Klimach fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szklaner Nie zgodzę się z Tobą. Bo skoro awansowali na taki turniej to jednak coś musza potrafić. Nie oczekuje tiki taki ale prostej gry, umiejętności wymienienia 2-3 podań, to są goście którzy grają w dobrych klubach więc jednak jakieś minimalne oczekiwania chyba powinny być spełnione.
1
To teraz wyobraźcie sobie co ma czuć taki kibic nie z polski który oglądał nasz mecz?
Przecież to jest wstyd, przypominam, że to jest najważniejszy turniej na świecie a my wychodzimy jak zwykle z pełnym gaciami.
Nie czepiam się karnego, bo to takie rzeczy zdarzają się najlepszym ale obraz gry to nędza i rozpacz. Ludzie biorą urlopy, wydają kupę pieniędzy by jechać kibicować a Oni plują nam w twarz...i jeszcze potem czytam jak uruchamia się synek Pana trenejra i pisze, że taki był plan no kurw*
Ogólnie nie nakręcam się na naszą reprezentację bo my byliśmy, jesteśmy i będziemy dziadami w takich turniejach ale chociaż odrobina samokrytyki u tych kopaczy, a tutaj zero.
Znowu będą śmieszki, granie w tenisa stołowego, nagrywanie wywiadów jaka to atmosfera jest wspaniała i tak to się kręci...
0
@taris
Naturalny ruch, fajnie znowu będzie usłyszeć" siadamy wygodnie w fotelu, zapinamy pasy i startujemy".
14
Powiedzcie mi o co chodzi użytkownikom piszącym, że Barca jest w budowie?...Bo ja tego nie rozumiem, to znaczy, że gramy 9 na 11 a może gramy bez bramkarza?
Z tego co mówił Laporta to w Barcelonie wyniki mają być tu i teraz.
Xavi nie trenuje drużyny od miesiąca czy dwóch, dostał piłkarzy podobno takich jakich chciał i co? Drużyna jest fatalnie przygotowana kondycyjnie, nie widać żadnej taktyki. Nie jestem zwolennikiem zwalniania trenera po 2-3 słabszych meczach ale w tej drużynie nie widać progresu.
Jak oglądałem tempo meczu Benfica z Juve, to przecież jest przepaść z tym co my gramy.
Nic, pozostaje kibicować i liczyć, że w lidze chociaż nie odpuścimy Realowi.
0
Dlatego przegraliśmy z Realem, bo tak zagrał Carlo. Zagęścił środek pola i dziękuję. My na siłę próbowaliśmy grać coś co dawało mizerny rezultat. Mam nadzieję, że skończy się na siłę granie 3 napastnikami.
Na tą chwilę Raphinha powinien być ostatnim wyborem do ataku.
2
Chciałbym zapytać się Was co myślicie o Gavim, czy to piłkarz który powinien być w pierwszej 11?
Bo dla mnie oprócz serducha nie wnosi nic do tej drużyny.
Zero piłek prostopadłych, zero dryblingu, głupie straty...oczywiście to moje zdanie.
2
Kurcze ale szybko LM zweryfikowała naszą drużynę.
Może to i lepiej bo człowiek gdzieś się łudził, że to może ten moment, że Barca błyśnie w LM.
0
@Janiama Bo jakby tak na spokojnie prześwietlić wszystkie pozycję w drużynie to my nie mamy tak wspaniałej drużyny jak to nam wmawiano.
Obrona składa się z odrzutu innych drużyn, pomoc to wypalony weteran plus dwóch smarkaczy bez doświadczenia w LM i atak z chaotycznym Dembele, słabym Raphinho.
Tak naprawdę to tylko Lewy jest z takiego prawdziwego Topu.
Jeżeli nie wygrywa się żadnego meczu z Interem to nie ma się prawa grać w LM...szkoda ale weryfikacja tej drużyny przyszła bardzo szybko.
4
@Mathew86 Lepiej się tego nie da ująć co napisałeś. Pełen szacunek za wczorajszy mecz dla Lewego ale pudła z Bayernem oraz nijakość w Mediolanie to również cegiełka do tego co mamy, czyli wielkie G.
1
@karolszymek Ja proponuje TVP wiem , że Borek nie jest mocno lubiany ale komentatorem jest dobrym. Nie wiem kto będzie komentował w Polsacie ale na bank nie będzie lepszy od Borka.
