mecz w srode gdzie graja?
0
No i niech grzeje lawe a Sergi gra w podstawie.Pomysl na PO swietny ale czy trener da mu grac...
0
Wydaje mi sie ze bylyby spiecia naszych starych gwiazd z tak wymagajacymi trenerami
0
Szczerze to nie sadze by Klopp sie sprawdzil u nas.Nie widze u nas trenera typu wlasnie Klopp czy Sampaoli.
1
Za dlugo chyba spalem :).Sory
0
Dzis pewnie ogramy beniaminka,a do 8 marca to chyba o naszej formie i motywacji niewiele sie dowiemy.za tydzien zdaje sie jedziemy na Calderon,ale watpie zeby mecz z Atletico dal jakis sygnal w jakiej dyspozycji mentalnej jestesmy.mecz z PSG moxna uratowac ,tylko czy Barca z tego sezonu bedzie potrafila sie tak zmobilizowac.od blamazu w Paryzu czas leci,ale ciezko mi nie myslec o oddanym meczu bez walki.
0
Od dzis to lepiej sie modlic o 5:0 w naszym rewanzu
0
No tak,a ta nasza tozsamosc?bede z Barca zawsze,juz nie mam do nich zlosci,w sumie to nawet nie bylem zly tylko bylo mi szkoda naszych bez wyjatkow.
1
Naprawde ciezko sie oglada tak dobrxe grajacy real.wraca wczorajszy koszmar...
0
Magiera Jacek.
2
Jeszcze brakune zeby dzis biali rozpykali Napoli i juz calkiem bedzie do dupy.smialem sie i absolutnie nie sadzilem ze az takie baty beda.Zastanawia mnie jedynie to.ze skoro tak sie wszyscy kumpluja,taka barcelonska rodzina i skoro trener nie motywuje to oni sami sie nie zepna ,nie poklepia i zacznal poprostu grac.wczoraj liczylem ze na.druga czesc postawimy autobus i strzelimy cos z kontry,ale co tam trzeba probowac narzucic swoj styl i wyszlo jak wyszlo.Lucho nie ma pomysku to jedno,a brak zgrania i wiary w kolegow to drugie
1
Ale Ter Stegen wczoraj byl lepszy od Trappa.wiecej strzalow obronil ;)
0
Racja w kazdym slowie,moze co do transferow mam inne zdanie ale reszta jak najbardziej ok.
1
Mozna zrozumiec porazke po walce ,ale nie rozumie porazki bez walki.nie wiem jak mozna nie wziac sie w garsc,jak nie idzie stanac cala druzyna swojej polowie i przynajmniej bronic i ewentualnie.lepiej byc miazdzonym i bronic 90 minut i przegrac 1:0 niz stac ,robic przykrosc kibicom i wtopic z kretesem 4:0.nie biore pod uwage mecxu. Z Bayernem,bo wtedy mozna bylo sie spodziewac takiej porazki ,ale.teraz ,gdy trener rznie cwaniaka na konferencji a po meczu w ogole nie powinien nic mowic tylko slowo przepraszam
0
Nie odrobimy strat.przykre jest to ze spelnil sie najczarniejszy scenariusz.do samwgo konca wierzylem,ze Barca gra dobrze ,ze to nie fura szczescia,ze los sie odwrocil i teraz to my wrocimy na fotel lidera w lidze i Europie,,a tu jednak dupa blada.Bez nowuch pomyslow niedlugo druzyna.paraolimpijska nas ogra.wyglada to tak jakby Lucho nie mial pomyslu na cokolwiek,ale zeby sami pilkarze nie walczyli,nie biegali??!nie zalezy im juz czy co??!trener musi odejsc ,pisze to pierwszy raz ,ale wcxoraj przebrala sie miara.Emery go zniszcxyl+niechec do czegokolwiek naszych gwiazd.Ney ,jak mi go szkoda ....brak slow,nie wierze ,ze tak bardzo moge byc wkur...na ukochany klub.lata bez tytulow nie byly tak trudne jak wczorajsze baty.
2
Lucho myslal ze PSG zagra jak kiedys Sevilla?bo Emery?ja nie wiem co on myslal,ale noe zmienia to faktu ze pilkarze nie sa zmotywowani i skoncentrowani.nie wierze ze nagle gubia forme co drugi mecz.lipa i nie bedzie 5:0 na CN.nie z takim trenerem jak Emery i pilkarxami takimi jak ma PSG.sory
0
No to ladnie.nie wierxe w remontade na C N .nie my ,nie teraz ....slabo ,bardzo zle.
0
Po pierwszej polowie nie trzeba wynikow na glownej,starczy spojrzec na ilosc komentarzy i wiadomo ze Barca przegrywa.fachowcow cala fura.
0
Ostatni raz pisze przed meczem ze licze na czary w wykonaniu Leo bo pozniej nasz crack gra slabo.juz kilka razy tak pisalem i bylo zle.