0

Chyba bardziej to mieszanie wychodzi nam bokiem i nie sprawdza się w ogóle.

1

Od niedawna chyba kibicujesz Barcy albo jesteś sezonowcem.

1

Masche, Geri i Busi.najstarsi stażem piłkarze Barcy we wczorajszym meczu. Myślę że widać było jak stylem i determinacja wczoraj odstawali od reszty która niby chciała ale to nie to co pokazali ci trzej.mysle że Busi rozegrał dobry mecz.Co do nowych piłkarzy...dlaczego Lucho stawia na Denisa skoro już kilka meczów lepszy jest Andre.zaxzelo się dziać po jego wejściu i Alby ale za późno to wszystko.Suarez był wczoraj bezużyteczny, Paco nie może się odnaleźć.nie chce nawet myśleć co by było gdyby Leo, Luis czy Busi wypadli na dłużej.

0

Roztrwonilismy ogromną przewagę w tamtym sezonie na kilka kolejek przed końcem. Nie jest źle ale trzeba zacząć grać trochę inaczej, bo czasem już przed podaniem widać jaka akcje kombinują nasi.

0

I stało się.Bylem wysmiany pisząc że real może wygrać w dobrym stylu.biali tak zrobili, ale nadal każdy jedzie po nich.kto wie czy mecze spacerowane przez real nie były po to by z mocnymi la ligi dać więcej wysiłku i polotu? Tak jak Barca często nie ma pokory przed słabymi teoretycznie ekipami, tak i jej kibice.po przegranej Atletico w sociedad wiedziałem że podobnie może być w meczu z dużo mocniejszym Realem.calderon już nie jest twierdzą, a tak jak kiedyś pisałem piłkarze też w końcu zacznal myśleć że taka gra na 1:0 jest nieciekawa i wcale nie taka skuteczna skoro tytułów nie ma.Jak Barca się nie ogarnie to miejsce w pierwszej trójce będzie zagrożone.to niby jeden mecz, ale poprzednie wcale lepiej stylowo nie wyglądały,a wynik nie zawsze odzwierciedlal postawę na boisku. Im więcej pisze się o pieniądzach w Barcelonie tym słabiej gramy.Brak Leo i Andresa widać cholernie i do tego Luisa nie ma i po meczu

1

Co biadolic że real wygra czy przegra czy cokolwiek innego się stanie jak nasze chłopaki dali dupy.nadzieje po Sevilli miałem ogromne i pewnie dlatego tak jestem zawiedziony.autobus, słaba forma naszych ofensywnych piłkarzy i najważniejsze-brak Leo, Luisa i Andresa i nie ma czym, kim przepchnac autobusu.zalezymy od siebie i nie ma co patrzeć na real na tym etapie. Zamiast deptac im po piętach to pchamy ich do przodu.

0

Oglądałem.

0

Nie ma obrony to wychodzi jaki Oblak jest na bramce. Dla mnie to słaby bramkarz dobrze strzeżony przez defensywe

0

Dzisiaj było to co zwykle tyle że za wolno i za późno.

0

Dziś jeden kolega stąd mnie wysmial jak napisałem że real może zaskoczyć dobra gra i wygrać. Mam nadzieję że znów zostanę wysmiany po ostatnim gwizdku.

0

Ciężko mi się otrząsnąć po meczu Barcy. Niech nasze nowe nabytki zacznal grać w piłkę bo samo bycie piłkarzem Barcy nie da im sławy.i pytanie czego Lucho daje grać Denisowi który jak dl mnie gra dużo gorzej niż w villarealu.na dziś, na taki autobus którego ja się spodziewałem miałem nadzieję że wpuści Gomesa który dużo widzi i potrafi zagrać klepke czy techniczne nietypowe podanie.nie uczy się nic Lucho na błędach jak dla mnie.gramy i wygrywamy, ale gdy są kłopoty to nie zmienia się prócz tego że Gerard idzie na atak, co jak dla mnie jest trochę żałosne.kocham Barce i będę za nią zawsze, ale niech oni zacznal myśleć że liga się sama nie wygra.

0

Nie czytam nic i postaram się przemilczec ten wynik.moze po meczu realu coś się wypowiem . Jestem zniesmaczony bo Barca to Leo, jednak.

0

Po ptokach.

0

Jasny uj, no zły jestem.oni nie wiedzą co mają do stracenia?? Szybciej jeszcze powinni grac

0

Boże Mats ja w ciebie wierzyłem i chyba nadal wierzę.... Chyba

0

Jestem dziwnie spokojny o wynik

0

Dokaldnie, mam takie samo zdanie.

2

On potrafi się urwać i wygrać pojedynek jeden na jeden.fajnie parę razy chciał wyjść tuż zza obrońców ale nie ma kto wrzucić precyzyjnej piłka za plecy obrońców. Denis i Digne tak wielkie nadzieje w nich były a grają jakiś inny mecz. Niewidoczny Denis i jak dla mnie niemyslacy Lucas.

4

Ile grał Luis meczów zanim strzelił?ile minut dostaje Paco? Ile kosztował jeden a ile drugi.czlwieku daj mu czas jeszcze.rozumie jakby grał w podstawie i się ogrywal.inny charakter,inny wiek, inny typ piłkarza.

0

Denis się chowa, Ney stremowany jakby.ja poprosiłbym Albe i Andre. Myślę że Ney z Alba coś pogra.najlepszy raczej Pique, dobrze Masche.Arda,Rafa i Sergi fajnie grają.

1

Busi drewno :)

0

Mam nadzieję że Alba wejdzie w drugiej części i Gomes

0

Pique wraca i póki co gra jakby nie pauzowal.z tak słaba Malaga nie można przegrać i zremisowac.

1

Kurde znowu nie chce wpaść piłka.trzeba coś wykorzystać bo będzie nerwowa

0

Digne nadal niewiele daje a ataku. Tyle miejsca miał i walnąl byle gdzie i byle jak.

0

Zobaczyłem Pique i sam do siebie się usmiechnalem

0

Mam nadzieję że wyjdą głodni gry dla Barcy.strata punktów = lipa.

1

Dobrze ze Geri wrócił bo naprawdę byłbym przerażony samą nieobecnościa Leo.

0

Co jeszcze Macieju widzisz?

0

A ja coś czuję że będzie niespodzianka na calderon i real wygra albo zremisuje w dobrym stylu.kazdy spodziewa się porażki białych, ale obawiam się że autobus postawi Zidane i pokona Atletico ich własną bronią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?