Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak,az dreszcze mnie przeszly.pierwsze randki,jezdzilem rowerem do mojej pierwszej laski i sluchalem ich pierwszej chyba kasety jak dobrze pamoetam.jakies 16 lat temu.
3
O fuck,Chester naprawde nie zyje.kapitalny wokal odszedl na zawsze.nie wlacze ich muzyki poki co bo bardzo bolesne to bedzie :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To prawda i przez to taka ladna kobieta
0
Ok.ciekawe to.zobaczymy co dalej.emocje jak serialu brazylisjkim :)...a glowny bohater
2
Wow,Andrzej Ty farciarzu.dobrze ze moja tego nie czyta
0
Nie czaje.doktor Google pomoze :)
0
A czy ona na takim zdjeciu w tej sukience nie siedziala z Leo?
1
Tak dla rozluznienia moze wrzucilby ktos zdjecia Antonelli czy zonki Suareza :D
0
A tym ze Mundo podaje za zrodlo.moim zdaniem i moge sie mylic to Ney mogl to powiedziec i rok temu.oby nie ale nagle takie slowa,taki cytat w tym chaosie transferowym
0
Nawet jesli odejdzie to klauzula jak na dzisiejsze realia jest smiesznie mala
0
Troche sie chyba skompromitowales...
0
Polac temu Panu
0
U mnie w pracy sa okragle pady do polerowania posadzek :D
0
Mysle ze jesli przejdzie to ze wzgledu na chec bycia tym pierwszym w druzynie.kasy ma w uj,gra swietnie,laski na niego leca ale jakby to powiedzial Adas Miauczynski ,drugi,zawsze kurwa drugi (w Barcy oczywiscie)
0
Kurde ja na miekscu Neya powaznie bym sie zastanawial czy odejsc.Messi to wodz w Barcy i brazylijczyk zawsze bedzie w jego cieniu.co z tego ze nierowno gra,Leo tez co mecz nie blyszczy,ale dal nam wiemy ile i Ney sie nie przebije nigdy przez to.PSG moze byc swietna alternatywa nie ze wzgledu na kase ale przywodztwo.Ney w reprezentacji gra inaczej bo jest glownym obiektem zainteresowania.w Barcy gral swoetnie ale Leo byl na I stronach gazet.jesli mysli o odejsciu to w ogole mu sie nie dziwie.
0
100 moze 200 komentarzy z ta suma i mi jeszcze to piszesz
0
Neymar ,Neymar ,Neymar...niech robi co chce.jak ma odejsc to teraz a nie jak pokochaja go wszyscy kibice.ja tam nie bede miak do niego pretensji jak odejdzie.prawde mowiac racja jest ze Ney prxy Leo zawsze bedzie w cieniu Messiego.Ney nam kilka meczow wygral w tamtym sezonie ale nie huczalo tak o nim jak np o Leo po klasyku na Bernabeu
0
A Ney odchodzi ;D
19
Chyba juz jestes po flakonie trunku albo dwoch
0
Niemce ,toz to rzut kamieniem od Lublina.ja z Niedrzwicy jestem.
0
W lubelskim kierunek Warszawa,Ryki moze Pulawy chyba niezla nawalnice macie?
1
No a co ma powiedziec.w kazdym innym klubie mowilby to samo albo ze przynajmniej cieszy sie z gry w tym i tym klubie .tez bym tak powiedzial
0
Jaki bol tylka.chlopie dla mnie mogl pojsc za tryliard ojro i mialbym to w dupie.patrze na swoj klub a nie na real ktory sprzedaje to sprzedaje kupuje to kupuje co mnie to.
3
Boze,co z wami sie dzieje.sprzedany Morata za 80 baniek i lament.handluja to handluja.co post to Marata albo 80.zwariowac idzie.
0
Walnal czystego swiezo gonionego bimbru i sie udusil ;)
2
Zanurkowal...
0
Barca ich podsolila :D.jak Kuba Bogu tak Bog Kubie
0
Matko,super .Udanego pobytu
0
Trafiles na innych Polakow w stolicy futbolu?