0

Chyba się źle zrozumieliśmy,nieważne :)

0

Porównujesz Rafe do Pogby podczas gdy oni grają na podobnym poziomie indywidualnym

0

Proszę Cię... Jak przerznal z kretesem na Sanchez Pizjuan albo etihad to pobiadolisz

1

Ote spać! ;)

0

Ale nudy...ale wylatac się na 90 %przed ciężkimi meczami to nie sztuka.najlepszy dziś chyba jednak Umtiti,Masche i Rakitic.

0

Messi cinko dziś i Luis ale oni chyba mają się oszczędzać coś mi się zdaje.

0

Matko jak nie chce wpaść to nie chce.dobrze że Rafa na fali

0

Na fioletowa odmaszeruj.

0

Tego się bałem.chlopakom się nie chce.im dłużej tym gorzej będzie.mecz gorszy niż real-deportivo

1

Szkoda strzepic ryja kolego...od czwartku chyba tu się o tym pisze i kto tak serio słucha i wchodzi tu częściej niż początkujący sezonowiec wie co i jak.

0

Może kolega ogląda mecz na la rambli;)

0

?????????????????coś Ty cpal?

0

Oj będzie zdjęcie kolana w internecie;)

0

Ładnie Sandro, a Oblak.... Mam o nim swoje zdanie :)

0

Mam nadzieję że Leo dziś odpowie, wiecie na co:)

0

Ilość komentarxy przy złej grze Barcy bądź zwycięstwach realu jest zatrwazajaco duża. Barca gra za 2,5 godziny więc proponuję kanapkę zrobić i jaka herbacine

0

Miejmy nadzieję że wyjdziemy na mecz skoncentrowani, bo na takich rywali to różnie wychodzimy :/

5

Nie czytam komentarzy bo są nudne i ciągle o jednym:).ból dupska po każdym meczu realu jest dla mnie conajmniej dziwny

0

Brawo Morata.trzeba przyznać że jest dobrym zmiennikiem

1

Pewnie Pogba nie grał;)

0

Mecz z Valencia vol.2

2

Krystyna nie krzyw się tak bo ci botoks popuszczo ;)

0

Brawo!!!!!niesamowity styl...co ten komentator bredzi? :D

0

Alaves za bardzo jakoś nie szaleją

0

To ja powiem co się stało...patrzę na mecz realu, ciepło w domu i kiw i kiw i żona mną telepie że zaraz spadne z kanapy....a przed paroma minutami oglądałem Bayern, który nie urywal tyłka..Bayern nie usypial, real uspil

7

Ojej to BBC jest mega przereklamowane.nie ma chemii, każdy gra dla siebie

1

Hahahahahahhaha

0

Matko real gra paskudny ale skuteczny futbol, w dodatku mają szczęścia w brud :) wyglądają na takich smutnych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Śmieje się każdy z Danilo to pewnie strzeli na 2:1. Często tak bywa jak tu się nabija szczególnie z jednego piłkarza,więc i z Cra się nie śmiejcie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?