0

Dzięki

0

A w kiedy graju?

0

Bez brody mi sie bardziej podoba

0

Ładna bo i dobrze tam piłkarze grają na poziomie indywidualnym.Manolas to piłkarz którego u nas bym widział ale juz chyba go ktoś lyknal.

0

Obejrzałem sobie obfity skrót z ostatniego klasyka. No pięknie ich wystukalismy.

10

Nie śmieszne dla mnie f cale

1

Brawoooooo!!!!! Ten pan bronił kiedyś dla Barcy!!!

0

Nie spieprzcie tego Chile

0

Ja pierdziele. Portugalia ma fart, to wszystko

4

To juz wiemy jakie beda powtórki jak piłkarz realu przewini. Sędzia potupie w murawę i z podniesiona głową Pogwizda az buczenie kibiców ucichnie

6

Ale cyrk. Gdzie powtórka?

0

Teraz to fontanna na litewskim,kluby 30+,ale i inne kluby,np.Cream,zamek,Park Saski ,mozna pospacerowac no i galerie handlowe.polecam tez kebab u Turka przy alei krasnickiej.nie zapomnij tez podjechac nad zalew zemborzycki,mozna polazic,zjesc cos ,poplywac jest tez park linowy.

0

Ja jestem z okolic Lublina. W czym moge sluzyc?

0

Co za historia z tym Leo.oby nie okazalo sie prawda to co Madryckie media roznosza.wiadomo ze to zaslona dymna po aferze z Krystyna,co nie znaczy ze z gowna zrobia afere.z drugiej strony jak jiz byk monitorowany Leo i nic nie znalezli to teraz raczej odciaga sie uwage od przekretu CR

0

Jeśli jest to prawda to niezły prezent ślubny dostanie Leo.mysle ze coś może być na rzeczy ,ale nie sądzę by Leo jako jedyny coś takiego miał.jeden piłkarz i to główny rywal CRa tak poważnie oskarżony? Coś tu nie gra i oby Messi się z tego wytłumaczył. Szkoda że Katalonskie dzienniki polityczne nie przeswietlaja Madrytczykow

0

A co to ma wspólnego z trofeami Leo ? ;)

0

Ja biorę pod uwagę jakich napastników ma Atletico. Saul nieraz wyglądał jakby co drafialo ze nie ma z kim grać.Koke to poziom niżej niż Saul moim zdaniem.

3

Albo Veratti albo nikt .takie jest moje zdanie .PO i tyle.po co płacić ciężkie pieniądze i wypłaty piłkarzom którzy są starzy i są jedynie alternatywą alternatywny. Wziąć ze szkółki chłopaków i niech się pokazują i przede wszystkim uczą od najlepszych .

1

Przesadzilbym babcie :)

0

No ,jaki Lyon był mocny

0

Niezbyt dobra wiadomość o poranku .obym się pomylil co do niego ale póki co to daje nam okrągłe zero,bo on doslownie jakby sie bal grać w Barcy .no ale nic, niech próbuje jak już zostaje

0

MS w Korei i Japonii. Ustawieni sędziowie i szalejacy Ronaldo i Rivaldo w finale .pamiętam tamten turniej jakby był wczoraj.

0

No tak jak w realu Kovacic, Asensio czy Nacho. W Barcy powinni grać piłkarze którzy maja charakter a nie ciepłe kluchy o watpliwej technice

0

Koty są leniwe ;)

1

A nie człowiekiem ??

18

Tak jak po jednym meczu skreśla się kogoś dobrego bo wypadł słabiej,tak samo ocenia sie słabego bo razu wypadł lepiej

0

Otworzyles mi nóż w kieszeni tym newsem

0

To trochę jak Belgia swego czasu na pierwszym ale gratulacje .wyczyn godny zapamiętania.

2

Nie oglądam meczu.wole posiedzieć przed domem z kubkiem kawy w chłodzie. Za pół godziny sąsiadka przychodzi i idziemy biegać.po co patrząc na słaby mecz który może jedynie zdenerwowac

5

Super.dzieki :).zone zawsze mogę zmienić ale córek się nigdy nie wyrzekne ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?