0

,Nie moge sie doczekac.jakis dobry link ktos podrzuci moze?i w jezyku hebrajskim obejrze.a moze na CP cos jest na kamalach z tylu?

0

To niiiiiic,mamy przeciez Andre i Denisa...

0

Prosze Cie.fajnie bylo,ale ze nielubiany Benitez trenowal real nikt nie wspomni.

1

Nie odwaze sie obstawic wyniku,ale mam nadzieje ze Gomes bedzie grzal lawe .zycze mu powodzenia,ale w tym meczu i najlepiej sezonie niech siedzi w rezerwie.

0

Masz pechowa liczbe polecen ;)

1

Cuadrado :)

2

Komentarz bedzie zabojczy :)

0

No nareszcie kurffa.

0

No jak za Busiego to chyba oznacza.ze Busi nie gra nie?spisz czy co?

0

Jakbys byl kobieta to juz by chetny byl :D

7

Jak widze nazwisko Gomes to mam ochote pieprzna telefonem o sciane+jego adwokat Lucho pieprzy farmazony i broni tego nie wiem jak go nazwac...szczerxe,to jak pomysle ile punktow,nerwow z nim w skladzie stracilismy to az mnie trzesie i gorac ogarnia cale cialo.w zyciu tak nie mialem.

0

Przeciez napisalem Rakiete za Busiego.chyba ze dla Ciebie Sergi i Sergio to takie samo imie

0

On nawet niech na lawie nie siedzi bo mam kurna uczulenie na niego i nie chce sie caly mecz drapac i kichac

1

Mysle ze do szybbkiej gry jaka potrafimy prowadzic Andre jest za wolny i drewniany.bardzo irytuje mnie slepota Lucho.broni pilkarzy,ok,ale jak wystawia Gomesa i znow jestesmy w plecy to niech przed samym soba przyzna sie do bledu.ja nadal uwazam ze gdy Poryugalczyk jest w skladzie to reszcie zwyczajnie odechciewa sie gry.jutro w srodku widzialbym Rakieteza Busiego,Inieste,Sergiego i Alene ktroy chociaz ruchy ma lepsze niz.Gomes.

0

To w zartach faktycznie bylo,wiec ciesze sie ze cie rozbawilem :)

3

A ile chcesz ? ;)

0

Boje sie ze jutro zobacze Gomesa w skladzie za Busiego.Boje sie wybryku Lucho.Chcialbym zeby Andre w ogole siedzial na trybunach,chcialbym zeby ktos go od nas odkupil i oby nasza gra w kratke nie byla spowodowana tym,ze raz trenuje Lucho raz Unzue,a jesli tak jest to pomysl na mecz z sevilla byl autorstwa Unzue,ktory napewno bedzie naszym kolejnym trenerem.

0

I niech ktos mnie przekona ze pilkarze na znqk buntu graja kupe z tym kims w skladzie .i wcale sie kurna nie dziwie!!

10

No nawet mnie nie wkurw....

0

Tak w ogole to pierwsze 45 minut z Sevilla chyba byly do bani skoro Lucho wczoraj noe obral podobnej taktyki i samego pomyslu na ten mecz...:\

0

Bartekvisca na trenera :)i nie zartuje.sklad taki powinien grac co mecz a rotacje przy dobrym wyniku.

0

Najgorsze po meczu z Malaga to komentarz Lucho.Nic sie nie stalo!chlopaki nic sie nie stalo!...nie moge nadal pojac jakim cudem naMalage Enrique daje do pomcy Denisa (juz samo imie przyprawia mnie o mdlosci) i tego drewniaka,ktory wczoraj mimo wszystk. przykryl kapeluszem Denisa.jak z taka pomoca ograc rywala ktory nie lezy nam w ogole.wyjsc na pelnej pizdzie ,zrobic wynik i niech te wspaniale nabytki graja w drugiej czesci po 30 minut.Lucho jest uparty czym krzywdzi zespol.

0

Nie zrozumiales?widocznie jestes malo inteligentny

1

No,bo do faulu na Sergim powinno byc 2:0 po nieslusznym spalonyn gwizdnietym na Penarandzie.skoncz ,bo wlasnie durne zolte kartki dla wirtuozow futbolu nie poeinny miec miejsca.

1

Rotacje sa bez sensu.Gomes i Denis wchodza i woadomo od razu ze to nie ten stadion by wpuszczac tych pilkarzy od poczatku.nie czje jak cos takiego mozna nazwac rotacja,gdy tak czy siak trzeba wpuszczac podstawowych pilkarzy,ktorzy musza napieprzac bo mlodzi nie zrobiki nic by pomoc druzynie.i bilans to wymeczona druzyna ,zero punktow,czerwo zdesperowanego Neya ,podbudowany real.Brazylijczyk slusznie dostal obie kartki moim zdaniem.tak nie zachowuje sie profesjonalista.wiaze buta przed pilka,a ma cale boisko dla siebie na takie zabiegi.zachowal sie jak gowniarz ,cwaniak ktory mysli ze mu wszystko wolno.liga nam uciekla moim zdaniem bo remis to wynik ktorego spodziewam sie na Bernabeu,albo 2:1 dla bialych .my gramy w kratke a oni swoja niby ujowa gra ciagle dopisuja punkty.mowa o karnym....a gdzie o nieslusznym spalonym Malagi???

4

Ty sie martw o Barce bo Allegri moze dac lekcje Lucho.

0

Szkoda Szefuncia.znow jedyny walczak na boisku razem z Samem.gdyby wszyscy nasi pilkarze mieli takie serce do walki...

0

Ciekawe czy sforsujemy takim tempem Juventus.kurcze boje sie juz o naszych.wierze natomiast w sukcesy i puchary,ale to nie jest taka wiara jak sezon temu gdy mielismy spadek formy.

2

Pleciesz jak potluczony

0

Niedosc ze niewykorzystalismy potkniecia realu,to jeszcze Roberto i Andres nie odpoczeli.Rotacje ok,ale przy dobrym wyniku,a nie na takim stadionie .wkurza to ze real nie ma tych fatalnych boisk i druzyn,moze Valencia umie z nimi grav,ale z nami tez.My jak nie Rsss to teraz Malaga,to znowu Mestalla,o Balaidos nie wspomne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?