Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wreszcie wracają mecze i emocje. Dobrze przeczytać taka informacje, czekam na całą konferencje
0
Teraz już takiej masakry by nie było, a może na odwrót
1
Żeby jeszcze człowiek tyle roboty w domu nie miał...a pal go sześć, robota nie zając, a meczory obejrzeć trzeba.
0
Mam nadzieję że zagra w sobotę Paco i Andre. Niech Busi odpocznie bo on jest chyba bardzo zmęczony.
0
Hahaha chyba raczej ter Stegen papieża :D
1
Dla nas frajda a chłopaki przy świątecznym stole dwa kielonki i zgon po takim maratonie;)
3
Ja przyklejam kawałek papieru toaletowego i czekam :)
0
Jest świetny, ale sądziłem że Alvarez się trochę postawi, a on się jakby bał.
0
Po obejrzeniu walki MC Gregor-Alvarez stwierdzam że albo ten alvarez jest tak cienki albo Conor był mega przygotowany. Skubany szybki i piekielnie opanowany, wydawało się że w każdej chwili może skończyć Amerykanina. On jest kontrowersyjny, ale jak nie lubić takiego championa i luzaka. Teraz czas na Joanna -Karolina.
0
Ja to chyba do czasów mojego dojrzewania.wiele wtedy sobie narobilem kłopotów i do tej pory żałuję wielu decyzji.chetnie naprawilbym krzywdy które wyrządziłem
2
Tak oglądam sobie walki Alvareza i powiem, że niezły jest skubany i potrafi dać w mordę, ale włączam Conora i on dosłownie czaruje. Nie wiadomo kiedy puści takiego swistaka że łeb urywa.dzis mam ogromną nadzieję że Irlandczyk wygra, a co do naszych dziewczyn, to podoba mi się Karolinka, ale coś czuję że sportowo będę za Asią bo myślę że ona ten pas może obronić kilka razy jeszcze.zapowoada się nieprzespana noc, ale myślę że będzie warto czekać, bo gorzej zawsze jest mi wstać o 4 rano.
0
Dzięki.
0
Na extreme sport będzie gala?dobrze wyczytałem?
5
Nie wiem czy po tylu latach w jednej lidze Piszczu by się u nas odnalazł.moze jakby miał ze 26-7 lat.
2
Brat ma do sprzedania meganke z 2002r. 1.8 benzyna,w bardzo dobrym stanie.jedyny feler to pokrzywy rosnące na tylnej kanapie:)
0
Tak i zrobił to poraz kolejny w karierze, w dodatku tyle prostopadlych piłek puścił i podań na nos... Chłopie mało Ci jeszcze?po tylu latach fajtlapowatej gry naszych wreszcie mamy zespół i trenera a Tobie źle.
0
Geniusz Grosika?to chyba nie tylko ja przesadzam :D
1
Kurde, po wczorajszym meczu myślę, że gdybyśmy awansowali do mundialu i tak grali to możemy namieszać jak nic.takiej koncentracji zabrakło nam na ME i troche szkoda pomimo upływu czasu, że nie ogralismy marnej Portugalii. No nic miło było obejrzeć fajny futbol,biorąc pod uwagę,że Barca nie grała.tak ogólnie to wczorajsze klepanie naszych momentami przypominało mi Tiki-take Barcy, jeszcze trochę bojazliwa, ale dobrxe to wyglądało.
81
Najważniejsze,że mamy kibiców którzy przekrzyczeli 47 tys.kibicow Rumunii. To musi budować gdy słyszysz doping na początku meczu, doping którego nie można zakrzyczec, zagwizdac, zabuczec :)
0
Smutne ale prawdziwe
30
Wspaniale patrzeć na takiego prezesa jak Boniek. Ogromny szacunek dla prezesa.
81
Z całym szacunkiem do Leo, nasi by ograli Argentyne z taką gra jaka dziś pokazały obie drużyny.brawo Polacy.
2
Byle druga część nie była obrona Częstochowy bezsensowna, bo Rumuni grają źle i trzeba ich dobić.na pierwsza zmianę wpuscilbym Kapustke za Linettego, myślę że dobry technicznie piłkarz będzie dobry na rumunow. Zieliński nieźle ich w konia robi.
0
To nie fotomontaż?
0
Dobrze gramy,tak powiem.
2
Stanciu cipciu tatarusza ;)
0
Oby to był dobry pomysł.cos czuje ze Lewy zostanie sam, bez wsparcia w ofensywie i będzie go łatwo odciąć od podań.mam wielka nadzieję że się mylę.
32
Widać u Neya ogromny luz podczas meczów reprezentacji.dzis zagrał zajebiscie, jak prawdziwy lider. Miejmy nadzieję że do Barcy wróci z takim przytupem,no i na Anoeta niech zagra tak jak z Argentyna.
4
Tylko inny, lepszy trener da im szansę gry na mundialu.moim zdaniem trzeba to zrobić szybko bo Bauza już nie ma pomysłu na kolejny mecz, który ilu siebie powinni teoretycznie wygrać. Haha może Pan Henio Kasperczak jest wolny.on nieźle potrafi obcokrajowców prowadzić ;)
0
Źle napisałem. Super nie grają, ale nie grają takiej klapy jak w reprezentacji. W klubach przynajmniej biegają z pomysłem, a nie bez sensu.to wina Bauzy, bo nie potrafi poukładać tych drogich dzieciaków na boisku.wczoraj po akcjach Leo coś się działo, ale on jest zupełnie sam, sam jak palec.