Klimach fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli Pena nie popełni rażących błędów to Wojtek długo posiedzi na ławce. Widać, że trener nie chce psuć atmosfery i widać też jako sympatię w szatni ma Pena. Długo czekał na swoją szansę i ma... oczywiście Wojtek to inny kaliber ale trener chce pokazać, że wytrwałość i ciężka praca popłaca.
4
@Katalończyk 99 Ok rzeczywiście tak może być dlatego uważam, że producent tej wódki powinien zrobić to w czarnej szacie z dużym napisem, że to jest alkohol...i było by po kłopocie.
2
Apropo tej wódki w tubce...nie rozumiem całego zamieszania? Przecież te zdjęcia krążące w sieci to widać, że dla beki. Żaden sklep nie pozwoli by alkohol był wystawiony gdzieś indziej jak nie na półce z alkoholem.
Jeżeli ktoś chce pić w tubce niech pije w tubce. Zawsze znajdą się tacy co do wszystkiego się przyczepią. Hołownia będzie umoralnial społeczeństwo...pff niech weźmie się za poważne problemy.
Ludzie sami powinni wybierać co chcą pić i w jakiej postaci... oczywiście wszystko w granicach rozsądku.
0
A ja jestem mega zły. Ten mecz był do wygrania. Fatalne decyzję trenera. Można było odskoczyć Realowi i Atletico. Druga kwestia to wybór składu. Ile jeszcze będziemy męczyli się z gościem który kosztował ponad 50 mln a nie potrafi piłki przyjąć?
Mam nadzieję,że trener więcej takiej maniany nie odwali. Fatalnie narazie rotuje drużyną ale wyniki go broniły, nie zawsze będzie jednak tak kolorowo.
Szkoda tego meczu bo jak przycisnęliśmy to ta Osasuna nie była taka mocna. I jeszcze jedno można przegrać ale dostać 4 to trochę wstyd.
18
@kondzix2115 Ale dlaczego się rzucasz... napisał rację...pazerni ludzie nie chcą ubezpieczać a potem płacz... najlepiej to na wszystko mieć wywalone a potem płacz.
Oczywiście Ci co nie było stać to rozumiem ake tych co stać już nie.
Nie chcieli zbiorników, bo po co...
0
@maroonZa wyzwiska tak za krytykę nie.
0
Te wyzwyska na Matsa nie są ok ale z drugiej strony może gościu zrozumie, że nie jest święta krową.
Wypowiedź po meczu z Monaco skandaliczna i nie przystoi kapitanowi.
Widać, że nie ma konkurencji i ma wywalone... dobrze się żyje w Barcelonie.
Straszny zjazd zanotował a najgorsze, że przychodzą mecze w Europie i gra taką padake, że głowa boli. Nie pomaga drużynie a nawet przeszkadza... słabo to wygląda.
0
Ciekawa pojawiła się dziś dyskusja od nośnie miejsc wolnych od dzieci...Ja jako ojciec małego chłopca uważam, że to świetny pomysł.
Sam czasem mam ochotę po prostu wysłać synka w kosmos i odpocząć albo zabrać żonę gdzieś na obiad tylko we dwójkę.
Dziś dzieci są rozpieszczone i co drugie ma objawy ADHD i uważam, że takie miejsce gdzie możną pójść i w spokoju posiedzieć, porozmawiać jest jak najbardziej trafne.
2
Ten mecz również zawalił trener. Po czerwonej kartce od razu powinien zostać zdjęty Lewy... gość jest wolny i do tego nie lubi wracać do obrony a gra ponad 70 minut... przecież to jest kryminał taktyczny.
Co do Matsa to nie chcę dostać bana ale to jest po prostu parodysta ale też gdzie mózg miał Eric?
Biegniesz, przeszkadzasz ale nie dotykasz bo to zawsze kończy się czerwem...
Wrócił dziś też stary dobry Raphinia co piłka odskakuje na metry... niestety przychodzi LM i Barca zapomina jak się gra w piłkę...