5
Szkoda, że Barcelona nie skusiła się na kupno Adamy Traore. Dla mnie idealny zmiennik na podmęczonego rywala. I nie zgadzam się z tezo, że to jeździec bez głowy, bardzo często schodził do środka, wygrywał pojedynki 1v1 plus bardzo silny i szybki. Na tą chwilę ani Ferran ani Raphinha nie dają z przodu nic. Czasami nie rozumiem tych dziwnych ruchów Barcelony ta samo jak nie rozumiem pozbycie się Desta a zostawienie Roberto...a teraz płacz.
0
@Roobo
Zawsze, mogliśmy przejść na 3 obrońców, opcji było kilka.
9
Już dawno pisałem, że tacy piłkarze jak Roberto nie mają prawa grać w takim zespole jak Barca. Dużo hejtu się na mnie wtedy wylało, że to wychowanek itd.
Wczoraj, to co zagrał, to nie jest już nawet śmieszne, zero ale to totalnie zero...nie rozumiem też taktyki trenera.
Naprawdę, oczy krwawią jak ogląda się taką grę. Po to został sprowadzony Raphinha by rozszerzać skrzydła by robić wiatr. W Leeds był jednym z najlepiej dryblujących a u nas nic, jakby zapomniał co potrafi.
Do tego boczni obrońcy nie włączali się w akcję i nie próbowali robić przewagi, przecież w dzisiejszej piłce to podstawa.
Ogólnie na ta chwile Xavi zawala najważniejsze testy. Wierzę w ten zespół ale wyjść z grupy będzie mega ciężkie.
1
No i Andrzej Twarowski odchodzi z canal plus do viaplay.
To było do przewidzenia...ale teraz inaczej będzie się ligę angielską oglądało :)
1
@draxidox Bez przesady...
1
@Janiama
Oczywiście, że tak powinna wyglądać nasza linia pomocy. Potrzebujemy siły ale i szybkości w pomocy bo Bayern bardzo szybko operuje piłką...
Zastanawiam się tylko jak obsadzi boki obrony trener?. Jak obstawiasz?
1
@Danny Gaucho Danny, ot jakiś na starość staje się taki delikatny:)...ale zgadzam się w 100%, że za taką akcję gościu powinien oglądać mecze przez kraty.
1
@Danny Gaucho W tym wpisie bardziej chciałem skupić się na kwestii sportowej.
0
@Danny Gaucho Chciałem być delikatny:)...a tak poważnie to ogólnie słabe jest to, że tzw. gwiazdy mogę więcej niż zwykli śmiertelnicy...ale to temat na długą dyskusję.
0
Z Alonso to w sumie ciekawa sprawa, większość kibiców go tutaj nie chciała bo spowodował wypadek itd...ale z drugiej strony jak tak się zastanowić na spokojnie to może być to dobre wzmocnienie. Piłkarz doświadczony z dobrymi umiejętnościami do tego pewnie zmotywowany bo zmienił klub.
Balde to fajny chłopak i trzeba dawać mu szansę jak najwięcej ale sezon długi i ciężki, przyjdą mecze z top drużynami i może się okazać, że tego nie udźwignie. Tak, mamy Albę ale właśnie co ostatnio wnosił Alba? Odkąd nie ma Leo jego atuty mocno zmalały, do tego stał się przewidywalny i coraz słabszy w defensywie nie mówiąc o jego psychice.
Alba i paru starszych piłkarzy to w ostatnich latach symbol porażek i upokorzeń.
Fajnie, że praktycznie całą linia obrony jest inna. Liczę, że pod wodzą Lewego to będzie nasz sezon.
10
A ja się bardzo cieszę, że mamy taką mocną grupę....tak jak sama nazwa wskazuje jest to Liga Mistrzów a więc niech grają z najlepszymi. Może te mecze też oddzielą u nas kto jest panienką a kto mężczyzną. Real w zeszłym roku też miał mocnych przeciwników i dał radę...
Fajne mecze, dużo emocji to jest to...
2
@MesQueUnClub_87 Wiesz co z tym cienkim to chyba mocna przesada, ogólnie od czasów Alvesa mamy problem z PO...ale granie tam z Araujo to kryminał.
1
@analitykTaktyki
Ja w ogóle nie rozumiem dlaczego gość po kontuzji gra w 1 składzie na tak trudnym terenie. Najgorsze jest to, że na tą chwilę to nasz najsłabszy skrzydłowy...Chyba tylko Xavi wie dlaczego Ferran gra.
3
Nie rozumiem troszkę co chce grać Xavi...za dużo jest kombinowania. Przecież ten mecz mogliśmy równie dobrze przegrać bo przeciwnik miał swoje okazję.
