0

@bartas97 jak Havertz przyjdzie to dla nas bardzo dobra wiadomość. Gość jest słabiakiem i jestem w szoku, że Ancelotti go chce. Natomiast Kane może wykręcać lepsze liczby niż Benzema.

0

@FcPortoFan1999 tylko ile może przeciągać? Lekarze pewnie już od dawna wbijają mu to do głowy, no ale on sobie nie daje wmówić i jest jak jest. Jest jednym z najlepszych w tej dyscyplinie, nie musi już nikomu nic udowadniać.

0

@FcPortoFan1999 niech już sobie odpuścić tenis bo zostanie kaleką na stare lata.

6

@Adamski69 wolę hymn Ligi Mistrzów;)

1

Nie no, nie wierzę. Jacy frajerzy.

8

Oby Borussia nie sfrajerzyła. Niech kibice ich poniosą i wygrają Mistrza.

4

Casemiro strzelił 7 gola w barwach Manchesteru United, do tego ma 7 asyst. Tyle samo goli strzelił Ferran Torres (3 asysty) i Ansu Fati (4 asysty). Ale to marnie u naszych napastników wygląda.

0

@piterheh86 oby nie. Zależy jakie piętno odciśnie na nim ponad roczna kontuzja i czy będzie w stanie wrócić do formy.

2

@piterheh86 był komunikat, że nie zagra do końca sezonu. Widocznie kontuzja nie jest w 100% wyleczona.

0

@KibicBarcy84 no jak widać można go nie lubić. I jest masa ludzi którzy nie darzy go sympatią za pajacowanie i symulki. A to że jest piłkarzem Barcelony nie wiąże się równoznacznie z tym, że trzeba go lubić. Chyba się z choinki urwałeś, że jest to dla ciebie takie dziwne.

3

Najbardziej nielubiany przeze mnie piłkarz Barcelony, ale jest legendą klubu. Dziękuję i powodzenia w dalszej karierze.

0

@Medium to była gra na przetrzymanie wyniku, a w ostatniej kolejce atutem będzie gra na własnym stadionie i słabym West Hamem. Także wszystko jest możliwe.

0

Bardzo ważny punkt dla Lisów. Fajnie jakby w ostatniej kolejce wygrali z West Hamem i utrzymali się w Premier League.

1

@Deviler ja bym się zastanawiała czy Benzema strzeli chociaż jednego gola, a ty o 5 mówisz.

0

@Mixtape ja wiem, że La Liga to już nie to samo, ale napewno incydent z Viniciusem nie pogorszy tego jeszcze bardziej. Przecież to tylko o tego piłkarza chodzi. Wina leży po obydwu stronach i pewnie dopóki będzie grała w Realu dopóty będą w jego stronę szły rasistowskie okrzyki. Ma słabą psyche i zamiast uciszać kibiców golami i wygranymi meczami bawi się w prowokujące gesty do nich, do sędziów, piłkarzy. Nie poprawi swojej sytuacji tocząc wojnę z kibicami przeciwnej drużyny i ich piłkarzami.

2

W tym sezonie mecze Realu na wyjeździe to coś pięknego. Zawsze coś się dzieje, ale dzisiaj pobili samych siebie:D a raczej ktoś, Vinicius José Paixão de Oliveira Júnior. Gość ma niesamowity talent, ale jest równocześnie głupi jak but. Co wyjazd bawi się w obrońcę swojego koloru skóry, daje się prowokować, ale sam przy tym prowokując kibiców różnymi gestami, pyskowaniem do sędziów i piłkarzy. Nic nie dają prośby kolegów z drużyny czy Ancelottiego. Irytuje nie tylko kolegów z drużyny, ale pozostałe kluby. Można śmiało napisac, że w La Liga jest to najbardziej znienawidzony piłkarz. Dla niego pewnie sezon się już skończył, a w nowym wcale łatwiej mieć nie będzie. Kibice znają jego słabą psychikę i dalej będą to wykorzystywać.

4

Biali oburzeni i że to powinien być walkower. Jakby mieli dawać o każde wulgarne okrzyki kibiców to trzeba byłoby każdy mecz przerywać.

7

Vinicius ma nierówno pod sufitem. Powinien się leczyć.

0

Alvarez gol i City prowadzi.

2

Nasi już ewidentnie na wakacjach.

2

@Firestone wiem, że mogą to przewalić dlatego trzeba się wstrzymać z nadmierną radością. W przypadku przegranej zostaliby frajerami sezonu.

3

Teraz zobaczyłam wynik Bayernu z Lipskiem. No i humor jeszcze lepszy. Borussia musisz. Jak teraz nie wygrają to nie będzie im to dane w kolejnych latach.

6

No to oficjalnie Manchester City Mistrzem Anglii;)

1

Awoniyi w świetnej formie i Nottingham Forest wychodzi na prowadzenie w meczu z Arsenalem.

0

@Nazio87 można jeść mniej stopniowo skracając kalorie i będzie ci łatwiej. Życzę wytrwałości bo napewno nie jest to nic łatwego.

1

@Nazio87 1500 kcal? Tyle to nawet nie wynosi zapotrzebowanie dla kobiety. Ja mam 1800 kcal przy wzroście 1,72 i 58 kg. Czyli ostro chcesz schudnąć i ciągle chodzić głodnym?

0

@Medium jak wygrają w następnej kolejce, albo Liverpoolem straci punkty to tak.

1

Brawo Sevilla. Utrzymać wynik i finał wasz.

0

Brighton znowu baty, strasznie w kratkę gra ta drużyna. A Newcastle coraz bliżej LM.

0

@semafor na każdej stronie tak jest po przegranym ważnym meczu więc nie wiem czemu to cię śmieszy. U nas było tak po odpadnięciu z LM z LE i wpierdzielu od Realu w PK. To nic nowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?