0

Kolega mial postawić 2:0 dla nas.haha chyba mu sie reprezentację pomyliły

0

Haha czyżby w plecy już było? :D

2

Właśnie coraz bardziej mnie wkurza jego bierność.kij nie rusza sie ale niech sie chociaż ustawi gdzie trzeba

0

Ile może kosztować i gdzie w ogóle można kupić, zamówić koszulke koszulkę na nowy sezon,ale z nadrukiem ,,NatiJula "?koszulka dla mnie z imionami coreczek. Moze Może ktoś coś wie o takim sklepie.

1

Ja sie nie nadaje do Barcy ale siostrę Neya ruszylbym :)

1

Faktycznie walnalem głupotę.przez pośpiech w pracy .sory

0

Obniżyć pensję to od razu czegoś sam zacznie szukać.

0

Dzięki

6

Jak dzis Andre zagrał? Tylko proszę o odp.kibica bez klapek na oczach.

0

To w końcu na byc boks czy MMA

0

Okład z młodych piersi; )

1

Jego partnerkę pewnie to cieszyloby; )

7

Chciałbym być jej fotelikiem

8

W pewnym sensie można go zrozumieć ;).

1

Jakiś hornos może; )

3

Na sile nie broń naszych ;)

1

Tak był na boisku

0

Bardzo bym chciał żeby Denis choć ciut zablyszczal w paru meczach to może ktos da za niego z 10 melonow ojro. Słaby był ,no ale przecież Villareal, sezon ktorystam....no ale.. ...

0

Jakie to proste :)

0

Na noc nas redakcja wk....o co tu come on?nasi lepsi wychowankowie odchodzą na grosze.ludzie czy ktoś w tym zarządzie myśli? :\

0

Nazwę to lekkim obciachem

0

Iniesta i Rakitic? Po tym sezonie może, ale napewno nie teraz

0

Nie,jest przedni ;)

0

Moim zdaniem mądrzej biega np.

0

To takie proste przecież.Ty wybitny Tomku Hajto dokładnie wiesz jak zagrać by tylko wygrać.za twoich czasów repra była wielka i wybitna

0

Dani w formie.kapitalna wypowiedź o Maradonie i Guardioli.

0

Szkoda,to dobrze :)

0

Oby się wreszcie Grzechu gdzieś odbudowal

0

Trochę obciach ale nie jestem w temacie .Gra Zieliński? Może Linetty?

4

Brawo jeśli tak było to wspaniała rzecz.az sam sie wzruszyłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?