Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolega mial postawić 2:0 dla nas.haha chyba mu sie reprezentację pomyliły
0
Haha czyżby w plecy już było? :D
2
Właśnie coraz bardziej mnie wkurza jego bierność.kij nie rusza sie ale niech sie chociaż ustawi gdzie trzeba
0
Ile może kosztować i gdzie w ogóle można kupić, zamówić koszulke koszulkę na nowy sezon,ale z nadrukiem ,,NatiJula "?koszulka dla mnie z imionami coreczek. Moze Może ktoś coś wie o takim sklepie.
1
Ja sie nie nadaje do Barcy ale siostrę Neya ruszylbym :)
1
Faktycznie walnalem głupotę.przez pośpiech w pracy .sory
0
Obniżyć pensję to od razu czegoś sam zacznie szukać.
0
Dzięki
6
Jak dzis Andre zagrał? Tylko proszę o odp.kibica bez klapek na oczach.
0
To w końcu na byc boks czy MMA
0
Okład z młodych piersi; )
1
Jego partnerkę pewnie to cieszyloby; )
7
Chciałbym być jej fotelikiem
8
W pewnym sensie można go zrozumieć ;).
1
Jakiś hornos może; )
3
Na sile nie broń naszych ;)
1
Tak był na boisku
0
Bardzo bym chciał żeby Denis choć ciut zablyszczal w paru meczach to może ktos da za niego z 10 melonow ojro. Słaby był ,no ale przecież Villareal, sezon ktorystam....no ale.. ...
0
Jakie to proste :)
0
Na noc nas redakcja wk....o co tu come on?nasi lepsi wychowankowie odchodzą na grosze.ludzie czy ktoś w tym zarządzie myśli? :\
0
Nazwę to lekkim obciachem
0
Iniesta i Rakitic? Po tym sezonie może, ale napewno nie teraz
0
Nie,jest przedni ;)
0
Moim zdaniem mądrzej biega np.
0
To takie proste przecież.Ty wybitny Tomku Hajto dokładnie wiesz jak zagrać by tylko wygrać.za twoich czasów repra była wielka i wybitna
0
Dani w formie.kapitalna wypowiedź o Maradonie i Guardioli.
0
Szkoda,to dobrze :)
0
Oby się wreszcie Grzechu gdzieś odbudowal
0
Trochę obciach ale nie jestem w temacie .Gra Zieliński? Może Linetty?
4
Brawo jeśli tak było to wspaniała rzecz.az sam sie wzruszyłem