Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
MVP dzisiejszego meczu moim zdaniem zdecydowanie Alba.bardzo dobry znów Busi i Umtiti.podobala mi się gra Gomesa.chlopak dużo biega i daje opcje do rozegrania akcji.jest wolny,ale pracuję na całym boisku i znów, podobnie jak Rakiticia,nikt tego nie docenia.
1
I niech real ja pięknie zakończy strata punktów
4
Mnie kiedyś też fajnym linkiem obdarowal. Dzieki
0
Własnie tu jest pies pogrzebany.
0
No, teraz lepiej to wygląda.napewno Noe zmusił do wysiłku Alby, bo Jordi nawet w słabej formie jest lepszy od Digne,moim zdaniem
0
Ma i naprawdę dużo pomaga w defensywie.ja lubię jak gra i jedynie jego mulowatosc mnie wkurza.
2
Hahaha, jakby wcześniej nie zasuwal. To jeden z najbardziej walecznych piłkarzy u nas.
0
Pomyśleć że są, byli tu tacy którzy mówili że digne wyrzuci z pierwszej jedenastki Albe.smialem się z takich i dalej to robię.brawo Denis i Alba.
0
Proszę Cię.jaki wzrok trseba mieć żeby to dojrzeć
0
Leos z takich pozycji bramy walił....jak nie chce wpaść to nie
0
Oby Lucho wykorzystał zmiany wcześniej.
0
Wydaje mi się że dziś będzie czerwo dla któregos z osasuny
0
Straci, ale i potrafi namieszać.
0
Nareszcie kutwa
0
Przejął Gomes oddaje do Pique i nie ma komu podać do przodu bo Leo nie wychodzi, Luis też. To mnie martwi. Miejsca sporo ale nikt nie myśli żeby pobiegać szybciej.znow będzie zryw 2 minuty przed końcem.
0
No i brak indywidualnego Neymara aż razi.nie ma kto szarpnac do przodu, zaryzykować drybling,przyspieszyć.
1
Ter Stegen jak dla mnie to drewna kawal
0
Będą nerwy panowie.
0
Wiem jak graliśmy z Malaga.drobny szczegół to fakt że byliśmy na Camp nou
0
Umtiti ;)
1
To co mnie martwi to fakt że w meczu z Malaga po pierwszej połowie byłem tak samo spokojny o wynik....
0
Blokada psychiczna jest u nas duża wydaje mi się.wpasc nie chce i jest stres.
0
Szkoda ze nasze chłopaki nie próbują kopnąc mocniej.trzeba próbować jak wszystko inne zawodzi
1
Naga broń :),śmiechu kupe
0
Myślę że nie wiedział o tym wtedy gdy to się działo
1
Gazety podobno,ja podobno, Ty podobno...kto ma rację?
0
Śmieszne że to dziennikarze zainteresowali się kasa Ronaldo. Leo też był monitorowany przez prasę a później US się wziąl za niego?chyba niekoniecznie.
2
Nie zwisc człowieku. Istnieje coś takiego jak sprawiedliwość.mam w dupie czy uniewinnia CR,mają szukać jak szukali gdy chodziło o Leo. Nasz piłkarz musiał znosić zniewagi i radzić sobie z tym a sprawa jest identyczna i inny ma się śmiać w twarz?
1
Dranie spieprzyli Messiemu i Neymarowi końcówkę sezonu tymi sprawami a ty takie pierdoly piszesz. Brać za dupe CR i nie czekać
0
Widać jak na dłoni co tu jest grane i nie cierpię owijania w bawełnę.brac za dupe i tyle.wiedzieli jak gnoic Messiego a tu zapomnieli o procedurze.