3

Neuer już by sobie odpuścił te wyjścia.

1

@Eklerek oczywiście Premier League jest nieprzewidywalne, ale w tym sezonie nie mają z kim rywalizować. Reszta co jakiś czas traci punkty i tylko ułatwia drogę Arsenalowi w zdobyciu wymarzonego mistrza.

7

@Arkon "siedem" z Bradem Pittem i Morganem Freemanem

7

Arsenal idzie po mistrza

1

@Vegeta88 nie idź w stronę podrywu jak Bogdan:D

4

No i Tarnów zasypało:/ brak prądu, zaspy, ehh nienawidzę takiej pogody. Jeszcze we wtorek ma padać deszcz i być dodatnia temperatura więc chlapa będzie ogromna. Z utęsknieniem czekam na wiosnę.

1

@Kessie serio, jedna z najgłupszych WAGs, a konkurencja jest ogromna. Na miejscu Lewego byłoby mi najzwyczajniej wstyd, że mam taką żonę, ale widocznie mu to nie przeszkadza.

0

A oni dalej chcą się nabierać na brazylijskie talenty? Nie dość, że większość ma w głowie siano, to ich talent występuje tylko w lidze brazylijskiej.

0

Na ten moment Szwecja to żaden przeciwnik, ale do marca może się wiele zmienić.

1

Albania i Ukraina. Byłoby wstyd z nimi nie wygrać. Mundial to obowiązek przy takich przeciwnikach.

1

@Stinger_ Portugalia nie miała wyboru na kogo trafi. Wszystko zależało od drabinki. I każdego z nich pokonała po wyjściu z grupy. A my dramatyzujemy bo możemy w barażach dostać tragicznych Włochów czy trochę lepszą Turcję. O 3 koszyku już nie wspomnę bo to bardzo słabe drużyny i jak kogoś z nich nie pokonamy to lepiej że się na ten Mundial nie dostaniemy.

1

@betonito no właśnie o tych rywali chodzi. Jak zwykle chcemy psim swędem dostać się na mundial. Chcemy jechać to mamy nie bać się żadnego rywala, a nie modlić się o Kosowo czy Ukrainę.

0

@thorin jego powołanie też jest nieporozumieniem.

1

@JimMorrisonFCB akurat on dostał powołanie tylko ze względu na kontuzje Bednarka. Pewnie na marcowe już się nie załapie.

10

Wszołek na meczykach dostał ocenę 5. Gdyby nie przypadkowa dobitka to nawet bym nie wiedziała, że gra w tym meczu. Nie wiem za co tacy piłkarze dostają powołania do reprezentacji.

2

Uff udało się. Drżeliśmy o wynik w meczu z Maltą.

0

Aha. Ale wstyd że Malta strzela nam 2 gole. Zlekceważyliśmy rywala.

3

Wiśniewski porusza się jak wóz w węglem.

0

Ale ten Malen to drewno.

0

Niszczymy holendrów:D

3

Wyspy Owcze strzeliły Chorwacji:D nie ma już słabych zespołów.

0

Kapustka wchodzi. Holandia w strachu.

3

Wczoraj śmianie z Realu nie było końca, a Barcelona dzisiaj drży że strachu o wynik z belgijskim klubem.

1

Wielki Erling z kolejnym golem w LM.

1

@Filipem oczywiście. Nawet byłam z taką osobą.

1

@Pedri16Future jeszcze wielce zdziwiony czarnuch.

4

Wielki Erling na 1:0

0

Profesor Rafał Wilczur czyni cuda:D

0

Za wcześnie pochwaliliśmy United:D

3

Arsenal musi mieć się na baczności. United depcze im po piętach:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?