KibicBarcy123
Dołączył/a: sierpień 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Polska 1:0 Arabia
2
Ciekawostka: Dembele razem z Mbappe wykonał najwięcej dryblingów podczas fazy grupowej ligi mistrzów(39). Dla porównania Vini czy Neymar mieli kolejno po 36 i 27 dryblingów.
Ta statystyka dobitnie pokazuje ogromne możliwości Ousmane’a w grze jeden na jeden i jeszcze większą nieumiejętność zamienienia tych wszystkich kiwek w konkrety pod bramką rywali.
0
Chciałbym takiego Tielemansa w Barcelonie. Nie jest najlepszy na swojej pozycji, ale ma cojones żeby solidnie rąbnąć z dystansu co jakiś czas.
0
Jakie wrażenia na razie? Nie mogłem obejrzeć pierwszej połowy niestety.
0
Barcelona w zeszłym sezonie pod wodzą Xaviego:
4:0 z Realem
4:2 z Atletico
4:2 z Napoli
Xavi ma gorszy procent zwycięstw nawet od Koemana i wypisał Barcelonę z ligi mistrzów drugi rok z rzędu, ale już udowodnił, że potrafi przygotować zespół zarówno pod względem taktycznym jak i fizycznym w meczach z rywalami z wyższej półki. Trzeba dać trenerowi pracować, on jak każdy mało doświadczony trener popełnia błędy. Z czasem powinna przyjść regularność i wyniki.
0
Jedyny plus tego meczu jest taki, że Ansu zgłasza gotowość do gry w pierwszym składzie.
1
@Janiama Real Madryt 1:3 Fc Barcelona
5
Busquets to tak niezwykły zawodnik, tak kluczowy dla stylu gry Barcelony, że stał się fundamentem u każdego trenera z którym przyszło mu pracować. Jego odejścia nie będzie dało się zatuszować jednym graczem a dużą zmianą systemu gry. Jestem bardzo ciekaw jak Xavi poradzi sobie z tym wyzwaniem.
0
@AmigoBlancos Dałbym mu jeszcze jeden sezon.
2
Projekt Xaviego to projekt długofalowy i jedna poważna wpadka tego nie zmieni. Sukcesy są kwestią czasu.
0
@Emhyr Leao ma kontrakt tylko do 2024 i póki co nie zanosi się żeby miał go przedłużać. Latem Milan będzie miał ostatnią szansę żeby na nim coś zarobić więc będzie do wyjęcia.
11
Eric w zeszłym sezonie wypychany przez kibiców z klubu a teraz jest jednym z obrońców od których należy budować blok defensywny. Teraz jest nagonka na Ferrana i Raphinhe a gdyby strzelili po parę goli w następnych meczach to nagle narracja byłaby taka, że transfery TOP. Potem pojawiłby się kolejny kozioł ofiarny i tak w kółko…
0
Koniec końców to ten mecz po prostu trzeba było odhaczyć i dopisać 3 punkty w nieważne jaki sposób.
5
Leo wygrywa w tym sezonie Mundial i ligę mistrzów a następnie wraca do Barcelony z którą również sięga po triumf w Champions League i przy tym zostaje najlepszym strzelcem i asystentem w historii tego turnieju a do tego jedynym piłkarzem, który wygrał te rozgrywki 6 razy.
Scenariusz idealny.
2
Barcelona po 7 kolejkach La Liga : 19 goli, 1 stracony, pierwsze miejsce w tabeli, najlepszy bramkarz w lidze, najlepszy asystent w lidze, najlepszy strzelec w lidze.
Barcelona w lidze mistrzów: jeden dobry mecz ze słabym rywalem(Viktoria Pilzno), jeden bardzo dobry mecz z rywalem z najwyższej półki, w którym zabrakło jedynie szczęścia(Bayern) i jeden słaby mecz, w którym Barcelona mimo kiepskiej gry powinna była skończyć mecz z min. jednym golem(Inter).
Na prawdę, źle to nie wygląda.
0
Swoją drogą to jeśli Leo wróci do Barcelony to strasznie dziwnie będzie go oglądać z numerem innym niż 10. Wątpię, że Messi będzie chciał dziesiątkę Ansu.
1
@Janiama Mallorca 0:2 Barcelona
16
Robert ma kontrakt do 2026. Endrick przychodzi w 2024. Na pierwszym roku uczy się od Lewego a w kolejnych rozgrywkach powoli marginalizuje jego rolę w klubie i mamy napastnika na kolejne lata. Brzmi jak plan idealny.
1
@Sau_Ron Larynx?
18
De Jong „zostaje oceniony na minus bardzo dobry.” - ocena 7/10
Pedri „zagrał lepiej niż bardzo dobrze” - ocena 7/10
2
Szkoda trochę że Ansu nie ma w pierwszej jedenastce… Trochę martwi mnie sytuacja Fatiego, tym bardziej po słowach Lucho.
1
@Janiama Barcelona 5:0 Elche
1
Mimo wszystko brawo dla ekipy, zwłaszcza po pierwszej połowie.
3
Odejście Pjanića może swoją drogą mocno pomóc Pablo Torre. Jeden pomocnik mniej to kilkaset minut więcej dla młodego.
6
Prawda jest taka, że gdyby Dembele trafił do siatki to narracja byłaby taka, że Francuz podjął najlepszą możliwą decyzję.
59
Balde trzy mecze z rzędu w podstawie. Niezmiernie mnie to cieszy.
1
@Janiama Barca 5 0 Valladolid
1
Czyżby Kounde jako pół prawy stoper a Balde i Raphinha/Dembele na wahadłach? Na papierze fajnie to wygląda.
1
Balde pomimo braków i młodego wieku może być nieodzowny. On jako jedyny z bocznych obrońców Barcy może szybkościowo równać się z ofensywą Bayernu. Nie chcę sobie nawet wyobrażać pojedynków Alby z Ganbrym, Sané czy Mané.
1
Tak zwracając uwagę na brak kontroli czy chaotyczną momentami grę - Xavi nie ma nominalnego prawego obrońcy(nie liczę skreślonego Desta) więc musi kombinować z różnymi ustawieniami przez co drużyna nie może złapać płynności i wypracować automatyzmów. Z czasem Barcelona powinna stopniowo grać lepiej.