1

Bayern 2:2 albo 2:1 w plecy,atletico1:1 po dogrywce

0

Jesli taki masz dowcip na codzien to chyba z ciebie maja wiekszy ubaw niz z dowcipu :;)

0

Leos to bylby swietn z fizyki.tak jak potrafi dotknac pilke,kopnac,kontrolowac to musi miec zmysl,ale i znac podstawowe zasady fizyki :).ot taka refleksja pod koniec swiat.Wierze w remontade

0

Jak gral od poczatku wniosl cos w meczach z rsss w PK i tyle.caly sezon,tyle.Vidal grzal trybuny k... trybuny,slepy lucho go wpuscil i nagle bez niego nie bylo skladu,a denis co wszedl to tak jakby naprawde dalej grzal lawe.

0

A kto jest z tych kupionych ostatnio??po co la masia ??zlikwidowac to bedzie kasa dodatkowa,po co tam pchac jakies pieniadze jak chopaki odchodza albo traca czas by zostac z niczym.szkolimy innym druzynom dobrych pilkarzy zamiast dacim szanse.lucho jest slepy i myslal ze kupi denisa i gomesa to zawojuje la lige.

0

Wiara a realia to inne pojecia i znaczenia.ja wierze i na tym koncze,wierzylem przed Psg i teraz tez,ale.inni wola byc mile zaskoczeni,choc wiadomo ze obrona Juve to wyzsza polka niz Psg

0

Proste ,mentalnosc i jakosc zupelnie inna,ale niestety niektorzy sa niewidomi:)

2

Co jak co,ale przebojowy Rafa czesciej pomaga niz sie placze.reszta gra na alibi,moze jeszcze Arda ma przeblyski.mysle ze z takiej kupy drewna ciezko cos sensownego wystrugac i Lucho mocno sie zawiodl na nowych nabytkach

3

Dupa jasia kolego.Paco ile dryndal na lawie,ale wchodzi i lata jak fryga a ten mlodszy Iniesta biega jakby w butach z betonu.

1

Musi przyjsc prawy obronca,wlasnie,a nie jakis Bellerin przereklamowany.Sergi srodek plus dwoch jeszcze obok niego,tuz za nimi Busi.

1

Nie piszcie tylko o sprowadzeniu Bellerina bo juz Denis mialbyc Iniesta i nie wiadomo kim jeszcze.Niech se gra w tym Arsenalu i nie przychodzi

3

Bardzo mi szkoda Leo.nie bardzo ma z kim grac,sam naprawde daje sygnal do pressingu czy ataku,ale reszta liczy tylko na jego rajd czy genialne podanie.jeszcze zeby ktos je wykorzystywal.dzis zmeczylismy sie,tak jak z Malaga,Luis bez formy i chyba motywacji,wyglada jakby irytowali go inni zawodnicy,np.Rakitic ,ktory jest zbyt wolny moim zdaniem jesli chodzi o decyzje.ogolnie druzyna jest bez formy i wyglada tak jalby juz chciala ten sezon dograc bez wzgledu na wyniki.

1

To ze Marc jest bardzo niemrawy i wolny to fakt,ale Pique i Sam wracali truchtem ,Alba zdziwiony ze Prieto sam zostal w srodku pola karnego i nie zdaza za nim.jest zle w obronie i tego trzeba sie bac przed druga czescia

0

Nie mamy obrony i pomocy.szkoda

0

Dokaldnie.on delofelu i Andre :)

3

Paco kolejny mecz zapierdziela w pomocy,ataku i destrukcji.oby dalej sie rozwijal bo potencjal ma napewno.no i Alba...czego ten nasz pan trener nie dal mu grac w Turynie.

0

Ja je mam ;)

0

Zrobic trza zrzute to moze na najtanszego 1/4 sie uzbiera ;)

0

Autobus i kontry ??:D

0

Mialem nie wchodzic i nie patrzec skladow,dowiedziec sie juz podczas meczu,ale cos mnie kurna podkusilo.wchodze na strone patrze a tu 124 komentarze i mysle sobie ...pewnie Gomes od poczatku.Przemilcze to,ale podczas mecxu jest mozliwe ze dostane bana,oby nie,oby Andre zagral jak 35 milionow euro+plus jeszcze kurna zmienne :(

0

Tak jak zacxniemy uderzac z dystansu,a nie klepac jak kazdy juz wie co gramy

0

Biega i przeszkadza.

0

Brawo Gijon !!!

0

Ja piernicze ,nie ogladam meczow realu zbytnio ale dzis widze jiz o co biega z tymiwrzutkami.widze tez ze real duzo robi przerzutow,rozciaga rywali i wrzutka

0

Lubie tego Kovacicia z realu.szybki,fajnie prowadzi pilke i jest odwazny w realizacji swoich pomyslow na boisku.

9

Uraz Dybali w meczu serie a

2

Juve jest rownie mocne mentalnie co i fizycznie i technicznie

2

dobrze tak tym co juz wywalili real z LM.troche pokory ludzie!ja tez wole Bayern i nie chce bialych ogladac z pucharem mistrzow,ale mecz trwa dlugo i jest kolejny w madrycie a real jest chociaz nudny to waleczny

0

no i CR ZP

0

zajebiste

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?