1

Tak,az dreszcze mnie przeszly.pierwsze randki,jezdzilem rowerem do mojej pierwszej laski i sluchalem ich pierwszej chyba kasety jak dobrze pamoetam.jakies 16 lat temu.

3

O fuck,Chester naprawde nie zyje.kapitalny wokal odszedl na zawsze.nie wlacze ich muzyki poki co bo bardzo bolesne to bedzie :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To prawda i przez to taka ladna kobieta

0

Ok.ciekawe to.zobaczymy co dalej.emocje jak serialu brazylisjkim :)...a glowny bohater

2

Wow,Andrzej Ty farciarzu.dobrze ze moja tego nie czyta

0

Nie czaje.doktor Google pomoze :)

0

A czy ona na takim zdjeciu w tej sukience nie siedziala z Leo?

1

Tak dla rozluznienia moze wrzucilby ktos zdjecia Antonelli czy zonki Suareza :D

0

A tym ze Mundo podaje za zrodlo.moim zdaniem i moge sie mylic to Ney mogl to powiedziec i rok temu.oby nie ale nagle takie slowa,taki cytat w tym chaosie transferowym

0

Nawet jesli odejdzie to klauzula jak na dzisiejsze realia jest smiesznie mala

0

Troche sie chyba skompromitowales...

0

Polac temu Panu

0

U mnie w pracy sa okragle pady do polerowania posadzek :D

0

Mysle ze jesli przejdzie to ze wzgledu na chec bycia tym pierwszym w druzynie.kasy ma w uj,gra swietnie,laski na niego leca ale jakby to powiedzial Adas Miauczynski ,drugi,zawsze kurwa drugi (w Barcy oczywiscie)

0

Kurde ja na miekscu Neya powaznie bym sie zastanawial czy odejsc.Messi to wodz w Barcy i brazylijczyk zawsze bedzie w jego cieniu.co z tego ze nierowno gra,Leo tez co mecz nie blyszczy,ale dal nam wiemy ile i Ney sie nie przebije nigdy przez to.PSG moze byc swietna alternatywa nie ze wzgledu na kase ale przywodztwo.Ney w reprezentacji gra inaczej bo jest glownym obiektem zainteresowania.w Barcy gral swoetnie ale Leo byl na I stronach gazet.jesli mysli o odejsciu to w ogole mu sie nie dziwie.

0

100 moze 200 komentarzy z ta suma i mi jeszcze to piszesz

0

Neymar ,Neymar ,Neymar...niech robi co chce.jak ma odejsc to teraz a nie jak pokochaja go wszyscy kibice.ja tam nie bede miak do niego pretensji jak odejdzie.prawde mowiac racja jest ze Ney prxy Leo zawsze bedzie w cieniu Messiego.Ney nam kilka meczow wygral w tamtym sezonie ale nie huczalo tak o nim jak np o Leo po klasyku na Bernabeu

0

A Ney odchodzi ;D

19

Chyba juz jestes po flakonie trunku albo dwoch

0

Niemce ,toz to rzut kamieniem od Lublina.ja z Niedrzwicy jestem.

0

W lubelskim kierunek Warszawa,Ryki moze Pulawy chyba niezla nawalnice macie?

1

No a co ma powiedziec.w kazdym innym klubie mowilby to samo albo ze przynajmniej cieszy sie z gry w tym i tym klubie .tez bym tak powiedzial

0

Jaki bol tylka.chlopie dla mnie mogl pojsc za tryliard ojro i mialbym to w dupie.patrze na swoj klub a nie na real ktory sprzedaje to sprzedaje kupuje to kupuje co mnie to.

3

Boze,co z wami sie dzieje.sprzedany Morata za 80 baniek i lament.handluja to handluja.co post to Marata albo 80.zwariowac idzie.

0

Walnal czystego swiezo gonionego bimbru i sie udusil ;)

2

Zanurkowal...

0

Barca ich podsolila :D.jak Kuba Bogu tak Bog Kubie

0

Matko,super .Udanego pobytu

0

Trafiles na innych Polakow w stolicy futbolu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?