Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bede plakal....mamy to
1
I dlatego zawsze uwazam ze Rafa jest solidny i zawsze pomoze
0
Pod koniec polowy zaczelismy grac ciut lepiej,ale niestety mamy dwie bomby tykajace w naszym skladzie.Pierwszy to Roberto,drugi.niestety Andres.Nie wiem co sie dzieje z Iniesta.on nie przypomina siebie,jest niepewny i niedokladny.
1
Narazie nic sie zmienilo.
0
Nasi pomocnicy stoja schowani miedzy liniami Atletico.to mi sie nie podoba od kilku spotkan.
0
Co pisalo na koszulkach?
0
Ktore wieze kolego?ja tam wierze w chlopakow ;)
9
Mam nadzieje ze nie masz kataru
2
Bedzie nerwowo u mnie.Serducho wali coraz mocniej
1
Tak,aj to wiem i zawsze obiektywnie patrze na sklad.
0
Hahaha,ale Lucho z niektorymi z was pogrywa.Jak nie Gomes to teraz Jeremy :D.jak dla mnie dobry sklad,najwazniejsze zaangazowanie bedzie i poprostu niech chlopaki biegaja.
1
Ach,no ok.zazwyczaj tak robie a dzis wyjatkowo napisalem inaczej.sory
0
Napisalem bo napisalem,ale co tam trzeba sapnac....
0
Najn 15 znakow
0
Nieraz w trakcie meczu widac jak pilkkarze nie sa zadowoleni z podan,rozwiazan Gomesa i moze to jest jakis skladnik,przyczyna nerwoej i slabej gry.wiadomo,ze wiele czynnikow wplywa na taka ,a nie inna postawe,ale sprzeciw odnosnie kadry i nerwy tuz przed meczem nikomu nie pomagaja.Odkad kontuzji dostal Aleix nie ma radosci u nas
0
Dziekuje,ale to bardzo dziekuje za skrocenie mi bana za skomentowanie piatkowej okladki Asa.dobry weekendowy nastroj dal sie we znaki....dzis tylko 3 pkt.i choc boje sie juz teraz to wierze jak zawsze.Dziekune i zycze wszysktim udanej niedzieli.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chodzi o to ze dla mnie sa jednymi z lepszych.Jezu w zyciu tez tak lapiesz za slowka...
1
Top 30 Pazdan ,a w 15. Glik.Obaj sa bardzo dobrzy ,ale nie graja nie wiadomo gdzie,ale czesto mylne sa takie skojarzenia.Ja np.w zyciu nie slyszalem o Umtitim
1
Pazdan jest zajebisty .walczak,mysli i szkoda az ze tak pozno zaczal wyrywac do przodu.nie ma sie co dziwic ze na Euro mielismy swietna obrone.on i Glik to jedni z najlepszych stoperow w Europie moim zdaniem.
0
Kto to byl?cos mi to mowi.
0
Jak Lucho wystawi Rakiete i Gomesa w podstawie to pierwszy raz napisze Lucho ałt :)
0
Ajax,bedzie dogrywka
2
Ciekawe gdzie Ty bedziesz jak ten balon nie peknie...
0
No sie zgadza wszystko perfect,ale spojrz na wynik.Sampaoli jest dobry ,ale koncowa opinie o nim napisze na koniec sezonu.Wszystko przemawia za nim procz tablicy wynikow.2:1 z obecnym Lester dupy nie urywa realnie patrzac i sprawiedliwie
2
Dani zjechal zarzad publicznie to pismaki komponuja afery.co za zenada
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W sumie tak,ale w tak slabej formie.jeszcze z nimi nie gralismy,choc moze mile nas zaskocza chlopaki
2
W tamtym sezonie nietoperze wygrali z nami na CN,a grali tak sobie.Wczoraj bylo widac ze maja pomysl jak ograc real i calkiem dobrze im wyszlo :).My nie mamy zadnej tolerancji bledu niestety.