2
@Virusk3 Sorka ale nie rozumiem tego narzekania teraz jak już lecą mecze... przecież to było informowane od dawna że będą uruchomione dodatkowe płatne kanały.
Ale fakt wcześniej jak mieli LM to puszczali na tych podstawowych kanałach... niestety poszli pazernie jak Polsat.
0
@BOSSS85 To chyba jednak tak...ja dokupiłem po południu i po godzinie miałem kanały ale ja od Vectry...
0
@BOSSS85 Włącz online... wyloguj się i zaloguj jeszcze raz...powinny pojawić się kanały...
0
Cześć
Może ktoś ma Canal Plus online z LM by się dołączyć oczywiście nie za dziękuję.
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź na priw.
Mam nadzieję że nie łame regulaminu taka prośbą.
1
@MisiusessiWegiel...ludzie myślą ,że to tylko na biegunkę a to nieprawda...
5
Naprawdę są tutaj ludzie co płaczą o Chiese?
Przecież to jest bardzo dobry piłkarz...wybiegany z dobrym dryblingiem, to, że Juve go nie chce to nie znaczy, że odpad.
Ogarnijcie się, jesteśmy gołodupcy więc taki transfer to była by promocja.
Nico to pewnie bardziej wymysł dziennikarzy niż realna opcja i coś czuję, że sam piłkarz też nie chciał tutaj przychodzić.
Niestety zarządzanie było i jest takie, że musimy kleić z tego co jest dostępne w naszym zasięgu.
0
@Arden Tylko tam jest napisane,że ma przeczucie,że zostanie i tyle...
0
Rozumiem zbulwersowanie słabą akcją z Gundo tylko pytanie jest czy tam nie ma drugiego dna? Może trener zakomunikował, że już nie będzie pierwszym wyborem i chce grać inną piłkę... może sam Gundo nie chciał być tylko rezerwowym nie wiem.
Wątpię by na siłę był wypychany jakby nie chciał to by został bo ma kontrakt... może mu po prostu coś się w Barcelonie nie podoba... może rodzina przyzwyczajona była do życia w Anglii... śmierdzi to wszystko na kilometr.
Piłkarz świetny ale często spowalniał akcję, dużo razy nie nadążał w kryciu, zdarzały się bez sensowne straty... uważam, że Barca musi iść w młodości to co teraz robi...dziś piłka to przede wszystkim intensywność, wybieganie itd...Gundo to świetny piłkarz ale nie robiłbym z jego odejścia wielkiej tragedii.
3
@Rewolucja123 Prawda jest taka, że jakby Barca była w swoim prime to wątpię, że w ogóle było by zainteresowanie Nico...ale to tylko moja sugestia.
2
Aż napiszę bo chyba coś mnie ominęło...kiedy ten cały Nico powiedział, że chce grać u nas? Bo od Euro tylko, kiedy Nico, poczekajmy rok i kupimy Nico, jakie dzbany w zarządzie po co Olmo jak jest Nico...ludzie kochani opamiętajcie się a może ten cały Nico po prostu nie chce do nas przyjść i tyle.
Już rzygać się chce od tego ciągłego Nico...
Widocznie On ma inne plany niż gra w Barcelonie.
0
@gaq Wydaje mi się, że teraz spróbują wykupić Cancelo...
10
Trochę mnie zastanawia skąd ten płacz?...jakby nie było kupujemy reprezentanta i jednego z lepszych piłkarzy podczas Euro. Kwota jak na obecne czasy też nie jest ogromna bo teraz za byle placka płaci się 30-40 mln.
Ja rozumiem, że trzeba stawiać na młodzież ale przypominam że Gundo mlodszy nie będzie a nasz Pedri od dawna szuka formy. Dla mnie kozak transfer jedynie co może martwić to podatność na kontuzję ale mam nadzieję, że u Flicka będzie to tylko zmora przeszłości co chodzi o kontuzje.
Chciałbym jeszcze szybkiego i z dryblingiem lewego pomocnika i naprawdę można z tego ulepić fajną i mocną drużynę.
