Kibic1985
Dołączył/a: luty 2016
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Geri.Ty wiesz o ch... chodzi w tym syfie.szacunek dla Ciebie zawsze
0
Juz wyszlismy tylko dobiegac ten mecz.mysle ze se Leo z zacisnietymi rekami biega
0
Jak sie nie zmieni polityka tranferowa i wewnetrzna klubu to czekaja nas lata posuchy.przyzwyczajeni ,i my,do ciaglych zwycoestw ciezko znosimy takie upokorzenia.dostaniemy jeszcze ze dwie i coz trzeba myslec jak wyjsc z tego gowna
0
Powiedz kto dzis procz Leo,Rakiety i Gomesa gra?
1
Absolutnie nie obwiniam ale i nie wychwalam przed sezonem.juz samo ustawienie mi sie nie podobalo i widze ze pilkarzom tez.motywacja to chyba tez zadanie trenera .kumulacja bo kazdy dal dupy Ernesto tez
1
Nie ma to jak zapowiadac tryplet bo nowy trener.za wysokie progi panie Ernesto.Zeby chociaz motywacja byla.za wolno i przewidywalnie
2
Jasper bronil w USA i czujac jakosc w bramce moze w polu byl wiekszy spokoj
2
Hahahahahaha,dobre :D
0
Za Lucho wygladalo to lepiej,nawet w kryzysie .
0
Czuje poprostu bunt i tyle.grasz a z tylu glowy to ze nie ma za bardzo z kim.
0
Boli strasznie gdy wodze go w podstawie co mecz.on jest jak kij od szczotki
0
Szkoda ze nikt w polu karnym nie czeka.real znow cudow nie robi za to mu gramy bez przekonania
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jego wina!!nie zrobil nic.on nie widzial gdzie stoi chlopie
0
Mats w swoim stylu.i nie broncie juz go to ze nikt nie blokuje jedno ale ze on stoi i sie patrzy to drugie.od nie widzi jak jest ustawiony.beznadzieja
4
FC co?wez sie usun stad
0
Dzis tez dowiemy sie w jakiej kondycji psychicznej sa nasi pilkarze
5
Ten sezon z Ernesto bedzie jak podroz w nieznane.mysle ze bez konkretnych wzmocnien rozne warianty bedzie sprawdzal zeby nie zajechac jednych i nie olac drugich
0
Wielu takich bylo .fakt ze jest dlugo ale nikt nie chce dac mu sznasy bo nie ma poprostu czasu na eksperymenty .jak mielismy wszystko pod kontrola jesli chodzi o europejski futbol to nikt nie myslal ze przyjdzie taki dzien jak dzis i nie bedzie mial kto grac w Barcy.na testowanie nie ma czasu a odpowiednich dla Barcy nazwisk tez jak na lekarstwo
0
To samo mialem.siadlem do obiadu,odpalam telefon a tu nadal tylko kosiarke sasiada slysze a o transferach cisza jak makiem zasial.
2
O,a ja tego nie slyszalem i dzieki ze dodales.
1
Jestes pipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipi.
0
Oswiec nas bo chyba nikt nie zgadnie chyba ze kolega Greg juz zgadl
0
Byli bohaterami swoich druzyn w wieku 29 lat?strzelali waznego gola w konkretnym meczu?
0
Chyba trafiles.zdobywali LM
Edit;
Nie zdobywali bo Vardy i Dembinski nie pasuja
0
W wieku 29 lat gdy gdzies przechodzili to zdobywali od razu trofea.
0
No ale Krupa nie ma pojecia o pilce tylko w modzie jest dobra i tresowaniu psow ;D
0
Dokladnie.Vidal zapomina ze jest obronca.
0
Dziekuje .a ktos przechodzil bo Slawek1999 niestety nie.
0
Zdanie wielokrotnie zlozone,jest cos takiego.dobra niewazne .przechodziles czy nie?