Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na początku meczu karny był pewny tu można się kłócić.
0
Lepiej żeby casemiro nie wszedł bo będzie jeszcze gorzej przejść środek boiska.
1
Powiem jeszcze ze mamy szczęście że karnego na Vaskezie nie oodgwizdal
0
Czy mi się zdaje czy real atakuje strona sergiego.... Modric jest bezcennym piłkarzem realu.nie gramy źle, ale brakuje pomocników dla tridente.real nie skupia się na słabych pomocnikach i ciasno jest bliżej pola karnego.obawiam się gola z dupy, gola po wrzutce dla realu.czesto brakuje Roberto w defensywie i jednak potwierdza się że Iniesta jest nieoceniony w takich meczach gdzie trzeba zagrać szybko a nikt nie potrafi.mysle że i Leo i Ney graliby inaczej, lepiej gdyby był Andrzej
0
Gramy lepiej i wystarczy szybciej operować piłka i mamy ich, ale tak jakbyśmy zapomnieli jak klepac z pierwszej.
0
Rakieta jest drewniany w ciul. Gra tridente a środka znów nie ma prócz Busiego
0
Neymar przesadza
0
Andrzejku tak bardzo czekamy na Ciebie
0
Chyba jednak styl mnie dziś nie interesuje tylko 3 pkt.
1
O to przełączam na skoki ;P
1
Niebo płacze :(
0
Każdy się denerwuje a ja póki co nie.ostatnie Gran derbi to był dał mnie stres straszny ale teraz wiedząc że Barca no nie ma formy jakoś jestem przygotowany na ewentualną porażkę.az się sam sobie dziwię.
15
Fajnie jak Piszczek ściska się z Bartra.
4
Nudne i jakieś dretwe to studio.
0
Oby Leo biegał więcej, wszyscy muszą biegać żeby wygrać.ostarnio na Anoeta nie biegał nikt prócz obrońców.
0
Taki skład to i ustawienie pewnie to samo.oj to chyba trochę się zaniepokoilem.biore każdy scenariusz pod uwagę i nie chce tylko wysokiej porażki.
0
Mój typ...Mats, Masche, Pique, Umtiti, Alba,
Roberto,Busi,Andres /Gomes,MSN
7
Nie wiem czemu i skąd to się wzięło ale przed Anoeta bardziej targaly mną emocje. Jutro super mecz,ważny pod każdym względem, ale jakiś dziwny spokój czuje.oby wszystko poszło po myśli Lucho.
0
To było z przymrużeniem oka, ale ok:)
0
Życzę hat-trika komukolwiek z Barcy
1
No zawsze to jakiś argument ;)
0
Ja raczej nie będę przeżywał słabego wyniku.po parunastu latach kibicowania wiem, że raz jest lepiej raz gorzej.kiedys tytułów nie było tyle i trzeba i nadal jestem fanem Barcy,dlatego takie marzenie, żeby zamknąć jadaczki białym kibicom
2
Szczerze to cholernie chciałbym żebyśmy jutro rozniesli real.u mnie w robocie większość na nich stawia bo Barca nie ma formy.mogliby chłopaki ośmieszyc białych. Mam nadzieję że wreszcie Barca zagra jak nas przyzwyczaila.
4
Chyba jednak tak powinno być. Griezmann zasłużył i niesprawiedliwie by było gdyby zabrakło go w trójce. Szkoda Luisa
0
Najlepsza informacja w tym chu....wym dniu :)
4
Można.ja się boję.
0
Może głupio zabrzmi, ale wsiąść do samolotu chyba bym się nie odważył po takim czymś,wiedząc co stało się z kolegami. Inicjatywa jak najbardziej na miejscu i godna pochwały, ale ten cholerny lot.
0
No,to iść spać.niech szybko zleci do soboty bo bardzo jestem ciekaw tego meczu. Nie mam obaw, tylko jestem ciekaw czy real zapłaci rachunek;).dobranoc
2
Ja to się pytam czy był w tej bajce smok? ;)
0
Ucichnie sprawa........