Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Nikt nie płacze tylko klnie i kręci głową z niedowierzaniem.
0
A Atletico z kim gra?
4
Tak,tak już city, Wolfsburg i inne takie mieszaly.moge sie założyć że mają autostradę do finału zapewniona.nie wierzę już w żadne coroczne,, przypadki"
0
Uszczypne Cie;)
0
To ogromny plus
0
Proszę Cię. Kto jest trenerem psg chyba zapomniałeś.nie wierzę że za dwa-trzy miechy to będzie tak samo mierne psg co teraz.nie z tym trenerem. myślę że awansujemy, ale kiego licha znów oni nam się trafili. Czyli Benfica z Porto?
0
Real najpierw gra u siebie?
1
Przed chwilą wyszło na jaw, że losowania nie są przypadkowe. Ludzie, jesteśmy świadkami zwykłego przekrętu i nikt mnie nie przekona że jest inaczej.to za rok mamy Arsenal.
0
Chciałem lester dla białych bo oni mogliby namieszać i co.... Cienkie Napoli
0
I już Liverpool przegrywa.
0
Thiago alcantara.mam ciary na plecach jak pomyślę o jego powrocie,z powodu zlosci
0
Usuń to. ;)
4
Ramos znów dupe uratuje realowi, a może Isco strzałem zza 16.
0
Myślałem o meczu z wilkami i Węgrami
1
ZP za ten rok będzie przyznana za dwa mecze i ktoś ze świata futbolu powinien to głośno powiedzieć.
2
Rzecz gustu;)
2
Jeeeezuuu czyżby Pep tak szybko spadł z topu wybitnych trenerów jak szybko na niego wszedł?
0
Czego ten Vela nie zrobił większej kariery?skubany jest naprawdę dobry pod każdym względem.
0
A hannavalda pamiętasz?trzeba przyznać że ten to skakał idealnie
1
Też tak mi się zdaje i w sumie to chyba tego bym chciał.
0
No nie bardzo.na meczykach pewnie będzie.
0
Ladowanie na Mazocha.... No niezłe to było:)
1
Właśnie czekam i ja na Gomesa z Valencii, ale póki co jeszcze mu brakuje luzu,ale absolutnie jego bym nie skreślal.za dużo wymagamy od młodych i nowych nabytkow.
0
Napewno?nie pomieszales coś?
0
Tak.zobacz powtórkę jak gadał z vela przed karnym.
0
Ten Alves jest niemożliwy
1
Trzeciej.
0
Busi jest lepszy przy Andresie.wyglada pewnie, i dziś był chyba nawet lepszy od naszego kapitana.swietny mecz Alby a po nim jak dla mnie Busi
0
W poniedziałek fajne mecze i w La liga i serie A.
0
Mamy podobne nadzieję.jak Rakitic tak grał na początku też każdy nie widział w nim piłkarza dla nas.on biega i zawsze daje opcje do rozegrania w dodatku to już nie pierwszy mecz w którym przerywa groźne akcje rywali udanym odbiorem