0

Ja to chcialem tylko powiedziec ze pierwszym meczu to Barca nie byla soba.kazdy widzial ze formy niw bylo i nadal pomimo manity z Celta nie wiemy w jakiej dyspozycji jest druzyna.jesli przegramy po rownej walce tzn.ze Psg moze i rozgrywki wygrac.

0

Geri,Samuel/Masche,Bonucci.Trzech walczakow na stoperze...marzenia do spelnienia.

0

Ja wiem ze real awansuje.Napoli zagra bez przekonania,a biali beda mieli znow prezent w postaci slabej postawy rywala.Piszcie co chcecie ,ale rok w rok robi sie nadzieje a potem zostaje z niczym.Obym sie mylil,ale bardziej wierze w nasza rwmontade niz odpadniecie realu.

0

Zaprawde powiadam Ci ze jutro zaklad przegrywasz na 100%

0

Obawiam sie ze mecz przeczekam na Rambli albo pojde ,sprobuje zasnac.Moje serce moze tego nie wytrzymac.

1

Obstawiam ze awansujemy,nie obstawie wyniku,ale cxuje ze bedzie remontada,o ktorej nikt nigdy nie zapomni.Jesli nie sprawdza sie moje przeczucia to nie bede przezywal tego,bo wiem ,ze mecz w Paryzu przyszedl w takim a nie innym momencie.Mielismy pecha,dolek i tylko dlatego skoncxylo sie tak jak sie skonczylo.

1

Myslcie co chcecie,ale brak Gomesa w skladzie =dobra gra i atmosfera na boisku.narazie tak to wygladalo.Pilkarze jakby wkurzeni byli jego obecnoscia na boisku i slepym wystawianiem go przez Lucho.

0

No i spoko.to zawsze dziala :)

0

Wierze w remontade i wydaje mi sie ze PSG po stracie jenego gola jiz sie obsra.Potrafimy przestraszyc rywala,wprowadzic poploch w obronie i na to licze.Szczerze to mam to gdzies i powiem,ze licze tez na gole z dupy czy jakis babol sedziego.Jak odpadniemy po walce to bedzie tylko smutek przez tamten fatalny mecz.

2

Dobrze zamiataj jezykiem to wybaczy ;)

0

Tak w sumie to wyszlo maslo maslane.Jak Leo sie porownuje z kims ,a cr do Leo to tak jakby i cr porownywac do tamtych :).zamotane ,ale tak mozna to zrozumiec.Moim zdaniem to CR mozna porownac ze Zlatanem czy powiedzmy Ronaldo brazylijskim a nie z Leo.

0

Powiem wam ze jak dokonamy remontady,albo chociaz bedziemy super blisko i nawet sie nie uda to i tak bede chodzil dumny jak paw.

0

Barca rozni sie i wyroznia na tle innych zespolow tym,ze gra dla kibicow.Wiadomo wynik to podstawa ,ale gdy idzie to chca swoja gra sprawic przyjemnosc czesto gesto egzotycznym kibicom przybywajacym na Camp Nou.My przed tv tez robimy WOW kilka razy ,kilkanascie razy podczas meczu i zadna druzna na swiecie nie jest w stanie chocby troche zachwycic stylem.Biali pod tym wzgledem moga sa daleko z tylu,choc maja podobno swietnych technicznie pilkarzy.Efektywnosc sie liczy,ale przeciez za cos pokochalismy Barce...

1

Do srody ciezko bedzie sie skupic na pracy.Juz zasnac tej nocy bylo ciezko.Po dzisienszym meczi nadzieje sa i szkoda ze w Paryzu zagralismy njwieksza katastrofe w ciagu mysle calej kadencji Lucho.Zagranie jeszcze lepiej niz dzis to nie szansa na awans,a pewny awans.Przy takiej grze juz PSg bedzie w klopotach ,ale przeciez potrafimy jeszcze lepiej.Dobrze by tez bylo gdyby di Maria i Rabiot nie zagrali,choc zachwycalismy sie nimi bo Busi zagral dno i cala reszta druzyny.Wierzyc trzeba,to bylaby piekna historia,niejednokrotnie wspominana.

1

Wierzyc trzeba,tak pisalem przed meczem na Calderon.tak pisze przed przyjazdem PSG...

0

Dzwon do taty Bartek i placz i plac :)

0

Widac,ze gramy genialnie bo malo komentarzy .Rakitic dzis genialnie gra,jest wszedze tak jak w sezonie z trypletem.Psauje zabic mecz i dac odpoczac Rakiecie,Neyowi i Busiemu.

0

Leo jest zagrozony ,a Ney niedawno nie gral za zoltka.

3

Ale o co?moze bo Denis nie gra...:D.smiac mi sie chce z naszych pseudotrenerow.tylko 3 pkt.i jedziemy ich dzis.dla Lucho dla I miejsca.

0

Czyzby znow 4-3-3?moze cos kombinowane w trakcie meczu bedzie....

0

Zadajesz pytanie i cos nagle cie ruszylo i sam na nie szukasz odpowiedzi.dupy nie zawracaj na drugi raz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Popatrz na mazwiska i pomysl czego nie graja,a z kim graja w srode...

0

Prosze Cie i jakby nasi liderzy ,nazeijmy ich gwiazdy,nie zapitalaly tak jak Sampaoli sobie wymysli to co ten szalony trener zrobi?na lawe posadzi,sprzeda?Nie wierze w to i szczerze to do konca.nie mam przekonania co do jego pracy u nas.

0

No pieknie,teraz i Robert zostanie przeswietlony i jego wypowiedz tyz...

2

Dzieki za wszystko trenerze.Mysle ze wszyscy kibice beda pamietali o Tobie i Twoim szalonym pieknym sezonie 14/15.Wlasnie Barca z tamtego okresu najbardziej mi sie podobala....oni na gola.to my im dwa...napewno kazdy pamieta albo wiekszosc jak komentatorzy mowili ze wiadoma rzecza jest ,ze gdy Barca straci gola to za chwile wsciekla cie zniszczy.Mam nadzieje pilkarze dadza Ci piekny prezent w postaci przynajmniej dubletu.

0

Lucho :(.bede tesknil za nim

1

Szkoda,ale mam nadziene ze pilkarze zrobia dla Lucho zajebista koncowke sezonu

0

Noc z jednym z pilkarzy realu ?

0

Musza sie dostosowac do taktyki...czyzby nie chcieli tego za bardzo i byla dupa w krate w poprzednich meczach przy grze 4-3-3?tak to brzmi i milo by bylo jakbysmy zrobili taki zryw jak sezonie 14/15 .gratukacje Paco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?