Bardzo słabo wygląda Gavi i chaotycznie Dembele.
Wytłumaczcie mi też dlaczego został skreślony Dest? Chłopak przydałby się jak nigdy bo Dembele na prawej w ogóle nie miał wsparcia.
Wszystko to wygląda na tą chwile jak jeden wielki bałagan. Zobaczcie mamy teraz naprawdę porządnych stoperów a dalej każda akcja przeciwnika to drżenie co się wydarzy.
Nasz trener musi to poukładać i przestać bawić się w Guardiole...
12
@FC1899Barca Słabe to jest to co piszesz...właśnie fajnie, że napisał co i ile na forum publicznym bo to są takie rzeczy o których nie mówią piłkarze...
A jakie Ty masz osiągnięcia?
20
@Janiama Fajnie się czyta takie rzeczy...Kurcze masz co wspominać, ja grałem w 4 lidze i okręgówce w zespole gdzie trenerem był były piłkarz Polonii Warszawa.
Dzięki niemu mieliśmy dresy oraz ubrania od sponsora Polonii.
Kiedyś miałem przyjemność na obozie nad morzem zagrać meczyk z chłopakami z Widzewa...właśnie za czasów Marka Citko.
Co zwiedziłeś , zobaczyłeś to Twoje...
3
Nigdy nie byłem wielbicielem Roberta. Bayernu też nie lubię więc to się wszystko pokrywało. Oczywiście wielki szacunek ma za to co osiągnął i tyle. Teraz kiedy przeszedł do Barcelony klubu któremu kibicuje od zawsze to jakaś taka radość jest wewnętrzna.
Może dlatego, że Barca potrzebowała takiego piłkarza ale jedna rzecz jest piękna.
Widać po filmikach, zdjęciach wywiadach jaki szczęśliwy jest Robert. Dawno nie widziałem by któryś piłkarz po zmianie klub tak tryskał radością...widać, że spełnia swoje marzenie widać, że chociaż osiągnął prawie wszystko to dalej ma w sobie tą pasję, energię.
Mam nadzieję, że spełni swoje marzenia z Barceloną i będziemy znowu wielcy.
0
@cris2706 W sumie i masz racje i nie. Ja mając 21 lat już nie mieszkałem z rodzicami, tułałem się po świecie ale to był mój wybór. Oczywiście, że Ci co mają pomoc mają łatwiej ale to nie jest ich wina. Sam chciałbym mieć bogatych rodziców co dużo mi pomogą ale tak nie jest. Wszystko co mam z żona to nasza ciężka praca, dużo wyrzeczeń itd. Piszesz, że wolisz jechać na na wakacje albo częściej wymienić smartfona, no widzisz a inni wola te pieniądze odłożyć i spełnić swoje marzenie jakim jest dom czy mieszkanie.
Każdy kij ma dwa końce. Ja nie wyobrażałem mieszkania z rodzicami do 30 ba nawet do 25 roku życia i to nawet kosztem wygodnego funkcjonowania.
Mam sąsiada co ma bogatych rodziców, przyczepę nad jeziorem warto 100 tyś samochody, wykupione mieszkania itd...ale On sam mówi, że po prostu tak trafił rodzice się dorobili i teraz korzysta z tego chociaż jest mega normalnym gościem.
Ja chciałem mieć swoje mieszkanie i je mam. Nie jeżdżę co roku na Malediwy ale też nie żyje jak pustelnik na pasztetowej.
Uważam, że każdy ma wybór...jedni wolą się lansować co sobotę ale tak naprawdę nie mając nic a inni wolą spełniać swoje marzenia pewnym kosztem...nie oceniam.
0
@Janiama Nic dodać nic ująć...
8
Piękny jest football naprawdę. Jak City strzeliło na 0-1 to byłem święcie przekonany, że to koniec...szacun dla Realu co zrobił i jak to zrobił. Nie rozumiem ludzi co piszą po każdym meczu Madrytu, fuks, szczęście itp. Ograli PSG pokonali Chelsea a teraz odprawili z kwitkiem City. Bardzo mocne ekipy tutaj nie ma fuksa. Czas by Barcelona zaczęła budować zespół na silnych szybkich wytrzymałych piłkarzach bo dzisiejsza piłka nie lubi flegmatyzmu. Można psioczyć na Real ale grają do końca i mają wiarę. I jeszcze jedno, brawa dla kibiców mega doping, po prostu kosmos...fajnie się ogląda takie mecze.