1

Na stronie bylo ze 20 o 18,czyli jakas zmiana byla

0

Jacek Norris,a ile pompek zrobisz?

1

Nie wiem,ale na tyle co ogladalem go w la lidze i bundeslidze (tam to sie nie nagral)to widac bylo ze nie chce mu sie biegac.fakt,talent ma wielki ,prowadzi pilke podobnie do Leo i zmienia kierunki podan podobnie do Iniesty ale to LEŃ.

7

Kurde a moze Verattiego zaklepia minute przed polnoca ostatniego dnia sierpnia,ewentualnie dzis ;).

2

A ja mysle ze smialo moze wejsc.

1

Oj wiesz pomarzyc mozna.od przybytku glowa nie boli a srodek pola z Isco i Roberto wygladalby swietnie.jestem pewny.

0

Bo dla mnie to pilkarz ktory po jednym dobrym meczu nosi glowe wysoko i nie uczy sie pokory.

0

Ustawienie 3-4-3 z Roberto w pomocy.gdybanie z tym Isco oczywiscie.

0

Dzieki.

1

Spoko ale mam nadzieje ze nie wroci do nas.

0

Wiadomo co z Malarzem z Legii?nie to ze ogladam ich ale to rowny chlop i bramkarz mistrza Polski jakby nie patrzec

0

Mats,Umtiti,Pique,Alba,Roberto,Isco,Busi,Iniesta,MSN.jak to wyglada?moim zdaniem bosko

0

To bylaby bomba.taki grajek jak Isco to marzenie.

1

Dzieki .no kozak przeuj...

0

Dzieki panowie.a jakim stosunkiem moze wiecie?no super ,uwielbiam goscia

3

Nowe twarze nie oznaczaja ze zagoszcza w I trojce .mysle ze beda takim Arsenalem serie A przez pare sezonow.

0

Ktory pan wygral Wimbledon?cos chyba przespalem :/

0

Popatrzcie na nazwiska tych co ida pod mlotek.jedynie Turan jest znany a reszta to rezerwy jak talala.pojda do jakichstam klubow,a jakichstam klub nie da powyzej 10 baniek za takiego Sampera.od jakoegos czasu zreszta uwazam ze place bardzo rozleniwily pilkarzy Barcy,a tacy pilkarze sa niezbyt rozchwytywani.

0

To niech poswieca innego pilkarza.Gomes jak Gomes ale Turan jak dla mnie moze odejsc.zreszta o czym mowa ,to tylko pomowienia

4

Nie oddawalbym Rakiticia.dopiero jak odszedlby to zobaczylaby czesc z was jaka wielka dziure mamy na prawej stronie.

1

No faktycznie,tyle ze w druzynach jakos sie nie wyroznia...mysle o stylu Barcy i nie widze tak Paulinho chyba ze Valverde cos zmieni

0

Zazarta walka o bylego pilkarzs ŁKS Lodz a obecnie pilkarza ligi chinskiej trwa...niech mnie ktos uszczypnie...

6

Dolaczam sie .zdrowka Busi!

1

Zebyscie go jeszcze nie kleli jak Gomesa

0

Podobno ma uszkodzona czesc mozgu.cos slyszalem ze moze byc nie do konca sprawny psychicznie po tym co sie stalo.jakies niedotlenienie mozgu mialo miejsce.a tak mi sie podobal w finale z Utd.

0

Kibic Barcy zdaje sie.trzymaj sie Rio.

1

Red tube ;)

0

Komentarz usunięty

0

Mam nadzieje ze Barca zleje Juventus podczas amerykanskiego tournee.w ogole licze na dobra postawe w tym sezonie i oby to nam dopisywalo szczescie i sedziowie w sumie tez.skoro innym moga to i nam niech dopisza ;)

0

A do nas sie nie nadawal...no tak w czyje miejsce...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?