3

Unai Simon top, brać go do nas:D

1

@Barwindg w takim razie mogą sobie rękę podać:D

5

Ale Havertz to łamaga:D wszystko potrafi spieprzyć.

1

Chorwacja powinna spokojnie sobie poradzić z tą słabiutką Hiszpanią.

1

@marcin62 match triple 3d - match master.

0

@Donnie_Darko jeszcze raz przeczytaj co napisał i co ja. Może zrozumiesz o co mi chodziło.

4

@KrychaFCB wiedziałam, że znajdzie się jakiś odklejeniec, który tak napisze.

3

Zarówno Real jak i Barcelona mają przepiękne stroje na nowy sezon.

5

@FCB_dimiC świetne zachowanie. Można napisać, że ocaliłeś życie tej kobiecie.

1

@Rust_Cohle no widocznie nie. Znakomicie ci się to udało.

2

@VegetaPolska oj Vegeta Vegeta, chłopaki świętują ogromny sukces a ty wychodzisz z Hazardem który juz przechodząc do Realu był grubiutki i leniwy i trwa to do dnia dzisiejszego. Grealish ma świetną sylwetkę i dużo dołożył do sukcesu drużyny. Słabe porównanie wybrałeś.

1

@Rust_Cohle niech się chłopak bawi, tyrał 10 miesięcy, pierwszy raz wygrał tryplet ze swoją drużyną to ma co świętować. A mój wpisać był w formie żartów. Widocznie nie zrozumiałeś, albo boli cię ich sukces.

3

Grealish od soboty nie trzeźwieje:D Pozytywny gość:)

1

@Colin94 ale im się nie chciało i teraz City świętuje potrójną koronę:)

1

@DaPidejpi ciekawe co będzie gadał jak klub wykupią szejki.

0

@FcPortoFan1999 a jak Lautaro spieprzył sytuację to już nikt nie mówi. Tylko Lukaku ten zły.

1

Śmiechy z Lukaku i obwinianie go, a na własne życzenie Inter przegrał. Postawili mur i dopóki gola nie stracili to sobie przypomnieli że trzeba zaatakować bramkę rywali.

1

Brawo City. Potrójna korona jest ich. Pep jesteś wielki.

3

Typowi Włosi. Postawili mur i może jakoś fartownie coś strzelą. Ja wiem, że to finał i nie ma co się spodziewać dużej ilości goli, ale słabo to się ogląda. Wielka szkoda kontuzji De Bruyne.

2

Pep królu złoty wygraj w końcu 3 raz LM. C'mon City;)

0

@DonMatteo901 poszedł za kasą do PSG, a teraz gdy źle mu się wiedzie w Paryżu to się zaoferował Barcelonie. Nie chciałabym go mimo, że Barcelona by na tym zyskała. Do tego ciągłe kontuzje. Pewnie znając życie to grałby jeszcze mniej niż Dembele.

0

@Herato poprostu niektórzy tutaj wbili sobie do głowy, że Messi na 100% wróci do Barcelony i nie ma innej opcji. Teraz w końcu dotarło do nich, że nic z tego i są wielce oburzeni.

1

Ale co niektórzy użytkownicy spamowali tutaj parę miesięcy, że Messi na 200% wrócił do Barcelony, że nie ma innej opcji to ich.

4

@kynio302 to się robi chore:/

2

Przynajmniej Celta utrzyma się:D

0

Smutno mi się zrobiło widząc Karima ostatni raz w barwach Realu. Grać 14 lat w Realu to wielki wyczyn. Legenda Królewskich.

1

@bartas97 jest wysoki, ale gość nie dba o siebie i ma mało wspólnego z odpowiednim odżywianiem się. Możesz sobie przeczytać w wolnym czasie o tym. Masa słodyczy i słodkich napojów. Z takim podejściem nie wróżę mu poprawy formy i to jeszcze w Realu gdzie wymagania są jeszcze większe. Przeciętniak i nie na ten klub. Plus że jest młody i może jeszcze wybić z formą.

0

Real w plecy:D

0

@Benz mam inne zdanie co do niego. Real to dla niego za wysokie progi.

0

@VegetaPolska Real dla niego to za wysokie progi. Gość jest słaby i nawet jak poprawi się u Ancelottiego to nie będzie nic spektakularnego. Mnie ten transfer ucieszy, każde osłabienie kadry u rywala to dobra wiadomość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?