11

Mats to musi się dziś pilnować żeby Trigueros czegoś mu za kołnierz nie wrzucił.

0

Iraizoz wszedł :)

0

Skoro Lucho uparcie nie stawia na Vidala to można wnioskować, że tak samo uparty jest i będzie jeśli chodzi o ustawienie czy sposób gry Barcy.my widzimy że coś jest nie tak,a on uważa że wszystko jest ok tylko nie mamy szczecia. Mało intensywne mecze w naszym wykonaniu, słaba tiki-taka to już powoli robi się normalka. Generalnie nie mam do trenera nic, ale jak obudzi się na koniec sezonu to napewno będzie za późno.

2

Jest już może lista powołanych na jutrzejszy mecz?kurde mam minimalna nadzieję że Aleix poleci na mecz z Villarealem. Sergi musi odpocząć, a jak nie Aleix to niech Masche zagra na PO

1

Można jakgdyby być obojętnym.

0

Kibicem Barcy jestem i nie wyzywam ich.szczerze powiem że reprezentacji czuje się sezonowcem, bo jak grają dobrxe to oglądam jak źle to nie oglądam.Z tego co pamiętam to raz napisałem źle na temat Zielińskiego i jako że jestem szczerym człowiekiem nie żałuję tamtych słów, aczkolwiek zdanie zmienić o nim kiedyś mogę.

0

Hej.dostalem banika po meczu w Bilbao i mam nadzieję że nie powtórzy się to jutro.cyrk z tym rozpatrywaniem słów Pique,podczas gdy Aduriz mało nie doprowadził do tragedii. To jest poprostu też dla mnie nie normalne że Barca milczy, znów k... Milczy. Jak przypomnę sobie jak Mats był przerażony to gęsiej skórki dostaje. Jutro mega mecz, ciężki mecz i okaże się znów czy Lucho wyciąga wnioski i ma pomysł, czy jednak powoli jest myślami gdzie indziej.mam nadzieję że wszystko się odwróci jak w sezonie z trypletem, ale co ma być to będzie.co do komentarzy których trochę poczytałem, to wstyd jak ch.....co tutaj niektórzy wypisują.wstyd przed kibicami innych drużyn, można mieć pretensje czy jakieś aluzje, ale wyzywać swoich piłkarzy to poprostu od razu moderacja powinna wywalac że strony na zawsze..

1

Nie jestem jakoś zbytnio rozczarowany po tym meczu. Lucho nie ma poprostu pomysłu i jakoś nie dziwię się że gramy tak jak gramy. Nasz trener jest wyjątkowo uparty i płacimy za to ogromna cenę.kupil fajnych piłkarzy, ale wystawia ich zazwyczaj w złym momencie albo wcale. Wczoraj Suarez był do zdjęcia i mógł wpuścić Arde, trochę pokombinować. Czasem mi się wydaje że treningi się odbywają na jedno kopyto. Nasz środek pola jest z lewej strony, bo na prawej gra powolny Rakitic, który bardziej nadaje się do obrony jak do ofensywy,Roberto się pogubil i jestem wściekly na trenera że olal Vidala,a przecież mamy jeszcze Masche który na prawej stronie mógłby się ogrywac i może śmielej atakować bo piłki prostopadle ma fajne.skoro piłkarze nie mają pomysłu tzn.ze i trener go nie ma.bledy sędziego też się przyczyniły do wyniku, ale dzieje się tak czasem i po co płakać jak się już nieraz było w takiej sytuacji,no i Leos,oby walił trochę śmielej bo wczoraj powinien strzelić 3 może nawet 4 gole, ale bez potrzeby kombinuje.wiem że na el Madrigal będzie przesrane,dlatego niewykorzystane setki zemszcza się, tak jak wczoraj.

2

Sądzę że Aduriz nie zagra w rewanżu.kara musi być, chyba że znów wymigaja się bo sędzia nic w protokole nie napisze. Wkurzal mnie dziś Mats i Roberto, niestety ostatnio wygląda blado.trener powinien na Villareal wystawić Vidala albo Masche na prawą strone

0

Wnioski po tym meczu: więcej trenować, mniej świętować :).kurde ale się cieszę że znów zobaczyłem Barce.

0

NEY I ALBA dziś pierwsze skrzypce. Ogólnie graliśmy nieźle, ale właśnie brak elementu zaskoczenia i szybkości to nasza bolaczka i wydaje mi się że coś trzeba z tym zrobić.Leo dzis powinien mieć hat-trick, niestety myślę że chciał zbyt widowiskowo strzelić.szkoda, teraz już tylko el Madrigal się liczy, a tam będzie ciężko w uj...

0

Kurde Lucho weź się do roboty, bo chłopakom się chyba nie chce,trener mówi że jest formą i świeżość, a nie ma pomysłu i ambitnej walki. Strasznie ciężko patrzy się na mecz takiej Barcy.mysle że niestety sędzia też sknocil nam mecz, ale cóż rewanż u siebie to mega plus i obysmy wyszli na ten rewanż jak na mecz rewanżowy z Milanem parę lat temu.

0

Cholera jasna,za wolno, za długo, za mało ruchu.wynik nie ma tragedii, ale kurde remis będzie lepszy.

0

10 minut nadziei.

0

Nie wierzę jeszcze ze Leo nie strzelił.

0

Jak będziemy grali wolno to nic nie da przewaga liczebna

0

Gol, a iraizoz stary poważny Pan tak kłamie

0

Siedzi, mogłeś mieć już dublet Leo.

0

Boniu toż to gol Leo powinien być

18

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Umtiti dziś najlepszy. Szkofa ze reszta daleko z tyłu, no może jeszcze Geri.

0

Akurat komentatorzy mają rację.karny powinien być, ale Ney poprostu nie pada naturalnie raczej i stąd jakiestam kwestionowanie

0

Jest źle, ale wierzę że im dokopiemy w drugiej połowie.byle bez kartek dla nas.tak po cichu myślę że jak sędzia obejrzy powtórki faulu Aduriza i karnego na Neyu to da czerwo komuś z Bilbao za nic specjalnego :p

0

Kurde nie gramy źle. Był moment dekoncentracji i bach,dupą w kratę.

0

Lepiej niech się uspokaja i zacznal grać.

0

Rakieta na ławkę poproszę

0

Kurde, niewesolo. Byle 3 nie stracić bo będzie po zawodach dziś.niestety w środku pola mamy dziurę.ja tam jeszcze jestem spokojny, ale musimy się ruszyć i postrzelac z daleka.

1

Szkoda ze Pique zgubił Aduriza. No nic, brać się panowie za grę ostro.

0

Mam nadzieję, że panowie z eleven oglądają, słuchają jak się komentuje mecze. Panowie z C+ w świetnej formie jak zwykle.

1

Czyżby Barca chciała ich zmęczyc....?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?