Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja to myślę, że Zizou się dużo modli i ktoś czuwa nad Realem:)
1
Dokładnie, luz kurna tylko u siebie nie gubic już pkt.i będzie dobrze.real nie spuchnie bo gra byle jak ale trzeba ich za tydzień ośmieszyc i się posypia.
0
Ma farta jaj uj i co zrobisz.ja tam się nie wkurzam, bo realu fart trwa, a my frajersko tracimy punkty.jutro trseba na uszach stanąć żeby wygrać bo na tygodniu gowno nie rywal nas czeka.do klasyku podejść mocno i zjeść białych, bo moim zdaniem Atletico ma też dołek, a nie real jest super mocny.sa skuteczni,mają fart dlatego po jakiego grzyba płakać nad tym co się musi skończyć i nikt poza nami tego nie zakończy.dzis znów byli słabi ale mają 3 pkt.dlatego jak my nawet jutro przegramy i wtopimy w klasyku to dopiero oni poczują się mocni
0
A Ramos gra?może jeszcze nie wszystko stracone?;)
1
Tych detali zabrakło....:(
0
Poplakac można, ale i pogodzić się trseba że takich jak on wyborców, że tak powiem, jest więcej.Leo jest najlepszy w historii, a CR niech będzie w tym roku.
5
Tomek nie komentował, nie podpowiadal i niestety wpadka BVB ;)
0
Łatwy strzał, szkoda że nie wyciągnął.chwile wcześniej Sporting mógł strzelić a teraz przegrywa.
4
Mogłobyc, chyba nawet powinno być 1:0 dla Sportingu
2
Napewno się mylę, ale czasem w tym sezonie Lucho tak mówi jakby miał wyjebane na to kto wygra.tak jego słowa czasami odbieram
0
Ten Weigl porusza się jak Busi i choć jeszcze nie ma na tyle dobrych otwierających podań to warto byłoby go obserwować... Słyszałeś Robert? ;D
4
Chyba wolałbym przeczytać, że są mega zmotywowani przed tym meczem i pracują nad skutecznością strzałów.jutrzejszy mecz dla kibiców jest mega ważny, a najważniejszy powinien być dla Barcy.mysle że już same 3 pkt. Nie są tak ważne jak zakończenie tej fatalnej serii.napewno mecz z celitikiem nie będzie dobrym odnosnikiem jak grać na Anoeta.tak czy inaczej wierzę że wreszcie wygramy,tylko warunkiem jest poprawienie skuteczności strzałów.
0
Wiadomo coś o Pique?
0
To jakiś żart chyba...to po kamenim pewnie jeśli to prawda
0
No pikne zdjęcie, pikne
0
Napewno nie dałbym Denisa na ten mecz.jak dla mnie to wyjście na Rsss w dziesiątkę.
0
Przyjaciółki raczej;)
1
Leo ma bardzo dojrzałe wypowiedzi od jakiegoś czasu.nie chrzani jak choćby niestety Masche że trzeba iść do przodu i że trzeba myśleć żeby się poprawić. Coraz więcej wypowiada się logicznie, a nie tak jak trzeba czy pasowałoby powiedzieć. Miejmy nadzieję że cały zespół zagra tak jak Leo ostatnio gra.
0
Jego dobra passę Leo powinien zakończyć i cała ta klątwę. Co jak co Messi jest w gazie i miejmy nadzieję że pomogą mu koledzy.w lidze gramy bardzo nieskuteczne i wreszcie kiedyś trzeba zacząć trafiać. Lubię bramkarza sociedad,ale życzę mu wszystkiego najlepszego po niedzielnym meczu.
0
Musimy grać zajebiscie szybko piłka i oby Lucho dawał szansę Gomesowi, czy to z Inieste czy niech wyjdzie w podstawie. Gość naprawdę ma dryg do rozrzucania piłek
0
Szkoda bardzo Bale'a.wiadomo że to plus dla rywali realu, ale naprawdę jego mi szkoda bo poprostu wydaje się najbardziej grającym fair piłkarzem białych
0
Ależ jestem ciekaw kolejnego meczu realu.jak oni zagrają. Gazeta się zastanawia, a każdy już widzi ze sie opłaca przegrać z BvB
0
No właśnie dlatego miałem wątpliwości że Bayern jedzie pewnie po swoje 3 pkt.
0
Jasny gwint dopiero zobaczyłem że Bayern przegrał.w sumie miałem przeczucie ze Rostov może dziś sprawić niespodziankę na swoim terenie,bo wcale bawarczycy szału nie grają.nasz mecz może skończyć się 2:3
0
Mam nadzieję że będzie dobrze piłki rozrzucal.najbardziej boję się o jakiś uraz bo wiadomo że Celtic potrafi ostro grać.
1
Jeszcze 22 minuty i cholerna środowa dniowka pójdzie w niepamięć. Ciężko po meczu z Malaga było mi coś napisać, ale znów żyje meczem. Trzymam mocno kciuki za chłopaków i mam nadzieję że będą uważali na nogi.skromne zwycięstwo mnie zadowoli i to bardzo.
6
Jasna ciasna,niby drugi skład, ale jakie nazwiska.
0
Czy najlepszy wątpię, ale niestety jemu wystarczy 5,6 dobrych meczów w sezonie żeby dostać jakąś nagrodę
0
Nie znam się na obstawianiu meczów, ale pewnie typujac zwycięstwo Barcy na Anoeta można nieźle zarobić, pod warunkiem że wygra :)
10
Masz bujną wyobraźnię.powinienes powieści przygodowe pisać.