0

To co pozbywamy sie Leo i Neya i mamy na Cou,Verattiego i wielu ,wielu innych a i dla Bratka zostanie na nowe lopuny do ałdi.dobranoc

0

Hahahahahahaha :D

0

Kuffa ja tez :D

0

Jakie bledy welniana istoto??literowka w slowie respekt i trzeba to bledy ortograficzne??ty chyba w ogole nie chodziles do szkoly

0

Jakbys byl w pracy i pisal z telefonu to tez pewnie lepiej by ci nie wyszlo.gdzie zrobikem blad ortograficzny przepraszam

1

Tak bo dorabialem sie i pielegnowalem rodzine .mialem czas na czytanie i ogladanie ,a nie na pisanie tutaj.duzo sie zmienilo i moge cieszyc sie Barca tak jak chce,a nie jak czas pozwala.

3

Cos ci nie pasuje??szkole konczylem jak pewnie w pieluchy waliles

2

Poniekad dobrze ze Zidane utarl nosa niektorym zuchwalym kibicom Barcy.to co zrobil w poltora sezonu zasluguje na szacunek.kochac Barce mozna ,ale respakt do tego co robi rywal tez trzeva miec.miejmy nadzieje ze to nie koniec ery Barcy,ale trzeba liczyc sie z kazdym scenariuszem i pytanie ile osob tu zostanie jak wielka Barca spusci z tonu

3

Matko obawialem sie bolu dupy w niedziele ,ale na szczescie nic sie nie dzieje i moge isc na rower :)..beznadziejny Juventus i naprawde swietny real nie zdolowaly mnie.mam nadzieje,ze SPH bedzie nasz.

0

Juz dlugo rzed finalem pisalem ze my gralismy nieskuteczniea nie Juve super w obronie.z nasza slaba gra niezle udawalo nam sie mieszac w ich polu karnym i woedzialem ze real moze ukazac prawdziwe oblicze defensywy Juve..ludzilem sie ze bedzie inaczej,ale wyszlo jak wyszlo.Real zasluzyl na LM i tyle.final wygrali sprawiedliwie i nie ma co rozwlekac ze Bayern to czy tamto.jedna rzecz jest piekna i gdybym byl dziennikarzem to wspomnialbym,ze Barca pokonala real w Madrycie w wielkim stylu,w wielkim meczu,ale niestety nie zawsze jest forma gdy powinna byc.gratulacje dla realu a karny kut...dla Juve za druga polowe.super ze dzis wyszlo jedno na jaw,Dybala nie jest ani genialny ani wybitny ani swietny i nie ogladalem jednego meczu w ktorym gral tylko okolo 30.niestety Juve gralo bez ataku to kto gola mial strzelic

0

My gralismy wolno a nie oni swietnie.serio to gralismy klepy w ich polu karnym ale brakowalo podania ostatniego

0

No I tak jak sie spodziewalem.beda gole i nie bedzie dogrywki.

3

Chcielismy farfocla to mamy

5

No nie wiadomo jak to bedzie.sadze ze szczescie realu wezmie gore nad naprawde swietnie zorganizowanagra Juve

0

A co jak ja nie obekrze to i ty tez?

1

Nie wiem czy obejrze.nerwy ogromne a to przeciez nie Barca gra.nie sadzilem ze bede mial takiego stresa

0

Wlasnie boje sie ze Alegri przekombinuje.

0

Cos czuje ze dogywki nie bedzie i padnie kilka goli.niestety mysle ze real wygra bo Juve spanikuje

1

No i pochwale sie ze z okazji dnia dziecka kupilem sobie kosa Husqvarna.ladnie smiga,malo pali,ale ze jest na dotarciu to pietnascie minut i przerwa i znow i przerwa i tak przez piec litrow mieszanki,a malo pali :(

0

No i jest w koncu Husqvarna.poki co ja docieram i nie moge kosic dluzej niz 15 minut ,pozniej przerwa.szkoda bo idzie jak burza i zabawka fajna.w koncu wczoraj byl dziwn dziecka:)

0

Stary dokladnie.a co jak Mbappe bedzie jak lajza a kosztuje juz krocie.jest wielu siuskow za grube miliony.to patologia sportowa

2

A co tam,spytam tu...Kosa spalinowa Husqvarna 2.2 KM za 2049pln,czy Stihl 1,9 KM za 1899pln.druga cena sentymentala ;)

1

Ok,ciesze sie ze go bronisz,ale jak widzialem ze wychodzi na boisko to czulem ze zagramy w 10.wiekszosc meczow Denisa to sabotaz byl dla mnie.bieganie do przodu do tylu za plecami rywali

1

To prawda ,ale Denis bladzil czy gral tu czy tu.mysle ze jesli zostanie to Valverde sprobuje dac mu szanse ale nie wierze ze bedzie z niefo pilkarz dla Barcy.obym sie mylil,ale na ten moment nie widze go na Camp Nou.

1

Jak juz byl na boisku to tak jakby go nie bylo.moim zdaniem slabszy byl od Gomesa

0

Jakby to powiedzial Less Gold: WHY??

1

W nowym sezonie nie chcialbym widzoec u nas Ardy,Denisa i Matje.ten ostatni pan ze wzgledu na wiek i kontuzje tylko i wylacznie.nie wydaje mi sie by pod skrzydlami Valverde mlody Suarez zrobil sie panem pilkarzem,a Ardy mam dosc bo dlugo karze na siebie czekac a mozna wyjac pare ojro za niego.kto do nas?najlepiej Veratti,ale i Eriksen bylby byc moze zbawienny.podsawa. to Roberto w pomocy,a dla Vidala kupic ,np Walkera albo w ostatecznosci Bellerina choc nie przekonuje mnie swoja gra.za duzo slabych meczow,za malo dobrych czy wybitnych.sadze ze kasy wiele nie trzeba,zakupow tez,poprsotu trzeba dawac grac takiemu Aleni,Marlonowi no i Palencii w koncu.po co ta szkolka jak sie z niej nie korzysta.nie lubie rozmow i plotek transferowych ale cos powiedziec trza;)

2

Bardzo ciekaw jestem co zwojuje Pan Jorge.smykalke ma,ale czy pilkarzom sie bedzie chcialo?kazdy pisze o Leo ale jesli Leo znow bedzie sam to nic z tego nie bedzie.nasz mistrz moze lprowadzic gre ale musi miec komu podawac tak jak w Barcy ma Suareza,Neya czy dajmy na to Sergio to w Argentynie musi biegac reszta by pomoc.

0

Nobi dobrze ze Sergi zarabia wiecej niz Dybala,a reszylta niedobrze ,ze tyle zarabia:)

2

To oprocz ogladania meczy nic nie robisz?oj to faktycznie nudne masz zycie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?