2

Messi, Lewy i Suarez jak dla mnie pierwsza trójka.mowie to bardzo obiektywnie.takiego dowódcy jak Robert nie miała żadna reprezentacja na euro moim zdaniem, nawet Bale nie daje rady Lewemu

0

Strzał życia to się nazywa

1

Szkoda tej sytuacji, ale Luis potrafi nie wykorzystywać lepszych.

0

Brak równowagi między ofensywa a defensywa to wynik jego nieobecności. Spokoju ni ma , nerwów sporo a i Leo nie ma z kim poklepac w środku bo chyba do młodych jeszcze zaufania nie ma a Busi dziadowizne gra.

3

W morde, znowu coś...szpital się powoli w Barcy robi. Lepiej żeby to już był koniec kłopotów kadrowych

0

Kurde Radovic ciut nie Luisito w klasyku;).piękne gole padały wczoraj a i dopiero po obejrzeniu obfitego skrótu można żałować że zabrakło tak niewiele do triumfu Legii. Żaden ze mnie kibic tego zespołu ale są w końcu z naszej stolicy i pal sześć kogo by pokonali czy zremisowali, no może poza Barca

0

Zdecydowanie postawilbym na czarnoskórych stoperow.zaryzykowalbym, bo to co się ostatnio dzieje musi jakoś się skończyć.jak Lucho wystawi Busiego to on będzie najbardziej atakowany dlatego na Seville dałbym Masche, a lewa obrona? Niech Bóg ma opiece Digne bo pewnie mariano nie da mu odsapnac.

0

U nas urazy u nich też i to bardzo istotne braki, pamiętaj o tym

4

Zasnalem wczoraj przed meczem :$ będzie się Pazdan śnił Krystynie?

2

Coś w tym jest, ale zobacz ile goli padło po głupich, niepotrzebnych stratach w środku pola.

2

Jesteśmy mistrzami w utrudnianiu sobie życia na boisku,takie są fakty. A brak Andresa aż razi w oczy.w stykowych momentach zawsze się pokazał, poklepal,przedryblowal a i Sergio być może po części kuleje bez niego.

3

Jedyne do czego mogę ją się przyczepić to fakt że Mats dużo bramek puszcza nie ruszając się z miejsca.odprowadza piłkę i nawet nie reaguje.to mnie przy kilku bramkach irytowalo bo puścić przynajmniej rzucając się to co innego niż patrzeć jak piłka wpada do bramki.no cóż pozostaje mieć nadzieję ter Stegen z czasem stanie się pewnym punktem drużyny.jest dobry ale do kogoś wielkiego sporo mu brakuje.

0

To co dziś okaże się w jakiej naprawdę dyspozycji jest wielki real ;)

0

Dopiero wczoraj grali, dziś skrót obejrzałem, a już nie mogę doczekać się niedzieli. Wynik zajebiscie ważny ale najważniejsze by było widać poprawę i zalazki lapania formy przez Busiego chociażby.

0

Z pewnych powodów meczu niestety nie oglądałem,więc po skrotach i komentarzach powiem że między poszczególnymi formacjami u nas nie ma chemii.nie wygląda to dobrze bo z naszego klepania zagrożenie jest dla bramki ale Matsa.Wydaje się też że gramy mało ambitnie. Jak coś wyjdzie to wpadamy w taki optymizm jakbyśmy wynikiem 1:0 dociaganac mogli bez problemu powiedzmy 70,, ostatnich minut meczu"....Biorąc pod uwagę okazję jakie mamy i osłabienia w defensywie wartoby nieco bardziej powalczyć cała drużyna przez 90 minut, bo nie każda seta wpada i skoro samemu trafić nie można to niech i rywal tego nie zrobi.mysle że u nas jest problem z wyciąganiem wniosków.to przypomina sezon 14/15 i oby ten sezon też zakończył się jak ten który wspominam.

0

Wydaje mi się że to przez niemoc strzelecka. Jak piłka wpada do siatki to strata gola nie jest straszna bo można odrobić,ale gdy setki nie wpadają stres rośnie, ale i obawa przed strata drugiej.

2

O taki link poproszę ok.20.30.ladnie śmiga:)

2

Warto Cie polecić:)

3

Zakończone jeżdżenie więc można zacząć ogryzanie paznokci przed meczem. Mam nadzieję że w sobotę naprawdę nasi odpoczywali na boisku.jak dla mnie może być i 0:1,ale przeczucie mam że padną 3 bramki, może4.

2

Komentarz usunięty

0

Gdzie ta konferencja Lucho...jeszcze trwa czy co

0

Jak dla mnie Thiago to pozer, który może Rafie buty czyścić.

2

Jak dla mnie żadne Denisy i Gomesy.Arda a potem Rafa moim zdaniem powinni wyjść.

1

Mietek Szcześniak ;)

23

Że to on ma 3 ZP

3

Gdybym był milionerem dzięki wygranej w totka to dałbym rodzicom tyle by nie musieli pracować,choć są już na emeryturach, ale jeśli sam pracuje i daje komuś na życie.... Rodzic nie powinien nawet tak powiedzieć.

0

Według mnie najlepszy wczoraj, no może na równi z Rakieta który był wszędzie.jakby nie patrzeć to zakup ten był bardzo przemyślany i Umtiti daje rade.

24

Bardzo się cieszę.czasem mi się wydaje że jak on gra to na boisku panuje taki luz i jest wesoło. Miejmy nadzieję że wróci w dobrej dyspozycji.

0

Tu każdy każdego chce. Już Digne i Denis byli dwa sezony wyglądani i jak dla mnie ani jeden ani drugi nie grają cudów.Digne po powrocie Alby do zdrowia zasiądzie na ławie i będzie coś czuję na końcówki i ogórków.to moje zdanie i sądzę że nie ma się co napalac żeby później nie krytykować

0

Na Anoeta wiadomo co to za teren.jak dla mnie Ney nie musi tam wcale grać. I tak będzie trudno a może, np.Arda wyjdzie i uratuje nas.cos mi się zdaje że Neymar z Sevilla dostanie żółtko,a drugie właśnie z Malaga przed wyjazdem do San Sebastian

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?