7
@Safrani Przepraszam ale co trzeba mieć w głowie by kablować na kogoś i prosić o bana na stronie www?
Gość zreflektował się skasował to co napisał i koniec tematu...może jeszcze poproś o dostawę pizzy do domu...
0
Z Robertem to jest ogólnie dziwna sprawa. Z jednej strony gość widać że chce grać, trenuję motywuję itd...jednym słowem widać, że zależy ale przychodzi mecz i znika. Słabo to wygląda, mało chęci i do tego strasznie gra w Barcelonie ukazała jego braki techniczne.
Widać, że jest poirytowany zmianami ale niestety jest jednym z najgorszych w Barcelonie.
Jestem bardzo ciekawy nowego sezonu i co zrobi Xavi z Lewym.
Jako joker wchodzący z ławki będzie super tylko czy stać trzymać takiego piłkarza w rezerwie?
Moim zdaniem chłop powinien ładnie podziękować i wyjechać za ocean i bawić się jeszcze piłką.
1
@Pawci023x Na Puls 2 horror 13 egzorcyzmów
2
Ale ten cały Araujo to pipka... myślałem że to chłop z jajami... skrytykował go Gundo to się splakal, że ten go musiał przepraszać i jeszcze się tym chwali. Zawalił w LM zero pokory posypania głowy popiołem...
Do Puyola to lata świetlne...jak Bayern da 70 mln to pocałować i pogonić laleczkę...
2
Dzisiaj zmierza się ze sobą drużyny które są na dwóch różnych biegunach.
Real, lider z bezpieczną przewagą punktową, półfinalista LM poukładany klub gdzie zaraz trafi jeden z najlepszych piłkarzy...
Barcelona, ledwie zipiaca finansowa, co roku kompromitacja w LM, z piłkarzami z bajecznymi kontaktami i prezesem co uwielbia półśrodki...
Oczywiście że kocham Barcę ale zastanawiam się gdzie został popełniony błąd?
Mieliśmy najlepszego piłkarza w historii, świetna akademia itd a klub został rozwalony jak domek z kart.
Przeplacani piłkarze, slabi trenerzy i kupowanie słabych piłkarzy....co poszło nie tak.
Jedyna nadzieja to teraz w naszej młodzieży...
7
Ten klub stał się memem naprawdę. Podstawowi piłkarze to twarze największych porażek i upokorzeń. W tym klubie nie ma samokrytyki i wyciągania wniosków. Klepią się po plecach jak panienki i wszystko gra. Piękna pogoda, hajs na czas czego chcieć więcej. Laporta wygląda jak kierowca TIRa który żywi się w McDonald's masakra. Nie ma żadnych zmian, żadnych reakcji po takich blamażach.
Wszystko gra wrócimy silniejsi...sraty taty co roku to samo.
Trener bez doświadczenia i panienki co im psycha siada jak przeciwnik przyciśnie.
Przecież wczoraj to była taka szansa... mieliśmy wszystko w swoich rękach i co znowu dupa. Już początek meczu pokazał że tam jest panika...po straconym golu zero odpowiedz zero... dosłownie zero...po co było te cofnięcie się?... Żeby tak grać 60 minut to trzeba potrafić, doskakiwać, umiejętnie się ustawiać a my nie umiemy tak grać przez tyle czasu.
Szkoda tego meczu...sami sobie to zrobili...
2
Prawda jest taka że od początku źle weszliśmy w mecz. Nie rozumiem dlaczego oddaliśmy piłkę PSG u siebie? Środek pola z Gundo, Pedrim i Dr Jongiem powinien kontrolować i narzucać tempo a my cofnęliśmy się jakby to była 80 minuta...
Nie potrzebna zmiana Yamala...nie widoczny Gundo, rozczytany Lewy...dziś nic się nie układało oprócz tej bramki.
Araujo to bez komentarza...brać 80 mln i zapominać...
1
@Radioactive9705 Burger King
0
@DonMatteo901 Nie no... rozwaliła system...brawo dla niej...sama prawda:)