0

Teraz to raczej nie bylo.Isco to raczej byl :)

0

Golazo niesmowite Tany

0

Juz puszczam przelew :)

0

Dzesi zycze ci hat-tricka

0

Nadal niewiele wiemy na temat naszej formy.Rywal malo wymagajacy.Cieszy skupienie do konca w obronie ,po babolu w pierwszej.Duzy plus z dzis to srodek pola ,ktory dobrze gral.Wiadomo ze wiecej bedziemy wiedzieli po Celcie a najwoecej po PSG.Gratulacje i bardzo sie ciesze ,ze dzis Leo i Luis odpoczeli.Oby Samuel dostal troche odpoczynki przed Psg

0

Brawo Paco.

0

Rakitic to scial wlosy i zaczal grac slabiej.jakby sie na lyso ogolil to z trubyn by nie schodzil

0

Bardzo dobrze ,Luis dzik musi odpoczywac na Psg i w sumie Celte tez

1

Pasuje wpuscic Paco,Inieste i Gomesa.Musza grac ,a Luis ,Ney i Busi musza odpoczywac.

0

Kurde Umtiti to smoesznie biega.Tak troche przypomina mi takiego dlugodystansowca z Etiopii,tyle ze sporo woekszy jest

15

Po kazdym zagraniu Masche usmiecham sie.Bardzo go szanuje i lubie.Walczak i bardzo dobrze czyta gre.ciesze sie ze wrocil i mam nadzieje ze zostanie z nami jeszcze po tym sezonie

0

Dzis bede glownie Denisa obserwowal bo wciaz nie wiem za co niektorzy go tak wielbia

0

Chyba wiekszosc z Was ma tak,ze przed meczem Barcy czujecie emocjes i i radosc ,a po meczu ja np.czuje zlosc i jakis taki brak i smutek,ze sie skonczyko i znow trzeba czekac kilka dni na naszych pilkarzy.Jaki by nie byl wynik zawzze czekam na kolejny jak na powrot kogos bliskiego.Czasem az dziwnie sie czujei zastanawiam czy ja nie jestem jakims maniakiem.Nie zaniedbuje nikoo ,ale.gdy sie konczy sezon az zly jestem,ze trzeba bedzie.czekac te pare tygodni

1

Matko nie plec bzdur.

0

Eibar zasluzylo na remis i mam nadzieje ze go ugraja,a Teoj kupon....sorry

0

Ja pitole,Mallenco chce by RSSS wygral.nie widze innej przyczyny takiego sedziowania..To jest dno totalne

1

Jak dla mnie to wiadomosc dnia.Brakowalo mi obu panow,chocby na lawce.Bardzo kicze na Masche jutro w srodku pola zamias Busiego,chocby pol meczu ,ale zeby zagral

1

To ja zaczne...masz duzo racji :)

0

W tamtym sezonie sedziowie tez mylili sie niejednokrotnie ,ale nie bylo glosno o tym bo wygrywalismy.Nie idzie jak powinno to takie rzecxy sie naglasnia i to tez po czesci nasza wina ze nie traktuja nas powaznie i w sumie olewaja.poprzedni sezon tez byl pelen kontrowersji,nie przytocze przykladow,ale mozna znalezc napewno na YT.Jak dzieja sie takoe rzeczy to trzeba tak czy siak to naglasniac zeby nie bylo olewki tk jak w tym sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie czaje jak mozecie tu pisac w 60 minucie ,ze real wtopi bo jest 2:0.Nie czaje poprostu..Oni graja do konca,mja fart,sedzia cos nie zauwazy i wynik jest.Nogfy nie skreslam bialych przed koncem meczu

0

Byle to dowiezli a najlepiej dobili.nie ogladam ale ladnie opisujecie sytuacje

0

Bodajze bylo 1:1 ,ale Benitez wtedy prowadzil bialych

0

Dzis wolalbym obejrzec mecz inter roma ale niestety zona okupuje tv.licze na dobra relacje na la Rambla

5

W tamtym sezonie na palcach jednej reki mozna bylo policzyc jego zwolennikow,a jak teraz Jeremy gra rowno i solidnie to placz o niego.Lepiej pozno niz wcale docenic solidnego zmiennika.

0

Nie nastawiam sie na strate pkt.realu.lepiej byc mile zaskoczonym.dobrxe wiemy ze zepna sie i znaja wynik naszego meczu.

0

Chlopaki poki co to jeszcze wygladaja ,procz Neya,jakby bali sie swoich podan.,jakby nie wierzyli ze nie straca.Tak to dzis przez chwile wygladalo,moze dluzej niz chwile.Wiadomo,ze kolejne dwa mecze przed LM trzeba wygrac,ale na PSG jak zepniemy sie to tylko my mozemy dokonac remontady

0

Lucho nie ma co gadac o ustawieniu.Mielismy wygrac i sie udalo.Nie ma co opowiadac to co i tak kazdy widzial.Jak najmniej szczegolow.Na PSG cos wymyslic i nic nie gadac,albo mecz wyjdzie albo nie.Dzis zle nie bylo,ale widac jak wazne jest zaskoczenie rywala taktyka.

0

Widac po chlopakach ze jeszcze sami siebie sie boja,swoich zagran.Rywal doskakuje szybciej niz kiedys i trxeba nauczyc sie wychodzic z takiego podwajania .Nie wyglada tonormalnie ,ale naprawde nauczyli sie rywale grac z nami.Mysle,ze pewnosc siebie wroci dzieki zwycoestwom i atmosferze podczas meczow.

1

Nie zgodze sie.Jak zle sie dzieje w klubie ,mamy spadek formy to komentarzy jest i ponad 2000 (patrz mecz z Leganes).Zauwazylem ,ze jak wygrywamy latwo i przyjemnie to jest mniej komentarzy.Dolki formy sprawiaja ze mamy tu kupe nastepcow na miejsce Lucho,a co za tym idzie duzo komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?