Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bayern 2:2 albo 2:1 w plecy,atletico1:1 po dogrywce
0
Jesli taki masz dowcip na codzien to chyba z ciebie maja wiekszy ubaw niz z dowcipu :;)
0
Leos to bylby swietn z fizyki.tak jak potrafi dotknac pilke,kopnac,kontrolowac to musi miec zmysl,ale i znac podstawowe zasady fizyki :).ot taka refleksja pod koniec swiat.Wierze w remontade
0
Jak gral od poczatku wniosl cos w meczach z rsss w PK i tyle.caly sezon,tyle.Vidal grzal trybuny k... trybuny,slepy lucho go wpuscil i nagle bez niego nie bylo skladu,a denis co wszedl to tak jakby naprawde dalej grzal lawe.
0
A kto jest z tych kupionych ostatnio??po co la masia ??zlikwidowac to bedzie kasa dodatkowa,po co tam pchac jakies pieniadze jak chopaki odchodza albo traca czas by zostac z niczym.szkolimy innym druzynom dobrych pilkarzy zamiast dacim szanse.lucho jest slepy i myslal ze kupi denisa i gomesa to zawojuje la lige.
0
Wiara a realia to inne pojecia i znaczenia.ja wierze i na tym koncze,wierzylem przed Psg i teraz tez,ale.inni wola byc mile zaskoczeni,choc wiadomo ze obrona Juve to wyzsza polka niz Psg
0
Proste ,mentalnosc i jakosc zupelnie inna,ale niestety niektorzy sa niewidomi:)
2
Co jak co,ale przebojowy Rafa czesciej pomaga niz sie placze.reszta gra na alibi,moze jeszcze Arda ma przeblyski.mysle ze z takiej kupy drewna ciezko cos sensownego wystrugac i Lucho mocno sie zawiodl na nowych nabytkach
3
Dupa jasia kolego.Paco ile dryndal na lawie,ale wchodzi i lata jak fryga a ten mlodszy Iniesta biega jakby w butach z betonu.
1
Musi przyjsc prawy obronca,wlasnie,a nie jakis Bellerin przereklamowany.Sergi srodek plus dwoch jeszcze obok niego,tuz za nimi Busi.
1
Nie piszcie tylko o sprowadzeniu Bellerina bo juz Denis mialbyc Iniesta i nie wiadomo kim jeszcze.Niech se gra w tym Arsenalu i nie przychodzi
3
Bardzo mi szkoda Leo.nie bardzo ma z kim grac,sam naprawde daje sygnal do pressingu czy ataku,ale reszta liczy tylko na jego rajd czy genialne podanie.jeszcze zeby ktos je wykorzystywal.dzis zmeczylismy sie,tak jak z Malaga,Luis bez formy i chyba motywacji,wyglada jakby irytowali go inni zawodnicy,np.Rakitic ,ktory jest zbyt wolny moim zdaniem jesli chodzi o decyzje.ogolnie druzyna jest bez formy i wyglada tak jalby juz chciala ten sezon dograc bez wzgledu na wyniki.
1
To ze Marc jest bardzo niemrawy i wolny to fakt,ale Pique i Sam wracali truchtem ,Alba zdziwiony ze Prieto sam zostal w srodku pola karnego i nie zdaza za nim.jest zle w obronie i tego trzeba sie bac przed druga czescia
0
Nie mamy obrony i pomocy.szkoda
0
Dokaldnie.on delofelu i Andre :)
3
Paco kolejny mecz zapierdziela w pomocy,ataku i destrukcji.oby dalej sie rozwijal bo potencjal ma napewno.no i Alba...czego ten nasz pan trener nie dal mu grac w Turynie.
0
Ja je mam ;)
0
Zrobic trza zrzute to moze na najtanszego 1/4 sie uzbiera ;)
0
Autobus i kontry ??:D
0
Mialem nie wchodzic i nie patrzec skladow,dowiedziec sie juz podczas meczu,ale cos mnie kurna podkusilo.wchodze na strone patrze a tu 124 komentarze i mysle sobie ...pewnie Gomes od poczatku.Przemilcze to,ale podczas mecxu jest mozliwe ze dostane bana,oby nie,oby Andre zagral jak 35 milionow euro+plus jeszcze kurna zmienne :(
0
Tak jak zacxniemy uderzac z dystansu,a nie klepac jak kazdy juz wie co gramy
0
Biega i przeszkadza.
0
Brawo Gijon !!!
0
Ja piernicze ,nie ogladam meczow realu zbytnio ale dzis widze jiz o co biega z tymiwrzutkami.widze tez ze real duzo robi przerzutow,rozciaga rywali i wrzutka
0
Lubie tego Kovacicia z realu.szybki,fajnie prowadzi pilke i jest odwazny w realizacji swoich pomyslow na boisku.
9
Uraz Dybali w meczu serie a
2
Juve jest rownie mocne mentalnie co i fizycznie i technicznie
2
dobrze tak tym co juz wywalili real z LM.troche pokory ludzie!ja tez wole Bayern i nie chce bialych ogladac z pucharem mistrzow,ale mecz trwa dlugo i jest kolejny w madrycie a real jest chociaz nudny to waleczny
0
no i CR ZP
0
zajebiste