0

Wiesz co podniecasz sie jak prawiczek laska ,bo ten dojdzie ,bo tamten a nic sie nie dzieje.ciagle pieprza gazety i wiekszosc tu ze ten by sie przydal czy tamten a nasz zarzad nie robi nic.tak to wyglada.po co sa podwyzki?po co ciagle trzeba podnosic place?po co wreszcie te darmozjady z zarzadu biora wyplaty?mi chodzi tylko o to ze kiedys kombinowalo sie dla dobra klubu a teraz rznie sie cwaniakow bo najlpesza Barca od pokolen...tyle czasu sledze i kibicuje ze widze jak sprzedaja sie niktorzy w tym klubie

1

Planuje???zrobil to juz dawno!

1

Siet,co za cyrk z tymi transferami.nie znosze przerw i okienek tranf.... .Nosi mnie juz na to ze wszystko kreci sie wokol tego czy kupimy trgo czy smego.gowno kupimy z tym tepym Robertem na czele.odkad on przejal takie zajecia nie kupil nikogo sensownego.mamy tych pilkarzy bo mamy,bo sa na sztuke, i to samo bedzie w tym oknie.ludzie slepi jestescie ?nie widzicie ze poki sa Bartek i Robert to bedzie tylko gorzej .sa kontrakty na grube miliony i dogadzanie naszym gwiazdkom a futbol powoli odchodzi na drugi plan.ja to tak widze i az mnie nosi bo haslo Wiecej niz klub mozna zmienic na Pinindzy ,wincy pinindzy

2

Jak to prawda to Leo naprawde bedzie mial po dupie i biorac pod uwage kogo wykorzystal do tego to szczerze trzeba powiedziec ze nalezalo mu sie.ciezko to przechodzi przez gardlo,ale dzieci,biedni nie moga byc przedmiotem do przekretow .niewazne czy robil to ojciec czy on czy razem.

2

Ten film z Harrisonem Fordem byl bardzo fajny

0

Co ,gdzie ,kiedy?

1

Jakby usunac komentarze dotyczace transferow to byloby innych z 10 na dzien.to ze Veratti nie przyjdzoe jest i bylo pewne ,Bellerin jak dla mnie za drogi i ogolnie nie potrzebny,a Dembele to byl zart tego okienka.nagle cos im wpadlo do glowy i sie szum zrobil.

3

Dopiero jak skonczy kariere pt.Barcelona to bedzie sie pisac ze nie ma pieniedzy na ktore zaslugiwal,ze wart byl kazdej kasy

4

Gratulacje dla Niemiec.maja naprawde niesamowite pokolenia pilkarzy.Kto tam w ogole jest prezesem ...Loew swietna robote robi.widac ze oni mysla caly czas gdy graja a do tego maja troche szczescia i wystarczy im skutecznosc ,nie musza latac jak wsciekli caly mecz.

0

Tak myslalem ze Niemcy strzela bo Chile za bardzo sie odslania

0

O poklepalo Chile

0

Podziwiam obie reprezentacje i jeszcze Loew,swietnie prowadzi Niemcow.Licze na widowisko w tym finale.

0

A oni w SD nie beda grali?

0

A ja powiem tak,kto by nie przyszedl to Barca bedzie miala pod gorke .to juz inne czasy.brak pilkarzy ze szkolki to podstawowy problem.mysle ze Valverde nas nie uratuje,stara ekipa juz sie owygrywala a mlodzi ze szkolki rozchodza sie po Europie jak swieze bulki.ja ciagle nadzieje mam ale z tylu glowy jest to ze ten sezon moze byc slabszy od tamtego

0

No przeciez zartuje

0

Beda jajca jak nie podpisze :)

0

Ta Fabsa niunia wyglada jak gwiazda porno :)

0

Dzieki Barcainfo

0

Dopiero se siadlem na chwile i w sumie to Antosia mnie interesuje i jej kreacja :)

5

Nie bluznij ;)

0

Siakies zdjecia ze slubu Leo byly juz?

4

Zdecydowanie 6

2

La Rojita dupa zbita ;)

0

To dla Niemców? ;)

1

Ronnie i Rivaldo tęsknię za nimi.od tego drugiego Pana zaczęła się moja pasja do Barcy.jego gra,cwaniactwo ,zmysł gry mnie bardzo wciągnął a Ronaldinho o nim nie trzeba nic mówić tylko patrzeć ze szczeka na podłodze.

4

Roczniki powaliles

1

Nawet gestykuluje jak CR. Obyśmy go sprzedali bo poprostu go nie lubie

0

Niemcy to jednak taktycznie giganci. Oni są naprawdę poukladani

2

Tak ,kryje Antosie ;)

1

Pozdrowienia ze ślubu Leo dla La Rambli ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?