Klaudiaa8
Dołączył/a: marzec 2015
Tarnow
38 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 jak Havertz przyjdzie to dla nas bardzo dobra wiadomość. Gość jest słabiakiem i jestem w szoku, że Ancelotti go chce. Natomiast Kane może wykręcać lepsze liczby niż Benzema.
0
@FcPortoFan1999 tylko ile może przeciągać? Lekarze pewnie już od dawna wbijają mu to do głowy, no ale on sobie nie daje wmówić i jest jak jest. Jest jednym z najlepszych w tej dyscyplinie, nie musi już nikomu nic udowadniać.
0
@FcPortoFan1999 niech już sobie odpuścić tenis bo zostanie kaleką na stare lata.
6
@Adamski69 wolę hymn Ligi Mistrzów;)
1
Nie no, nie wierzę. Jacy frajerzy.
8
Oby Borussia nie sfrajerzyła. Niech kibice ich poniosą i wygrają Mistrza.
4
Casemiro strzelił 7 gola w barwach Manchesteru United, do tego ma 7 asyst. Tyle samo goli strzelił Ferran Torres (3 asysty) i Ansu Fati (4 asysty). Ale to marnie u naszych napastników wygląda.
0
@piterheh86 oby nie. Zależy jakie piętno odciśnie na nim ponad roczna kontuzja i czy będzie w stanie wrócić do formy.
2
@piterheh86 był komunikat, że nie zagra do końca sezonu. Widocznie kontuzja nie jest w 100% wyleczona.
0
@KibicBarcy84 no jak widać można go nie lubić. I jest masa ludzi którzy nie darzy go sympatią za pajacowanie i symulki. A to że jest piłkarzem Barcelony nie wiąże się równoznacznie z tym, że trzeba go lubić. Chyba się z choinki urwałeś, że jest to dla ciebie takie dziwne.
3
Najbardziej nielubiany przeze mnie piłkarz Barcelony, ale jest legendą klubu. Dziękuję i powodzenia w dalszej karierze.
0
@Medium to była gra na przetrzymanie wyniku, a w ostatniej kolejce atutem będzie gra na własnym stadionie i słabym West Hamem. Także wszystko jest możliwe.
0
Bardzo ważny punkt dla Lisów. Fajnie jakby w ostatniej kolejce wygrali z West Hamem i utrzymali się w Premier League.
1
@Deviler ja bym się zastanawiała czy Benzema strzeli chociaż jednego gola, a ty o 5 mówisz.
0
@Mixtape ja wiem, że La Liga to już nie to samo, ale napewno incydent z Viniciusem nie pogorszy tego jeszcze bardziej. Przecież to tylko o tego piłkarza chodzi. Wina leży po obydwu stronach i pewnie dopóki będzie grała w Realu dopóty będą w jego stronę szły rasistowskie okrzyki. Ma słabą psyche i zamiast uciszać kibiców golami i wygranymi meczami bawi się w prowokujące gesty do nich, do sędziów, piłkarzy. Nie poprawi swojej sytuacji tocząc wojnę z kibicami przeciwnej drużyny i ich piłkarzami.
2
W tym sezonie mecze Realu na wyjeździe to coś pięknego. Zawsze coś się dzieje, ale dzisiaj pobili samych siebie:D a raczej ktoś, Vinicius José Paixão de Oliveira Júnior. Gość ma niesamowity talent, ale jest równocześnie głupi jak but. Co wyjazd bawi się w obrońcę swojego koloru skóry, daje się prowokować, ale sam przy tym prowokując kibiców różnymi gestami, pyskowaniem do sędziów i piłkarzy. Nic nie dają prośby kolegów z drużyny czy Ancelottiego. Irytuje nie tylko kolegów z drużyny, ale pozostałe kluby. Można śmiało napisac, że w La Liga jest to najbardziej znienawidzony piłkarz. Dla niego pewnie sezon się już skończył, a w nowym wcale łatwiej mieć nie będzie. Kibice znają jego słabą psychikę i dalej będą to wykorzystywać.
4
Biali oburzeni i że to powinien być walkower. Jakby mieli dawać o każde wulgarne okrzyki kibiców to trzeba byłoby każdy mecz przerywać.
7
Vinicius ma nierówno pod sufitem. Powinien się leczyć.
0
Alvarez gol i City prowadzi.
2
Nasi już ewidentnie na wakacjach.
2
@Firestone wiem, że mogą to przewalić dlatego trzeba się wstrzymać z nadmierną radością. W przypadku przegranej zostaliby frajerami sezonu.
3
Teraz zobaczyłam wynik Bayernu z Lipskiem. No i humor jeszcze lepszy. Borussia musisz. Jak teraz nie wygrają to nie będzie im to dane w kolejnych latach.
6
No to oficjalnie Manchester City Mistrzem Anglii;)
1
Awoniyi w świetnej formie i Nottingham Forest wychodzi na prowadzenie w meczu z Arsenalem.
0
@Nazio87 można jeść mniej stopniowo skracając kalorie i będzie ci łatwiej. Życzę wytrwałości bo napewno nie jest to nic łatwego.
1
@Nazio87 1500 kcal? Tyle to nawet nie wynosi zapotrzebowanie dla kobiety. Ja mam 1800 kcal przy wzroście 1,72 i 58 kg. Czyli ostro chcesz schudnąć i ciągle chodzić głodnym?
0
@Medium jak wygrają w następnej kolejce, albo Liverpoolem straci punkty to tak.
1
Brawo Sevilla. Utrzymać wynik i finał wasz.
0
Brighton znowu baty, strasznie w kratkę gra ta drużyna. A Newcastle coraz bliżej LM.
0
@semafor na każdej stronie tak jest po przegranym ważnym meczu więc nie wiem czemu to cię śmieszy. U nas było tak po odpadnięciu z LM z LE i wpierdzielu od Realu w PK. To nic nowego.