Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co mecz,co sklad to mam nadzieje ze stary dobry Rakitic wroci,a tu nie wraca...moze jednak dzis?nie wiem dlaczego,ale wydajw mi sie ze dzis bedzie ostry mecz
2
Dzizus bra pod uwage mecz gdzie my gralismy swoj styl a real gral padake z benkiem na czele...
0
Na rotacje idealni,ale czy by chcieli...Weigl podobny styl do Busiego,Kimmich ambitny walczak ,moze latac wzdluz i wszerz...no i npThiago albo Veratti
0
Dla mnie moze grac.w pojedynkach w powietrzu napewno sie przydalby.byle nie Gomes .ja bym dal:Mats,Masche,Geri,Samuel,Jordi,Sergi,Sergio,Andres,Leos,Luis i Carles albo Paco.
2
Matko strasznie.go szkoda.bexe czekal na kazde informacje o jego stanie .mam nadzieje ze to wszystko fikcja i Tomek wyjdzie caly z tego choc nie brzmi to niedobrze.
1
Co ty pier...??chyba byla wodka do obiadu...
0
Widzialem moze 10 mecxow i nigdy,ale to nigdy noe rzucila mi sie w oczy jakos jego gra,cos co go wyroznia
0
I co z tego.przyszedl on wlasnie mi do glowy bo arsenal...a niektorzy kochaja sie w nim jak w wymiatajacym denisie
1
Ogladam mecz City-Arsenal i zastanawiam sie po co ,dlaczego potrzebny wam ten caly bellerin...kolejny darmozjad i pensje bedzie bral za nic jak jiz cala plejada pilkarzy Barcy.trzeva stawiac na.wychowankow,bo kasy na tyle noe ma a wszkolce kogos napewno mamy,kto kocha klub i dla niego bedzie gotow walczyc w kazdym meczu.to co bylo nasza sila i co nas wyroznialo konczy sie bo nie korzystamy z la massii
1
Gramy podobnie jak za czasow Martino,moze wynik bedzie taki jak wtedy...sam nie wierze co pisze...nie spisune naszych na straty,ale jakos noe wydaje mi sie ze ten mecz bedzie zwrotem akcji w la lidze.
0
NIe wem czego dzis sie spodziewac po naszych.real moze nas zabic intemsywnoscia,szybkoscia decyzji no i wrzutki.niestety w grze jeden na jeden tez ostatnio jestesmy wolni i latwi do ogrania,moze poza Busim i Samuelem.jesli dzis Messi i Luis nie beda skoncentrowani i odpowiednio nastawieni to nie mamy co marzyc o zwyckestwie a remis bedzie juz duzym sukcesem.takie sa realia i mysle ,ze albo ten mecz to bedzie nasza katastrofa i odpadniemy z walki o lige albo da cicha nadzieje na zakonczenie sezonu z korona mistrza.
0
Nie przypomina Wam wypowiedziami Lucho z pierwszego sezonu.Krok po kroku obojetnie jaki rywal itd.itp.zdrowe podejscie.
1
Skoro Fa Cup to bedzie chyba w Eleven?
1
Taki jak Benka na el classico na bernabeu
1
Wez usun konto,bo wstyd to taki kibic czy jak cie tam nazwac
2
Dziekuje Barco za walke do konca.smutno,ale nie jestem rozczarowany.Juventus zasluzyl na awans,a my zasluzylismy na chociaz dwie bramki w tym dwumeczu.Ney placze ,szkoda go ,ale co zrobic,raz idzie jak po masle raz jak po grudzie
0
Alu spokojnie.zlosc pieknosci szkodzi :).
1
Psg sie zasralo a Juve ma.zatwardzenie.poza chujowa skutecznoscia gramy spoko.mysle ze jesli,jesli zagramy tak z bialymi to wygramy.oni maja szczescia duzo,ale moze po tym meczu wroci wreszcie skutecxnosc.
0
Nie nauczeni jestesmy strzalow z daleka.mysle ze moze byc kontra i nam strzeli Juve.
14
Powiem Ci po meczu
2
Denis powiadasz??Jeeezu tu trza pilkarza a nie zoltodzioba.juz Alena by wiecej dal agresywna gra.
1
Jak wejdzie to wylaczam mecz.
0
Rakitic muso zejsc i to zaraz!!!!
0
No nareszcie ktos cos madrego napisal.
0
Jezu i jeszcze misia gogo...co za ludzie
0
Tak jest!!mam dobry nastroj choc moze nie powinienem.
0
Mysle ze gramy z finalista jesli nie ze zwyciezca tej edycji LM
0
Ja pitole,chlopaki naprawde nie sa w formie,a tu lament.ja nie liczylem na gole w pierwszej czesci bo sedzia juz do 15 minuty pokazal ze dzis nie gwizdze fauli na Barcie.jak odpadniemy bedzie smutno,ale nie wstydd bo nie rozkladamy nog i nie rzucamy recznika.faule w poblizu pola karnego byly conajmniej dwa,ale moglby pas gol to gwizdka ni ma.Leo z niezla pipa pod okiem.
0
Dobrze ze w Marca bo juz to widzialem w siatce
0
Charakter mamy,ale formy bardzo nie widac.blysk geniuszu ktoregos pilkarza Barcy i mozemy ich zgniesc.walczymy i to mi wystarczy.