0

Brawo Geri.Ty wiesz o ch... chodzi w tym syfie.szacunek dla Ciebie zawsze

0

Juz wyszlismy tylko dobiegac ten mecz.mysle ze se Leo z zacisnietymi rekami biega

0

Jak sie nie zmieni polityka tranferowa i wewnetrzna klubu to czekaja nas lata posuchy.przyzwyczajeni ,i my,do ciaglych zwycoestw ciezko znosimy takie upokorzenia.dostaniemy jeszcze ze dwie i coz trzeba myslec jak wyjsc z tego gowna

0

Powiedz kto dzis procz Leo,Rakiety i Gomesa gra?

1

Absolutnie nie obwiniam ale i nie wychwalam przed sezonem.juz samo ustawienie mi sie nie podobalo i widze ze pilkarzom tez.motywacja to chyba tez zadanie trenera .kumulacja bo kazdy dal dupy Ernesto tez

1

Nie ma to jak zapowiadac tryplet bo nowy trener.za wysokie progi panie Ernesto.Zeby chociaz motywacja byla.za wolno i przewidywalnie

2

Jasper bronil w USA i czujac jakosc w bramce moze w polu byl wiekszy spokoj

2

Hahahahahaha,dobre :D

0

Za Lucho wygladalo to lepiej,nawet w kryzysie .

0

Czuje poprostu bunt i tyle.grasz a z tylu glowy to ze nie ma za bardzo z kim.

0

Boli strasznie gdy wodze go w podstawie co mecz.on jest jak kij od szczotki

0

Szkoda ze nikt w polu karnym nie czeka.real znow cudow nie robi za to mu gramy bez przekonania

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jego wina!!nie zrobil nic.on nie widzial gdzie stoi chlopie

0

Mats w swoim stylu.i nie broncie juz go to ze nikt nie blokuje jedno ale ze on stoi i sie patrzy to drugie.od nie widzi jak jest ustawiony.beznadzieja

4

FC co?wez sie usun stad

0

Dzis tez dowiemy sie w jakiej kondycji psychicznej sa nasi pilkarze

5

Ten sezon z Ernesto bedzie jak podroz w nieznane.mysle ze bez konkretnych wzmocnien rozne warianty bedzie sprawdzal zeby nie zajechac jednych i nie olac drugich

0

Wielu takich bylo .fakt ze jest dlugo ale nikt nie chce dac mu sznasy bo nie ma poprostu czasu na eksperymenty .jak mielismy wszystko pod kontrola jesli chodzi o europejski futbol to nikt nie myslal ze przyjdzie taki dzien jak dzis i nie bedzie mial kto grac w Barcy.na testowanie nie ma czasu a odpowiednich dla Barcy nazwisk tez jak na lekarstwo

0

To samo mialem.siadlem do obiadu,odpalam telefon a tu nadal tylko kosiarke sasiada slysze a o transferach cisza jak makiem zasial.

2

O,a ja tego nie slyszalem i dzieki ze dodales.

1

Jestes pipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipipi.

0

Oswiec nas bo chyba nikt nie zgadnie chyba ze kolega Greg juz zgadl

0

Byli bohaterami swoich druzyn w wieku 29 lat?strzelali waznego gola w konkretnym meczu?

0

Chyba trafiles.zdobywali LM
Edit;
Nie zdobywali bo Vardy i Dembinski nie pasuja

0

W wieku 29 lat gdy gdzies przechodzili to zdobywali od razu trofea.

0

No ale Krupa nie ma pojecia o pilce tylko w modzie jest dobra i tresowaniu psow ;D

0

Dokladnie.Vidal zapomina ze jest obronca.

0

Dziekuje .a ktos przechodzil bo Slawek1999 niestety nie.

0

Zdanie wielokrotnie zlozone,jest cos takiego.dobra niewazne .przechodziles czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?