0

Nie moge ogladac.jak to teraz jest?jakis dodarkowy set czy co tam sie dzieje?

4

Oby Nadal przegral

0

O jejku az tak Cie poruszyl moj komentarz?

0

Mozna sie tylko domyslac jak sa wypompowani

0

No i kto w koncu?Nadal czy ten Muller?

0

Kto bogatemu zabroni...zasluzyl jakby nie patrzec

0

Nie chce dyskutowac o transferach ,informacjach wyssanych z palca.pieprzylismy tu jiz o Verattim teraz spuszczajmy sie bo Cesar.nie specjalnie mam cos do niego ,ale jak dla mnie do technicznej Hiszpanii to on nie pasi choc jest Hiszpanem

0

Dobrze ,kupuj go.musze miec takie zdanie jak Ty?

1

Psioczmy na niego ile wlazie to moze zamknie nam mordy w trakcie sezonu

0

Zobaczysz o co wiekszosci chodzi jak sie zacznie sezon na powaznie :/

0

Ej,a to nie taka waza co Ace Ventura stlukl w Psim Detektywie?

0

Smiac sie czy plakac...

1

Gra w Brazylii zdaje sie.

0

Dzieki,wlasnie cos znalazlem o tym.wydaje mi sie ze ktorys z tych dwoch panow mogl smialo nas zasilic

0

Ciekawe za ile...no grajek byl dobry, a ten Viera ofensywnie kozak tez niezly

0

Nie ogladam meczow Utd.a te co ogladalem to gral w nich mega ostro ,ale ma kawal fryzury i umie nia gole strzelac,to wiem

0

A ze co znowu???

0

Z przymruzeniem oka byl komenatarz

0

Kurcze tak moze glupio ,ale czy nie idzie wyciagnac z Las Palmas tego Viery albo tego z wasem?wypadlo mi nazwisko z glowy.przeciez oni ze tak powiem robia gre kapitalnie.nie wierze zw nie daliby u nas rady.to walczaki a w dodatku z fajna technika....a jiz wiem Roque Mesa

0

Oooo to Granada spadnie do Segunda...;)

0

Ter Stegen by wygladal jak Sw.Mikolaj ;)

0

Niezle kombinujesz z tym prezydentem...;)

0

Po##balo ich chyba :/

0

Jak w tym oknie chca go sprzedac to chyba mozna sie dowiedziec co i jak.zly nie jest tylko chyba otoczenie mu nie sluzy.wiadomo,troche len z niego ale umiejetnosci na Barce ma zdecydowanie.

0

Mi chodzi tylko o moje prywatne pragnienia,bo jesli ktorys mlody Messi jednak przyda sie do Leo i bedzie chcial i mial talent ,to na stare lata bede mogl cieszuc oczy nim .nie wiem skad te twoje wywody.doskonale wiem jak moze byc ,ale za marzenia nie place wiec marze.

0

A co nie mozna miec nadziei?

0

Jesli tata mial silne geny i synowie pojda w tym samym kierunku co tata to Barca i jej kibice moga byc spokojni o przyszlosc...zdrowia Thiago i Mateo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ta Antonella nawet z daleka wyglada olsniewajaco.Leo ty szczesciarzu

9

Poogladaj na telefonie zdjecia z golymi kobietami ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?