Klaudiaa8
Dołączył/a: marzec 2015
Tarnow
38 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Patinka353 obchodzi i tobie nic do tego. Jak ciebie nie to się nie udzielaj w tym temacie.
1
@zadafcb za tydzień będzie nowa "wielka" miłość.
1
Diaz to jest taka ciapa. Tyle co on marnuje okazji to aż żal patrzeć.
0
@4drian0 synek z ojcem to tacy głupi i głupszy. A już na ojca nie da się patrzeć i go słuchać. Odpychający gość.
2
Co za przedszkole:D jeden wart drugiego.
1
Rodzice inteligencją nie grzeszą więc nie oczekujmy, że ich syn będzie się wyróżniał. Oni jeszcze nie jednej rozrywki i pośmiewiska nam dostarczą.
2
MVP powinien zostać Szczęsny. Uratował nas przed kompromitacją.
4
Graliśmy jak dziady. A teraz wielkie kozaki z głupkiem Yamalem na czele.
0
Karny jak nic.
1
@adamek20151 nie palę i coli nie piję.
11
A gwiazda Yamal to tyle szczekał przed meczem, a teraz sobie truchta i jest niewidoczny. Pycha kroczy przed upadkiem.
1
Mamy już 2 razy szczęście. Albo się ogarną, albo będą baty.
2
Scott z golem. Ale ma facet formę.
0
Pierwszy gol dla Bayernu
0
@Eric_Abidal_22 piszesz tak jakby przed City był jakimś no namem i dobiera gra w Atletico pokazała jego kunszt piłkarski i talent. A o nim w City już każdy mówił, przyczynił się do wygrania trofeów, a do tego odegrał kluczową rolę w zwycięstwie Argentyny na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze za co został wyróżniony tytułem Najlepszego Młodego Zawodnika turnieju. Więc ten status gwiazdy już miał przechodząc do Atletico. Teraz pewnie szybko odejdzie z tego klubu bo w nim nie ma szans na żaden trofea i rozwój.
1
@Eric_Abidal_22 dlatego odszedł do innego klubu żeby grać regularnie. Niestety wybrał drewniane Atletico. I to nie z Atletico wygrał wszystkie trofea, a w Manchesterze City i przyczynił się swoją grą i golami do tego. Ja regularnie oglądam PL i z Haalandem ładne liczby wykręcał. Teraz nie wygra nic, a jeszcze przez ten drewniany styl Simeone może pograć jeszcze sezon, dwa i szukać szczęścia i trofeów w innym klubie. Myślę, że większość kibiców Barcy chciałoby go u siebie, ale jest dla nas poza zasięgiem. Skarbiec pusty.
2
@Eric_Abidal_22 no to ja mam inne zdanie. Gwiazdą stał się już w Manchesterze City. Atletico nie jest klubem który rozwinie jego dalszą karierę. Przynajmniej nie pod wodzą Simone. Mógł spokojnie wybrać lepszy klub, który będzie walczył o puchary. A piłkarze których podałeś zaczynali w tym klubie na początku, a później rozwijali się dalej i zdobywali trofea już w innych klubach.
5
@Sysia11 nie wiem kto mu doradził wybrać drewniane Atletico. Żadnych pucharów z tym klubem nie zdobędzie, to też nie nastrzela nie wiadomo ile bramek ze względu na ich defensywny styl gry. Szkoda, że nas nie stać żeby go wykupić.
1
@Bulbazaur17 a przepraszam, bardzo dziękuję za komplement. Jest mi bardzo miło. I do snu kładę się z uśmiechem na twarzy;)
0
@LeszekFCB napisałam umniejszać, a nie ubliżać. To są słowa o różnych znaczeniach.
1
@Commando a dziękuję;)
2
@Bulbazaur17 nie ruszam. Zostanie ze mną do śmierci:D Raczej nie było to moim celem, chciałam bardziej zaznaczyć że ten profil należy do kobiety. A tutaj nas jest tylko garstka.
2
@Bulbazaur17 tak, to ja. Chociaż zdjęcie już nie pierwszej świeżości:D
3
@LeszekFCB nie ma to jak umniejszać zawodnikowi po nieudanym meczu całej drużyny. Alvarez to świetny piłkarz, ale wybrał sobie defensywne Atletico i o grad goli w każdym meczu nie jest łatwo.
4
@MYTO Panie ja tutaj mam konto już prawie 11 lat:D teraz częściej się udzielam bo mam dużo wolnego czasu;)
13
43 gole dzisiaj padły. Piękny wynik. Takie mecze można oglądać.
0
Dembuś wrócił i odrazu gol
1
@mordini123 Arsenal Atletico
2
Nie nadążam oglądać bramek. Sypią się jak z rękawa.
5
Scott piękne się odnalazł w Napoli