Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wkurza mnie takie pieprzenie.niech powie wprost, że wychodząc na mecz z Brazylia bez taktyki to w sumie można wcale nie wychodzić.owijaja obydwaj w bawełnę.mnie, jako człowieka który mówi co myśli strasznie coś takiego irytuje.czy ktoś ich zabije jeśli powiedzą jak jest. Dziecinada to jest jak dla mnie.
2
Oglądałem wczoraj pierwsza część Argentyna -Brazylia, no na odwrót,powiem wam że jak dla mnie to problem jest w trenerze i w braku zgrania.byc może piłkarze nie przepadają za sobą, choć sądzę że Bauza to jedna wielka pomyłka. zero płynności w grze, zero asekuracji, jeden za drugim nie gania do pressingu i podwajania.takie nazwiska, które jakby nie patrzeć w klubach grają super, dla kadry nie grają nic.Patrzac na taki burdel na boisku pomyślałem sobie że poprostu Argentyna nie wie jak ma grać.to wyglądało jak mecz za czasów, gdy trenerem był Maradona. Skąd oni k...wstrząsneli tego,, trenera" to ja nie wiem.Brazylia natomiast gra z polotem i pomysłem, z zaangażowaniem przede wszystkim.mysle że jak Afa nie weźmie jakiegoś dobrego trenera to Argentyny na mundialu nie będzie.
0
Ten moment fajrantu chyba dziś nie nastanie! Jeszcze 1h 45min. Dobrze ze dziś chociaż Matki Boskiej pinieznej.
0
Miał inny zdaje się, ale pewnie mu się nie podobal
0
Jakie Aleppo? Co to k... Jest?
1
Dzięki, już wiem ciut wiecej
1
Dzięki za obiektywizm
1
Widzę szaleństwo wyborów opanowalo Ramble. Kto powinien wygrać żeby lepiej było na świecie ogólnie i nie będzie głupich wojen?wcale kampanii nie sledzilem,mógłby ktoś cierpliwy napisać obiektywnie dlaczego większość jest za trumpem?
0
Ooo a myślałem że Antonella będzie w jakiejś nowej kusej kreacji:)
0
I taka... Nie powiem bo dostanę bana na rok ma dostać ZP. Nikt nie patrzy na właśnie takie zachowania przy wybieraniu.on ma 31 lat, wymaga się w tym wieku nieco więcej dojrzałości, a on pewnie wiedząc że jest słabszy dużo od Leo pajacuje.na koniec kariery to Luisito powinien walnąć w gębę tego lalusia przy pierwszej okazji,tak po męsku.ciezko będzie mi znieść widok CR jak dostanie ZP za wylany pot kolegów.
0
Jak dalej będziemy tak nieskuteczni to może być różnie.problem w tym ze okazję są na Anoeta tylko nic nie wpada.strasznie liczę na zwycięstwo, zagrać jak z Sevilla druga część i być skutecznym jak z Celta u siebie w tamtym sezonie,ot takie marzenie;)
10
Ciężko mi uwierzyć że CR ma dostać ZP.mam przez to nerwa,nie ból tyłka tylko nerwa.przeciez Leo grał w finale tyle że go przegrał a ten zelek nie grał w jednym a w drugim każdy wie jak grał, jeśli graniem można to nazwać.chyba spalilbym się że wstydu jakby ktoś mnie tak uhonorowal za grę kolegów którzy dostaną order z kartofla.
1
Ładnie to zrobił tylko zapomniał piłki że soba.
0
Madrycka prasa wychwala Leo i to jest piękne.zachwytow jego gra nie ma końca i myślę że wczoraj zrobił wielki krok po 6 ZP. Bardzo cieszy wczorajszą postawa naszej ukochanej drużyny.miejmy nadzieję że wrócą cali i zdrowi że zgrupowan.
1
Dziękuję Barco. Dobranoc Barca com.:)
0
Żadnych zmian raczej nie Trzeba bo jedyny który powinien grzać ławę to digne.irytuje mnie chłopaczyna.
1
Odważnie...Roberto głupi...ciekawe jaki z ciebie orzel
0
Człowieku chcą ale z naszą słaba gra powinni nas ruch....c ile im się podoba.
0
O dziwo Busi dziś dobrze a najlepszy moim zdaniem Umtiti, nieźle Masche.z przodu Messi myśli i nie chodzi o gola tylko coś się dzieje jak ma piłkę.obawiam się o jego nogi po przerwie.Luis cienko, Ney niby szarpie, ale za dużo strat i mogą go prowokować po przerwie.Denis możliwie, natomiast do dupy jak dla mnie Digne. Jordi wracaj do zdrowia bo Prawa strona defensywy i ofensywy też płacze za Tobą.Nie gramy źle, ale za mało ruchu, to nie ta Barca co zwykle.jak dla mnie coś nie tak dzieje się u nas skoro Luis macha wkurwiony latając w pressingu
2
Najlepiej hat-trica na początku:)
0
Myślę że nie tylko ty.
2
Zabawne jak wczorajsza kolacja której nawet nie jadłem.
4
Mam dziwne przeczucie co do tego meczu, jakaś kartka w czerwonym kolorze na początku spotkania dla którejś ekipy i myślę że dziś będzie karny dla Sevilli.
0
Leci gdzieś?
2
Większość na tej stronie boi się dziś straty punktów, ja też,ale pamiętajmy że rywale odrobili do nas w tamtym sezonie 12 pkt. Sezon trwa i huśtawki formy były i będą,ważne by mentalność drużyny i chęć zwycięstwa były na wysokim poziomie.
4
Mam nadzieję że Denis zagra dobrze. Liczyłem na t że zagra Gomes żeby się wciąż ogrywal, bo naprawdę dużo widzi i musi nabrać luzu i pewności siebie. Mam nadzieję że ostatnie dwa mecze i wolna gra podopiecznych Lucho była oszczedzaniem się na dzisiaj.
0
Sądzę że ci zaślepieni powoli przeglądają na oczy:)
12
Nie dają patelni koledzy to jak ma strzelić.
2
Nie oglądam meczu realu - CR nie pokazywał spalonego przy golu Moraty?
0
Denis gra piach i Sevilla go zje,ale to moje zdanie.