0

Ciekawe czy przyjdzie dzień że galę naszej "federacji" ksw wykupi tak mało osób ze na kolejnej płatnej nie będzie sensu organizować.w dodatku na YouTube można ją oglądać, rwana trochę ale da się i wcale tak źle nie jest, szczególnie jak ma się na tv internet. To jest parodia moim zdaniem i z tego co słyszę to fani ksw to głównie roczniki gimnazjalne i w dół. Bez obrazy dla tych którzy tego nie oglądają.

0

Wow,ale wnet przegląd prasy dziś.mozna sobie umilić podróż do pracy.

0

Niech nam będzie łatwo chociaż raz.mysle że Bayer byłby w naszym zasięgu ;)

0

Nie, ale jest tu nowy;)

0

A ja wam mówię że real zagra dziś na remis. Ich super urządza i ilość meczów bez porażki się zgodzi. Może się mylę, ale wydaje mi się że myśl o łatwiejszych rywalach będzie przewodnia

23

Mecz który pozwoli zapomnieć o el classico:Ď.a co tam się takiego stało że aż trseba zapominać.... Dalej sraja niż widzą w Madrycie.

0

Fajnie,dzięki

0

Dziękuję:)

0

Jak gra Gomes? Może ktoś coś wiecie powiedzieć kurde jakby? ;)

0

Brawo Robert!!!!

60

Vidal po ślubie zaczął bzykać i mu się lżej biega i myśli o piłce a nie o pic....ce;)

1

Ależ żałuję że nie mogę tego ogladac

0

Może ktoś ma jakąś pewna transmisję na telefon? :)

0

Spróbuję. Dzieki

0

Jakiś link na telefon można prosić

1

Jakby ktoś jakiś link na telefon może coś....?:)

11

Po 22.30 odpowiem;)

0

To aż tyle nie grał nic?

0

Fajny skład moim zdaniem.Gomes musi się ogrywac i cieszy miejsce dla Aleixa. Cholera czyżby faktycznie jego ślub był przyczyną braku powołań. Wiadomo,rozkojarzenie, sporo spraw do załatwienia i Lucho nie widział w jego treningach skupienia.licze na brak urazów i zwycięstwo, bo ono napewno doda pewności piłkarzom.

0

Skończ już.chcialbym się czepiać to można do wielu komentarzy.

0

Pracowałem u takiego pana. Oni co innego myślą, co innego mówią, a jeszcze co innego robią.znam takich co chodzą po domach a wiem co robią na codzień.zlodzieje i klamcy

0

Nie gadaj z nimi....Ania Przybylska....była fajna, bogata osoba. Wiesz co się stało. Nie każdy biedak jest biedny przez los, ale przez swoje lenistwo często gesto

0

Po co mi to potrzebne.to nie był dzień Leo.

0

A kto jest podobno w formie i nie do zatrzymania? My bez formy zagraliśmy lepiej i to dużo lepiej jak real

1

Hahaha, imponująca:)

0

Dziś w robocie odpieram ataki dwóch kibiców realu:).prowokują mnie ale im coś nie idzie.ciesza się jakby real już mistrza wygrał. Pożyjemy zobaczymy,już nie mogą się doczekać tytułu krajowego po tylu latach :).neutralny, który nie lubi Barcy i realu powiedział że real miał znów fart, a gra poprostu tak sobie.dobrze jest posłuchać neutralnego kibica Chelsea.

0

Zabawne to, ale i ja już w meczu z Realem dziwilem się czy to napewno ten Daglas tak pomyka na prawej obronie.

0

Właśnie te same ciuchy co wtedy mnie zaskoczyły.

0

Jesteś fanem Messiego to będziesz go bronił.ja kibicuje Barcy i wczoraj to on jej nie pomagał a nie ona jemu.chodzi tylko o pomoc i walkę a poraz kolejny Leo nie pomagał w bronieniu.ma wolność na boisku, jest crackiem i wczoraj korzystał z tego w niewłaściwy sposób.nie broń go i nie gadaj mi bzdur bo mnie nie przekonasz.

0

Co tam się narobiło Liverpoolowi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?