0

Co to?skłosz? ;)

0

Gdzie leci mecz?

0

Oj tak.tytulow nigdy nie pamiętam, ale film jest naprawdę super.

0

A jakim filmie Denzel grał sparalizowanego i pomagał policji ująć seryjnego mordercę.zdaje się i Angelina w nim grała.

0

Bym powiedział że to nawet podłe mieć takie pragnienia.

0

Okaże się niedługo że to był tryplet bo to przecież real jest.chca by te tytuły wyjątkowo trypletem nazwaly media to tak może być, bo realowi wolno więcej niż innym.

0

U mnie koło Lublina jak siedlismy do wigilii o 17 zaczęła się śniezyca.teraz jest biało i pięknie pruszy.

1

Jeszcze raz zdrowych i spokojnych świąt wszystkim kibicom i niekibicom Barcy.WESOLYCH ŚWIĄT!

3

To był piękny gest, ale rzeczywiście można go źle odebrać. Z kolei mówienie o tym w wywiadach chyba tak nie boli kibiców.oj mniejsza o to....zmęczony jestem,idę spać. Dobranoc kibice Barcy:)

0

Jak na wielkość Leo to tych kilka opinii to za mało mi się zdaje:)

0

Mogliby wreszcie wypowiedzieć się trenerzy spoza Barcy.nie wierzę, że tylko Ci dwaj myślą tak samo o Messim.

10

Wesołych Świąt wszystkim kibicom Barcy szczególnie.wielu pucharów (prsechylonych do gardła też),zdrowia (bez kontuzji), i szczęścia (wygranych finałów) życzę Wam,no i spełnienia marzeń i jeszcze raz dużo zdrowia. Jutro może czasu nie być więc dziś składam podziękowania tym którzy tworzą ta piękna stronę, pięknego klubu. Pozdrawiam mieszkańców Niedrzwicy i całego lubelskiego

0

Najlepsza jedenastka pierwszej części la liga wygląda bardzo ładnie:).do zobaczenia na meczykach

1

O, to masz naprawdę labe. Jak kurde w szkole:).no to Wesołych Świąt!

1

Kurde właśnie rozmawiałem z szefowa i jutro jako jedyny mam wolne :).norma wyrobiona to spokojnie można szykować święta. Mam nadzieję że u was chłopaki też więcej wolnego niż pracy.dzis jeszcze 4 godziny i koniec do wtorku z pracą.

3

Dla mnie bardzo wzruszające.

0

Nie wiem jakimi skladami grały ekipy la liga ale wyniki conajmniej zaskakujące.jedynie Atletico dało radę wygrać.mam nadzieję że dziś nasi dadzą radę i oby Lucho od początku dał najmocniejszy możliwy skład który zamknie szybko mecz.nie można zlekceważyc rywali

0

Ja też pozdrawiam i sory.moze faktycznie miłość do Barcy mnie zaslepila :)

0

Dobra wyluzuje nie pale ale wyluzuje. Wiesz przez takie gadanie jak twoje teraz ktoś może się czuć bezkarnie. Rozumiesz o co biega. Ktoś mówi olej to,a oni dalej wały kręcą

0

Bartek ale ty za dupe tych prawników.

0

Jak ci lżej to się upajaj chwilą.

2

Przez takich ludzi, tak gadajacych jak ty dzieją się takie cyrki. Można się poczuć bezkarnie? Pewnie ze można.

0

Jeden ch.... Po grzyba w takiej nerwowej dla kibica sytuacji się czepiasz?lżej ci czy się dowartosciowales?

0

Nie kupili nikogo w lecie to biedulkom trseba pomoc

0

Jestem rozczarowany, tyle powiem.w dupie że cierpią dzieci czy coś. W Barcy dzieci przeszły przez to klub dał radę a teraz kibice muszą patrzeć na taką niesprawiedliwość.... Jestem wściekły i szczerze to w głowie się nie mieści co Fifa wyprawia

0

Wszyscy zra z jednego koryta

0

Jaja z tym banem dla realu.kurde losowania mają cacy, ban skrócony.... Po cholerę wywalili Platiniego jak cyrk został ten sam.ten drugi starszy też pewnie został uciszony niezła sumka,bo już zaczął klapac o ustawionych losowaniach.zly jestem i niech tylko kibic realu się tu wypowie że biali nie są lżej traktowani powiem co myślę o tym zalosnym klubie.

2

Nie oglądam, oby to nie był Polak co nie znaczy że w naszym krajów świrow nie brakuje.

0

Ten Polak może nakuty był albo na prochach . Aż ciężko uwierzyć że nasz rodak może byc sprawca takiej rzezi

0

Sory, ale po tym jak potraktował Luisa czy Leo to niech spada na drzewo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?