Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
No,a poza tym mamy dobry zarzad,wybitnych fachowcow,gospodarka idzie w dobra strone ,a ludziom,zyje sie coraz lepiej ;D
1
Paulinho nie Dembele :D
0
Tak stary,to swietny pomysl.zamiast Roberta tra nam Witka ;)
0
A to niech se u was siedzi.tak bym powiedzial bo sadze ze 100 to juz lekkie przegiecie.
0
A najlepsze jest to ze wczoraj byla konferencja prasowa Conte i nie tylko ci co tam byli slyszeli co mowi ale i wiele telewizji ja relacjonowalo a i tak pismaki robia show bo real nagle go sobie odpuscil ,tez podbno.kur...jak ja nie cierpie niekonkretnych ludzi.albo cos jest albo nie ma.na chuinke robic z byle czego afere.
0
Fajne zespoly graly?
0
O wlasnie.sumujac nasze wypowiedzi ja mam nadzieje ze sie sprawdzi jak przyjdzie a Wy juz wiecie ze sie sprawdzi choc jeszcze nie przyszedl.sam pisalem ze na wolne przestrzenie ,do dlugich podan od Leo bedzie swietnym pilkarzem jesli sie odnajdzie,wiec go nie skreslam ale nie sadze ze juz mozna go wskazywac jako nastepce Neya
0
Wyrwales z kontekstu zdanie bo dotyczy Ciebie i sie zloscisz i nie zgadzasz?
0
Litosci ,BvB i Rennes do Barcy brakuje jakies pare lat swietlnych obecnie.
0
Bo napisalem ze jesli tak bedzie to sie posmieje.piszesz ze on bedzie najlepszy w przyszlosci to mnie tym zainteresowales :)
0
Za to Gomes gral w jednym miejscu i na stale caly sezon...rece opadaja na te glupoty co puszesz teraz o Denisie.sprzedac go poki cos jest wart.Gomes gral juz nawet na PO a Denis gdzie nie gral to latal ciagle za plecami rywali i tyle go bylo widac.co sie dziwic ze nie dostawal minut
0
Chyba jestes wrozbita Maciej tak w ogole?no przyznaj sie ;P
0
Nie jestem pamietliwy ale jestem wzrokowcem i jak Francuz do nas dolaczy i nie bedzie gral porywajaco a zenujaco np.to zobacze co kto pisze i posmieje sie w duchu ,nieoficjalnie:)
0
Co ty chrzanisz.nikomu nie zycze zle tylko troche to naiwne myslenie pisac ze Dembele kogos tam zjada i jest genialny a taki mlody.genialny ,boski to byl Leo jak byl mlody i nikogo innego swiat futbolu nie wydal kto by mu dorownal w ostatnich latach.powtarzam nikomu nie zycze zle tylko po co tak sie zachwycac kims kto u nas nic jeszcze nie pokazal?jaki ma to sens skoro za pol roku ,rok obrzucisz go gownem?
0
Dobrze,panowie,obrzucajcie mnie blotem a ja przyznam sie do bledu jesli on przyjdzie i bedzie gral tak jak to wiekszosc mowi.
0
Przepotezne...
3
Rok temu jak przyjsc mial Denis czy Paco to tez bylo ochow i achow jacy to oni nie sa wybitni.posmieje sie z was szczerze jak przyjdzie Dembele i bedzie gral wielkie gowno.
4
Chcialbym zeby na odchodne chlopaki wygrali z Iniesta tryplet.nalezy sie mu wzniesienie pucharu jako pierwszemu kapitanowi,a czuje ze Andres zechce chociaz z jeden sezon pograc z Xavim w jednej druzynie
0
No sory panie ale Dembele tez w kazdym meczu nie blyszczy,co nie znaczy ze bronie Dybali bo przeciez i Leo miewa gorszy dzien.tak poprostu jest.dla mnie Cou to bedzie pewny skok jakosciowy w gore dla naszej kadry,Dembele nie jestem pewny ,Dybala pol na pol
0
Wchodze sobie po paru godzinach na La ramble z nadzieja na jakas oficjalke a tu nic.szczerze to mam przekonanie do trafnosci transferu Martineza a Dembele czy Cou jakos pewny nie jestem.widzialbym w Barcy walczaka typu Sanchez,nie on konkretnie ale ktos z takim powerem jak on.Martinez ma kurde jaja i taki pilkarz mnie przekonuje.Cou z kolei wygrywa u mnie z Dembele.
0
Mialem skode octavie z 2013 i to szrot nie auto.za nazwe sie placi.jak masz stara octavie czy superb to pojezdzisz,nowych zaden z moich znajomych nie polecal
0
W tych czasach BMW.Merc zjodek,a Audia i Skoda to silniki maja padliny straszne plus slaba elektryka.
0
Taa?Ney tez wczoraj nie gral :)
0
Blagam ,nie dobijaj :/
0
Nie moge polecic Twojego komentarza bo oczy krwawia na to co pieprza ci komentatorzy
0
Everton to jego nowy klub prawda?mysle ze da im wiele dobrego
0
Ja tam nie mowie ze oni tacy sa,ale nie uwazam ze Ney polecial na kase.
9
Moze nie
3
Ale dzieci z Afryki nie pomoga zdobyc trypletu ;P
0
Nie wierze.to zbyt piekne by bylo prawdziwe.wolalbym Hazarda niz Dembele.Hazard,Cou,Martinez i reszta kadry spuac dupy i mozna walczyc w nowym sezonie o wszystko