Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On w sumie moglby probowac pograc za Neyem od czasu do czasu
3
My gramy,a w sumie nie gramy,gdy gra Gomes.wiec dzis mozemy niezle pocisnac.w pewnym momencie myslalem ze pilkarze na znak protestu graja byle jak gdy portugalczyk jest w skladzoe.w zasadzie to ciagle mi soe tak wydaje.
1
Tak samo jak real ma pewnego mistrza...
11
Sampaoli zapomnial ze w la liga gra sie wiecej meczow niz w Copa America.
0
Widze Atletico rozpykalo Seville.
0
Wielka niewiadoma to nasza dzisiejsza dyspozycja.Nie wyobrazam sobie ze mozmy zagrac takie dno jak z Depor,ale nie sadze tez ze obudzimy sie i zagramy tak jak chociazby z Espanyolem czy polowe z Atleti.Cxuje ze dzis waza sie losy mistrzostwa.
0
Zebys sie nie zdziwil.
0
Generale kibicuje Barcy 17 lat wiec nie prdl mi tu tylko dojrxej by zrozumiec co znaczy byc obiektywnym.
26
Bebechy sie wywracaja jak czytam o facie realu i ze nie zasluguja na to czy tamto.kurna oni chociaz biegaja jak dostaja w dupe,od razu chca odwrocic losy meczu,nie czakaja az zostanie 5 minut meczu,tylko atakuja.biegania i walki nie mozemy im odmowic,a to w tym sezonie wydaje sie byc kluczowe skoro i my i oni nie gramy pieknej pilki.wierze ze odwrocimy sytuacje w lidze przynajmniej bdo jitra,bo jesli jutro stracimy punkty to liga nam ucieknie calkiem.jestem raczej realista i w cuda jak z psg tyle ze tym razem z realem nie wierxe.biali sa super mocni mentalnie i wpadki w ogole ich nie rozregulowaly,a wrecz graja lepiej,powiedzmy,po slabszym wyniku
1
Cholera mam zle przeczucia odnosnie jutrzejszego meczu.cos czuje ze dobrze nie bedzie
1
Wg mnie poki pilka w grze i poki 0:1 wszystko mozliwe,ale Athletic gra slabo i wolno
0
Pilkarsko Athletic wyglada blado
0
No wlasnie o to chodzi ,ze my spimy a tu sie placze na sedziow ,na farta,na pogode,a prswda jest taka ze z nami graja.wszyscy na 200%procent ,konczy sie sezon a nasi jeszcze tego nie zaczaili.trzeba wygrywac tak jak to robia biali
0
Trzeba liczyc na potkniecie realu,ale oni sa glodni mistrzostwa i nie dadza nam tak latwo punk5ow.graja intensywnie i nie cisnal nie wiadomo jak,poprostu wykorzystuja co maja.Athletic moze.cos strzeli,ale watpie ze wygra bo biegaja jakby chcieli a noe mogli.co do kartek i sedzoego to jakbysmy mieli ze cztery punkty wiecej od bialych to tak byscie nie narzekali na arbitrow.frustruje punkowanoe bialych i nasza niepewna forma niestety.
0
Juve bedzie ciezko przejsc.jak forma nie podskoczy to mozemy zapomniec 1/2.oni ciagle prezentuja wysoki poziom od kilku sezonow a nam zdarzaja sie mega wpadki ze slabymi teoretycznie druzhnami.mysle ze to bedzie mega wyczerpujacy dwumecz.
3
Zaraz zaraz,czemu to tak mnie cieszyla coraz lepsza gra Bayernu....ach tak juz wiem :).Tzymam kciuki za Roberta.zycze mu 5 goli na wyjezdzie
0
Ciunke nizy mosz
1
A kto jutro grzebie w cieplych kulkach?kto tym razem zgarnie premie za milczenie?
0
Nie musisz ogladac:
Barca-Atleti
Real-Monaco
Juve-Bayern
BvB-Lester.prosze Cie bardzo ;).
Tak serio to moje typy.real tak trafi albo na bvb zwby nikt nie gadal ze trafil na najslabsze Lester,teoretycznie najslabsze.
2
A ja to bardzo chce zeby jutro po dobrym losowaniu dla bialych albo chugowym dla nas nikt tu nie pisal,ze biali maja fart,bo gdy fart sie powtarza to juz nie fart,nieprawdaz?
2
Ogladam Tak te mecze w tym tygodniu i w ogole nie czuje emocji.graja b graja,ogladam bo w sumie.nic ciekawego nie ma.jutro po 12 wroca emocje.mysle ze juz atletico jest nam zapisane,a real dostanie Monaco apbo Lester.kazdy sie napali ze Monaco ma szanse a biali i tak zamelduja sie w polfinale...czego ja dzis nie puscilem totka...
0
Zawsze to cos :)
0
Nie napusalem ze jest slaby,napisalem ze nie jest dobry.jest sredni i nigdy nie trenowal w takiej lidze ,na takim poziomie ,w tylu meczach.
2
Zdecydowanie.dalbym mu szanse.
0
No tak bo ja chocby rqz napisalem ze Sampaoli to dobry trener...jak dla mnie zajechal Seville,ktora i tak szybko przestala grac na trzech frontach.moim zdaniem jego taktyka napier...nia do upadlego bylaby o ch...potluc w Barcy.
0
Ale Ci odpisal z tym nzonzim.Dla mnie Sampaoli to zaden orzel i zweryfikuje to kolejny sezon.copa aamerica to ne la liga.troche wiecej meczow w lalidze.
0
Emey wygral LE a Sampaoli turniej z repra.ilosc musi wspolgrac z wydolnoscia druzyny,rozumiesz?
1
WiedZialem ,ze Sevilla nie da rady,dlatego nie pialem tak za Sampaolim.na tirnieju copa america to nie sezon la liga
0
Moim zdaniem dzis Sevilla odpadnie,co do Monaco to obie strzela,ale czy City awansuje ....roznie moze byc.reszta ok wydaje mi sie
3
Zrob jak chcesz ,ale nie daj panie robic Ci wyknczeniowke ;)