10

Nie no kabaret. Za takie coś żółtka kartka? Wstyd dla sędziego i piłkarza Barcelony

2

Wojtuś piękna gra nogami.

1

Maguaja szef:D

1

Kane jest niemożliwy.

1

Lapcio odetchnął.
Tym razem się udało, ale z taką grą będzie ciężko.

0

Araujo:D

2

Rashford MVP to jakiś żart

0

A tyle było śmiania z Realu jak 5 dostali.

0

@clyde też mnie zdziwił wątek o "jego dziewczynie". Aż musiałam przestudiować jego życiorys. Można się pogubic w tym wszystkim co jest prawdą, a co nie. Źle się ogląda ten sezon.

0

@clyde jestem na 3 odcinku, ale z 3 serii o mordercach mogę powiedzieć, że póki co jest to najgorsza seria. Oglądam na raty bo nie mogę zebrać się żeby ciągiem oglądnąć. Aż tak nie znam jego historii, ale za bardzo wymyślają sytuacje które nie miały miejsca. Nie ma podjazdu do Dahmera czy braci Mendez.

1

@Bocheno1 bardzo lubię ligę angielską. Nie mam swojej ulubionej drużyny, cieszę się oglądaniem tej ligi.

3

Gakpo na 1:1


0

@tbas mam nadzieję, że się wnet odbuduje. Bez niego Liverpool dużo traci.

3

Salah ostatnio gra tragicznie. Wszystko psuje.

1

@Karzel ja zazwyczaj kupuje rajstopy z Gatta albo Calzedonia. Zobacz na internecie, mają bardzo dużo modeli i kolorów;)

0

@LeoMessiiBarcaPepa mieszkam w Niemczech. 2 razy już dostałam mandat, ale zawsze odrazu płaciłam. Ale znam osoby które siedziały za nie zapłacenie mandatu i odsetki im rosły. Do tego Polska i Niemcy współpracują przy ściąganiu mandatów. Lepiej zapłać jak nie chcesz mieć problemów.

0

@LeoMessiiBarcaPepa oczywiście że zapłać. Później, będziesz miał niepotrzebne problemy.

1

@blakkudium żadne zaskoczenie.

2

@gumaz uwielbiam zarówno grzane piwo jak i wino;)

1

@FcPortoFan1999 na prezydenta tylko Ty:D

3

@Lola120 Każdy trudniejszy dzień kiedyś mija, a po nim zawsze przychodzi odrobina światła. Dużo zdrowia i nie poddawaj się.

7

Żartem jest danie Palmera i Mbappe do top 10. Tam powinien być spokojnie Lewy i Pedri. Jeszcze tragiczny męczennik przed Lewym. To jest jakiś absurd.

12

Ewa zestresowana, ale się jej nie dziwię. Duma.

0

@Szalik znalazłam na niemieckiej stronie, ale dziękuję za pomoc:)

0

@Szalik jestem w Niemczech i nie mam możliwości oglądnąć:/

0

Czy jakiś dobry człowiek podałby mi stream do gali ZP? Nie mam jak inaczej oglądnąć.

0

@Herato póki co jest niewypałem, ale trzeba dać mu czas. Bundesliga a Premier league to kolosalna różnica. Nie każdy jest w stanie poradzić sobie z intensywną i silna ligą angielską.

1

Liverpool zaczyna strzelanie.

4

@blakkudium zdecydowanie Vlahovic. Wszedł w 60 minucie, strzelił 2 gole i asystował. Zagrał świetny mecz.

1

Pięknie Liverpool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?