Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaka masz propozycje?
0
Najgorsze jest to że nasi ostatnio nie mają zgrania jakim zawsze imponowali.Obrona dziurawa jak sito,i tak sobie myślę że na stoperze na Seville Lucho powinien dać Marlona i Umtitiego.Busi dziś grać nie może, nie niepowinien tylko nie może.on jest jak tykajaca bomba i Sampaoli wie o tym doskonale, tak jak Pep wiedział.Na DP dałbym Masche,obok Rakiticia i Gomesa. Mam nadzieję że wywieziemy komplet punktów po wreszcie dobrej współpracy MSN
1
Mam nadzieję że Leo przedłuży kontrakt bez podwyżki, ale kto wie,może klub nie chce obciachu w mediach, że takiego cracka zatrzymuje,nie ma z czego podnieść zarobków.
2
Na ligowym podwórku są stadiony na których raz idzie lepiej,raz gorzej.Sanchez Pizjuan to mieszane uczucia dla mnie. Statystyki pokazują że dajemy tam radę, ale z takim trenerem jak Sampaoli będzie ciężko, bardzo ciężko.mam nadzieję że jutro nie okaże się, że jesteśmy w słabej formie. Szczerze to martwi mnie trochę słaba współpraca naszego tridente,a linia obrony kuleje strasznie i z tak trudnym technicznie rywalem będzie trzeba serca by wygrać.
0
Optymistycznie:)...myślę,że 95 %
5
Jutro nie wolno wręcz stracić punktów. W San Sebastian znów może być strata
3
Ee to jak 1:0 to i tak pewnie Atletico się zamuruje...ten wynik tak działa na nich
0
To i ja napiszę...karny dla rsss
0
No i po ZP dla Leo...
0
Zastanawiam się kiedy Atletico siadzie.ciagle Ci sami grają piłkarze.
0
Myślę że Messi powinien przyjąć kontrakt, ale bez podwyżki tylko na obecnych warunkach finansowych.zarabia w ciul i kocha Barce to moim zdaniem powinien odpuścić sobie podwyżkę bo ustawiony już jest napewno i on i jego kilka pokoleń.
0
Jakby tak myśleć że każda data z czymś się kojarzy to by się z domu ie wychodziło że strachu
0
Na 112 lublin to jest
4
Najprawdopodobniej od 3 kwietnia przyszłego roku z portu lotniczego Lublin będzie latał Airbus small planet, a dokąd? No do Barcelony!! No do Mikołaja jeszcze trochę a tu taka niespodzianka :).to teraz można planować wakacje z rodziną:)
1
O tej porze?jakby nie patrzeć real nie przeyebal dawno żadnego meczu.
0
O sku##esyn szwagier :),poważnie gadasz?po kim taka ładna?
0
Też mam dość :-SS
1
A może pisanie z małej litery nazwisk naszych najlepszych piłkarzy nie jest ortografem?
4
Chciałeś się kolego pochwalić że w Polsce nie mieszkasz co?:)
0
Aleś byków nawalil, weź to edytuj
1
Och tak... O nią mmmm:)
1
Pani przedszkolanka z mojej miejscowości zdobyła taka nagrodę w ubiegłym roku.mam szczęście bo moja młodsza córka jest teraz w jej grupie.
1
Zgadzam się z Tobą. A ile setek w takim razie zmarnował Luis który gra non stop niemalże....ludzie wymagają cudów od piłkarza który gra po 15 minut w meczu.
0
Pytanie z innej beczki :P...widzieliście zdaje się nowa pogodynke w Polsacie? Tomasiak czy jakoś tak ma na nazwisko,a Małgosia na imię. Jak dla mnie cud miód :D
0
A na jakiej stronie Ty jesteś ze hala dzieci mają cie zjeść?
0
Leo, Robert i Luis
Klopp, Ranieri,Enrique
0
O dopiero zobaczyłem że niżej ktoś taki ranking podał :)
0
Do kiedy w ogóle trwa głosowanie na ZP?
0
McGregor miał takie gacie na kilku ważeniach
0
Nie żeby coś nie ten tego ale mi się zdaje że CR ma mało w gaciach stąd kawalerka ;D