0

On w sumie moglby probowac pograc za Neyem od czasu do czasu

3

My gramy,a w sumie nie gramy,gdy gra Gomes.wiec dzis mozemy niezle pocisnac.w pewnym momencie myslalem ze pilkarze na znak protestu graja byle jak gdy portugalczyk jest w skladzoe.w zasadzie to ciagle mi soe tak wydaje.

1

Tak samo jak real ma pewnego mistrza...

11

Sampaoli zapomnial ze w la liga gra sie wiecej meczow niz w Copa America.

0

Widze Atletico rozpykalo Seville.

0

Wielka niewiadoma to nasza dzisiejsza dyspozycja.Nie wyobrazam sobie ze mozmy zagrac takie dno jak z Depor,ale nie sadze tez ze obudzimy sie i zagramy tak jak chociazby z Espanyolem czy polowe z Atleti.Cxuje ze dzis waza sie losy mistrzostwa.

0

Zebys sie nie zdziwil.

0

Generale kibicuje Barcy 17 lat wiec nie prdl mi tu tylko dojrxej by zrozumiec co znaczy byc obiektywnym.

26

Bebechy sie wywracaja jak czytam o facie realu i ze nie zasluguja na to czy tamto.kurna oni chociaz biegaja jak dostaja w dupe,od razu chca odwrocic losy meczu,nie czakaja az zostanie 5 minut meczu,tylko atakuja.biegania i walki nie mozemy im odmowic,a to w tym sezonie wydaje sie byc kluczowe skoro i my i oni nie gramy pieknej pilki.wierze ze odwrocimy sytuacje w lidze przynajmniej bdo jitra,bo jesli jutro stracimy punkty to liga nam ucieknie calkiem.jestem raczej realista i w cuda jak z psg tyle ze tym razem z realem nie wierxe.biali sa super mocni mentalnie i wpadki w ogole ich nie rozregulowaly,a wrecz graja lepiej,powiedzmy,po slabszym wyniku

1

Cholera mam zle przeczucia odnosnie jutrzejszego meczu.cos czuje ze dobrze nie bedzie

1

Wg mnie poki pilka w grze i poki 0:1 wszystko mozliwe,ale Athletic gra slabo i wolno

0

Pilkarsko Athletic wyglada blado

0

No wlasnie o to chodzi ,ze my spimy a tu sie placze na sedziow ,na farta,na pogode,a prswda jest taka ze z nami graja.wszyscy na 200%procent ,konczy sie sezon a nasi jeszcze tego nie zaczaili.trzeba wygrywac tak jak to robia biali

0

Trzeba liczyc na potkniecie realu,ale oni sa glodni mistrzostwa i nie dadza nam tak latwo punk5ow.graja intensywnie i nie cisnal nie wiadomo jak,poprostu wykorzystuja co maja.Athletic moze.cos strzeli,ale watpie ze wygra bo biegaja jakby chcieli a noe mogli.co do kartek i sedzoego to jakbysmy mieli ze cztery punkty wiecej od bialych to tak byscie nie narzekali na arbitrow.frustruje punkowanoe bialych i nasza niepewna forma niestety.

0

Juve bedzie ciezko przejsc.jak forma nie podskoczy to mozemy zapomniec 1/2.oni ciagle prezentuja wysoki poziom od kilku sezonow a nam zdarzaja sie mega wpadki ze slabymi teoretycznie druzhnami.mysle ze to bedzie mega wyczerpujacy dwumecz.

3

Zaraz zaraz,czemu to tak mnie cieszyla coraz lepsza gra Bayernu....ach tak juz wiem :).Tzymam kciuki za Roberta.zycze mu 5 goli na wyjezdzie

0

Ciunke nizy mosz

1

A kto jutro grzebie w cieplych kulkach?kto tym razem zgarnie premie za milczenie?

0

Nie musisz ogladac:
Barca-Atleti
Real-Monaco
Juve-Bayern
BvB-Lester.prosze Cie bardzo ;).
Tak serio to moje typy.real tak trafi albo na bvb zwby nikt nie gadal ze trafil na najslabsze Lester,teoretycznie najslabsze.

2

A ja to bardzo chce zeby jutro po dobrym losowaniu dla bialych albo chugowym dla nas nikt tu nie pisal,ze biali maja fart,bo gdy fart sie powtarza to juz nie fart,nieprawdaz?

2

Ogladam Tak te mecze w tym tygodniu i w ogole nie czuje emocji.graja b graja,ogladam bo w sumie.nic ciekawego nie ma.jutro po 12 wroca emocje.mysle ze juz atletico jest nam zapisane,a real dostanie Monaco apbo Lester.kazdy sie napali ze Monaco ma szanse a biali i tak zamelduja sie w polfinale...czego ja dzis nie puscilem totka...

0

Zawsze to cos :)

0

Nie napusalem ze jest slaby,napisalem ze nie jest dobry.jest sredni i nigdy nie trenowal w takiej lidze ,na takim poziomie ,w tylu meczach.

2

Zdecydowanie.dalbym mu szanse.

0

No tak bo ja chocby rqz napisalem ze Sampaoli to dobry trener...jak dla mnie zajechal Seville,ktora i tak szybko przestala grac na trzech frontach.moim zdaniem jego taktyka napier...nia do upadlego bylaby o ch...potluc w Barcy.

0

Ale Ci odpisal z tym nzonzim.Dla mnie Sampaoli to zaden orzel i zweryfikuje to kolejny sezon.copa aamerica to ne la liga.troche wiecej meczow w lalidze.

0

Emey wygral LE a Sampaoli turniej z repra.ilosc musi wspolgrac z wydolnoscia druzyny,rozumiesz?

1

WiedZialem ,ze Sevilla nie da rady,dlatego nie pialem tak za Sampaolim.na tirnieju copa america to nie sezon la liga

0

Moim zdaniem dzis Sevilla odpadnie,co do Monaco to obie strzela,ale czy City awansuje ....roznie moze byc.reszta ok wydaje mi sie

3

Zrob jak chcesz ,ale nie daj panie robic Ci wyknczeniowke ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?