Klaudiaa8
Dołączył/a: marzec 2015
Tarnow
38 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Unai Simon top, brać go do nas:D
1
@Barwindg w takim razie mogą sobie rękę podać:D
5
Ale Havertz to łamaga:D wszystko potrafi spieprzyć.
1
Chorwacja powinna spokojnie sobie poradzić z tą słabiutką Hiszpanią.
1
@marcin62 match triple 3d - match master.
0
@Donnie_Darko jeszcze raz przeczytaj co napisał i co ja. Może zrozumiesz o co mi chodziło.
4
@KrychaFCB wiedziałam, że znajdzie się jakiś odklejeniec, który tak napisze.
3
Zarówno Real jak i Barcelona mają przepiękne stroje na nowy sezon.
5
@FCB_dimiC świetne zachowanie. Można napisać, że ocaliłeś życie tej kobiecie.
1
@Rust_Cohle no widocznie nie. Znakomicie ci się to udało.
2
@VegetaPolska oj Vegeta Vegeta, chłopaki świętują ogromny sukces a ty wychodzisz z Hazardem który juz przechodząc do Realu był grubiutki i leniwy i trwa to do dnia dzisiejszego. Grealish ma świetną sylwetkę i dużo dołożył do sukcesu drużyny. Słabe porównanie wybrałeś.
1
@Rust_Cohle niech się chłopak bawi, tyrał 10 miesięcy, pierwszy raz wygrał tryplet ze swoją drużyną to ma co świętować. A mój wpisać był w formie żartów. Widocznie nie zrozumiałeś, albo boli cię ich sukces.
3
Grealish od soboty nie trzeźwieje:D Pozytywny gość:)
1
@Colin94 ale im się nie chciało i teraz City świętuje potrójną koronę:)
1
@DaPidejpi ciekawe co będzie gadał jak klub wykupią szejki.
0
@FcPortoFan1999 a jak Lautaro spieprzył sytuację to już nikt nie mówi. Tylko Lukaku ten zły.
1
Śmiechy z Lukaku i obwinianie go, a na własne życzenie Inter przegrał. Postawili mur i dopóki gola nie stracili to sobie przypomnieli że trzeba zaatakować bramkę rywali.
1
Brawo City. Potrójna korona jest ich. Pep jesteś wielki.
3
Typowi Włosi. Postawili mur i może jakoś fartownie coś strzelą. Ja wiem, że to finał i nie ma co się spodziewać dużej ilości goli, ale słabo to się ogląda. Wielka szkoda kontuzji De Bruyne.
2
Pep królu złoty wygraj w końcu 3 raz LM. C'mon City;)
0
@DonMatteo901 poszedł za kasą do PSG, a teraz gdy źle mu się wiedzie w Paryżu to się zaoferował Barcelonie. Nie chciałabym go mimo, że Barcelona by na tym zyskała. Do tego ciągłe kontuzje. Pewnie znając życie to grałby jeszcze mniej niż Dembele.
0
@Herato poprostu niektórzy tutaj wbili sobie do głowy, że Messi na 100% wróci do Barcelony i nie ma innej opcji. Teraz w końcu dotarło do nich, że nic z tego i są wielce oburzeni.
1
Ale co niektórzy użytkownicy spamowali tutaj parę miesięcy, że Messi na 200% wrócił do Barcelony, że nie ma innej opcji to ich.
4
@kynio302 to się robi chore:/
2
Przynajmniej Celta utrzyma się:D
0
Smutno mi się zrobiło widząc Karima ostatni raz w barwach Realu. Grać 14 lat w Realu to wielki wyczyn. Legenda Królewskich.
1
@bartas97 jest wysoki, ale gość nie dba o siebie i ma mało wspólnego z odpowiednim odżywianiem się. Możesz sobie przeczytać w wolnym czasie o tym. Masa słodyczy i słodkich napojów. Z takim podejściem nie wróżę mu poprawy formy i to jeszcze w Realu gdzie wymagania są jeszcze większe. Przeciętniak i nie na ten klub. Plus że jest młody i może jeszcze wybić z formą.
0
Real w plecy:D
0
@Benz mam inne zdanie co do niego. Real to dla niego za wysokie progi.
0
@VegetaPolska Real dla niego to za wysokie progi. Gość jest słaby i nawet jak poprawi się u Ancelottiego to nie będzie nic spektakularnego. Mnie ten transfer ucieszy, każde osłabienie kadry u rywala to dobra wiadomość.