0

A po co ci on?

1

Tym meczem podbudowalismy biala czesc Madrytu.

3

Beda emocje w lidze ,a Lucho jak bedzie wpuszczal Gomesa od poczatku to podstawowi na znak prostestu znow zagraja gowno,tak jak dzis i tak jak zawsze z nim w skaldzie.Lucho moglby odpuscic w koncu to jego ostatnie dwa miechy

0

Sory bardzo gosciu ,a ile Leo pilek podal kluczowych a co zrobil Ney poza skakaniem nad pilka i stratami.nicnie gral i oslabil druzyne,tyle

1

Brawa dla Malagi.Oni wiedza jak grac z Barca a dostaja w dupe od slabych druzyn,a my spinamy sie na atletico a wpierdziel od niby tych ogorkow.szkoda i wkurw bedzie dlugo siedzial we mnie.brak rakiticia jest razaco widoczny.Roberto dzis zagral kapitalne 45 minut i zamoast grac w pierwszej czesci pomoc cos strzelic to znow wypompowal go Lucho w drugiej i zdalo sie to psu na bude

2

Jesli dobrzy pilkarze graja pierwsza polowe i pomagaja strzelic gola badz np.dwa to schodzac w drugiej czesci maja wiecej odpoczynku do kolejnego meczu prawda?wiec dlaczego akurat z tym rywalem gra beznadziejny Denis i Gomes od pierwszej minuty.przeciez to wiadome ze oni nam caly sezon gowno daja to i w takim meczu tymbardziej nie wystrzela z forma,a Roberto i Andres znow sie olatali 49 minut jak Juve tuz tuz...Samuel,Leo i Masche na plus.do dupy Ney,Alba i tych dwoch statystow obok Busiego.jestem wsciekly i tyle.roznioslbym cos chetnie.

0

Szczerze to nie wiem jakim cudem mamy wygrywac kiedy z malaga zawsze gra sie nam ciezko a wychodzimy na nich skldem jak na gijon.Lucho ni ryzykuje skladem .chcemy zdobyc tytuly to trzeba napieprzac i pozniej rotowac,a nie rotowac a pozniej ratowac wynik!!

0

Denis do zmiany od razu po przerwie,Gomes moze chwile pograc jeszcze ale to jak spieprzyl dzis setke znow go obciaza.Ney spoczal na laurach.pisalem ze jak niewykorzystamy setek to bedzie lipa.pozyjemy zobaczymy

0

na pewno Gomes zagra w pomocy :\

0

Bog zaplac dobry czlowieku.

3

no wlasnie.niestety tak to wyglada.gosc nie gra,nic w sumie nam nie daje ,a ma ciagle minuty.juz biegajacy i walczacy Alena czy Paco mogli zagrac,ale nie bo oni nie sa pupilami Lucho.nie wierze w dobry mecz Gomesa a wierze w nerwa naszego tridente po informacji o skladzie.

1

dzieci wygraly ze mna zaklad i dzis tv nalezy do moich coreczek,wiec bardzo prosilbym o link jak juz sie zacznie :)

0

Noe zagra ? ;)

0

Srodek pola bolec bedzie.jestem pewny tego ,choc w sumie kogo mozna wystawic.boje sie tego meczu ,tego skladu.cos czuje ze bedzie mega ciezko.

3

Jak dzis stracimy punkty to porostu ten sezon mial byc dla bialych.bardzo licze dzis na babola Kameniego albo 45 minut takiej Barcy jak z Sevilla.zalatwic sprawe i odoczywac przed Juve.

0

Tak obiektywnie to kto dzis poprostu gral lepiej i mial doskonale sytuacje?

0

Nic nie jest wazniejsze od efektywnosci.na Camp Nou nie wykorzystywalismy setek,a przynajmniej tych kluczowych okazji.wiadomo gol Pique nieuznany tez zawazyl o podziale punktow,ale niewykorzystywanie okazji podczas meczu z tym rywalem zawsze sie msci strata punktow.mysle ze trzeba dzis strzela z daleka bo mimo wszystko Kameni potrafi wypluc pilke przed siebie a wtedy Luis potrwfi robote dokonczyc.niewyobrazam sobie ze urwa namm punkty bo odrobic do bialych bedzie ciezko wowczas,niezaleznie od wyniku derbow Madrytu.

0

Komentatorzy eleven to takie zewlakowo-jasino-hajty.czesto podczas oladania meczu wylaczam sie i slucham ewentualnie doping bo gadanie tych ekspertow conajwyzej drazni a nie wciaga.

2

Bardzo lubilem Rivaldo i to on mnie przyciagnal do Barcy w 2000 roku.malo bylo opcji do ogladanaia Barcy ,w sumie tylko LM w tvp,ale do meczow Barcy siadalem zestresowany i pelen emocji.potem pojawil sie Ronni,Eto i dzieki Bogu Neostrada u mnie w domu dzieki ktorej ogladalem niemal kazdy mecz Blaugrany.jak pojawialy sie.lzy po porazce czy lzy szczescia po triumfie to juz bylem pewny ze to milosc.

0

Uwierz ze mogpbys sie zdziwic,co tez nie znaczy ze pewnie maja takie na psrtrylniecie palcem

0

Wyluzuj kolezanko.,bo powaznie yo woesz gdzie sie lezy.

0

Tylu chlopow,a gdzie dupeczki?on chyba nie jest ten teges?;).co do transferu to oby,oby

0

Z fotela przed tv widzialem ze nie ma spalonego przy dwoch alcjach Las Palmas i to bez powtorek ,a sedziowie zabieraja im sytuacje sam na sam.i bylo tak poniewierac Real przez prawie 90 minut? ;)W dodatku na Bernabeu...

0

Dla mnie tylko on nadake sie do Barcy,no jeszcze Veratti.Mysle ze bellerin i Cou nie przedra sie do 11 a na lawie soedzec nie beda chcieli.

12

Moze Antonella ma jakies nowe zachcianki ;D

0

Byle chlopaki nie zostawili glow w szatni.przy korzystniejszym wyniku dalbym poprostu odpoczac Andresowi,Luisowi i moze Ivanowi.Rakitic znow jest soba,jak w sezonoe 14/15.Brawo panowie.boje sie la rosaleda,ale pasuje tam wygracna chodzonego,wiec dzis tez mozna sie pooszczedzac ale w pelnej koncentracji

0

Kurde blade.

0

Haha czlowiek musi sie doszkalac ;)

5

Na red tube,ewentualnie you porn

5

To nie zart.ja sie naprawde balem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?