Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba się źle zrozumieliśmy,nieważne :)
0
Porównujesz Rafe do Pogby podczas gdy oni grają na podobnym poziomie indywidualnym
0
Proszę Cię... Jak przerznal z kretesem na Sanchez Pizjuan albo etihad to pobiadolisz
1
Ote spać! ;)
0
Ale nudy...ale wylatac się na 90 %przed ciężkimi meczami to nie sztuka.najlepszy dziś chyba jednak Umtiti,Masche i Rakitic.
0
Messi cinko dziś i Luis ale oni chyba mają się oszczędzać coś mi się zdaje.
0
Matko jak nie chce wpaść to nie chce.dobrze że Rafa na fali
0
Na fioletowa odmaszeruj.
0
Tego się bałem.chlopakom się nie chce.im dłużej tym gorzej będzie.mecz gorszy niż real-deportivo
1
Szkoda strzepic ryja kolego...od czwartku chyba tu się o tym pisze i kto tak serio słucha i wchodzi tu częściej niż początkujący sezonowiec wie co i jak.
0
Może kolega ogląda mecz na la rambli;)
0
?????????????????coś Ty cpal?
0
Oj będzie zdjęcie kolana w internecie;)
0
Ładnie Sandro, a Oblak.... Mam o nim swoje zdanie :)
0
Mam nadzieję że Leo dziś odpowie, wiecie na co:)
0
Ilość komentarxy przy złej grze Barcy bądź zwycięstwach realu jest zatrwazajaco duża. Barca gra za 2,5 godziny więc proponuję kanapkę zrobić i jaka herbacine
0
Miejmy nadzieję że wyjdziemy na mecz skoncentrowani, bo na takich rywali to różnie wychodzimy :/
5
Nie czytam komentarzy bo są nudne i ciągle o jednym:).ból dupska po każdym meczu realu jest dla mnie conajmniej dziwny
0
Brawo Morata.trzeba przyznać że jest dobrym zmiennikiem
1
Pewnie Pogba nie grał;)
0
Mecz z Valencia vol.2
2
Krystyna nie krzyw się tak bo ci botoks popuszczo ;)
0
Brawo!!!!!niesamowity styl...co ten komentator bredzi? :D
0
Alaves za bardzo jakoś nie szaleją
0
To ja powiem co się stało...patrzę na mecz realu, ciepło w domu i kiw i kiw i żona mną telepie że zaraz spadne z kanapy....a przed paroma minutami oglądałem Bayern, który nie urywal tyłka..Bayern nie usypial, real uspil
7
Ojej to BBC jest mega przereklamowane.nie ma chemii, każdy gra dla siebie
1
Hahahahahahhaha
0
Matko real gra paskudny ale skuteczny futbol, w dodatku mają szczęścia w brud :) wyglądają na takich smutnych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Śmieje się każdy z Danilo to pewnie strzeli na 2:1. Często tak bywa jak tu się nabija szczególnie z jednego piłkarza,więc i z Cra się nie śmiejcie:)