Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie moge ogladac.jak to teraz jest?jakis dodarkowy set czy co tam sie dzieje?
4
Oby Nadal przegral
0
O jejku az tak Cie poruszyl moj komentarz?
0
Mozna sie tylko domyslac jak sa wypompowani
0
No i kto w koncu?Nadal czy ten Muller?
0
Kto bogatemu zabroni...zasluzyl jakby nie patrzec
0
Nie chce dyskutowac o transferach ,informacjach wyssanych z palca.pieprzylismy tu jiz o Verattim teraz spuszczajmy sie bo Cesar.nie specjalnie mam cos do niego ,ale jak dla mnie do technicznej Hiszpanii to on nie pasi choc jest Hiszpanem
0
Dobrze ,kupuj go.musze miec takie zdanie jak Ty?
1
Psioczmy na niego ile wlazie to moze zamknie nam mordy w trakcie sezonu
0
Zobaczysz o co wiekszosci chodzi jak sie zacznie sezon na powaznie :/
0
Ej,a to nie taka waza co Ace Ventura stlukl w Psim Detektywie?
0
Smiac sie czy plakac...
1
Gra w Brazylii zdaje sie.
0
Dzieki,wlasnie cos znalazlem o tym.wydaje mi sie ze ktorys z tych dwoch panow mogl smialo nas zasilic
0
Ciekawe za ile...no grajek byl dobry, a ten Viera ofensywnie kozak tez niezly
0
Nie ogladam meczow Utd.a te co ogladalem to gral w nich mega ostro ,ale ma kawal fryzury i umie nia gole strzelac,to wiem
0
A ze co znowu???
0
Z przymruzeniem oka byl komenatarz
0
Kurcze tak moze glupio ,ale czy nie idzie wyciagnac z Las Palmas tego Viery albo tego z wasem?wypadlo mi nazwisko z glowy.przeciez oni ze tak powiem robia gre kapitalnie.nie wierze zw nie daliby u nas rady.to walczaki a w dodatku z fajna technika....a jiz wiem Roque Mesa
0
Oooo to Granada spadnie do Segunda...;)
0
Ter Stegen by wygladal jak Sw.Mikolaj ;)
0
Niezle kombinujesz z tym prezydentem...;)
0
Po##balo ich chyba :/
0
Jak w tym oknie chca go sprzedac to chyba mozna sie dowiedziec co i jak.zly nie jest tylko chyba otoczenie mu nie sluzy.wiadomo,troche len z niego ale umiejetnosci na Barce ma zdecydowanie.
0
Mi chodzi tylko o moje prywatne pragnienia,bo jesli ktorys mlody Messi jednak przyda sie do Leo i bedzie chcial i mial talent ,to na stare lata bede mogl cieszuc oczy nim .nie wiem skad te twoje wywody.doskonale wiem jak moze byc ,ale za marzenia nie place wiec marze.
0
A co nie mozna miec nadziei?
0
Jesli tata mial silne geny i synowie pojda w tym samym kierunku co tata to Barca i jej kibice moga byc spokojni o przyszlosc...zdrowia Thiago i Mateo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ta Antonella nawet z daleka wyglada olsniewajaco.Leo ty szczesciarzu
9
Poogladaj na telefonie zdjecia z golymi kobietami ;)