Klimach fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vebrol Oczywiście, że tak powinno być ale w tym klubie zawsze musi być coś na opak. Najważniejsze, że umie kopać prosto tylko najlepsze jest to, że u Matsa to też szwankuje.
1
Wiecie co, tak czytam artykuł o tym 24 latku co zabił ciotkę a jej córkę próbował zabić i się zastanawiam czy to nie czas przywrócić karę śmierci. Dla mnie taki ktoś to zwykły śmieć nie mający żadnego prawa. Powinni mu w więzieniu codziennie pokazywać jak zginie i jak będzie cierpiał. Dla mnie nie ma żadnego usprawiedliwienia. Kurcze przecież ta dziewczynka ma już zniszczoną psychikę do końca życia, widziała jak na jej oczach zabijana jest mama. Najlepsze jest to , że zaraz znajda się gorliwi katolicy co będą pisać, że nie można zabijać itd...dla mnie śmierć przez cierpienie i to takie by zanim zamknie oczy wył z bólu.
1
@joloskyy Nie odnoszę się akurat do dzisiejszego ale ogółem co się dzieje.
7
Wiecie co tak czytam o tych ludziach co umierają bo szpitale nie chcą ich leczyć bo niesczepieni itd to aż krew się buzuje. Jak zmarła by np. moja żona bo szpital nie chciał by jej wpuścić albo wymyślił coś innego to przysięgam, że usłyszelibyście o mnie we wszystkich wiadomościach w tym chorym kraju.
1
@DonMatteo901
Oglądałem to na żywo, pamiętam jak też się cieszyłem bo ogólnie nie przepadam za MU.
0
@Bobo25 No a co według Ciebie zrobił takiego Laporta. Obiecywał np. zatrzymać Messiego i na tym budował swoją kampanię a gdzie dzisiaj jest Leo? Na tą chwile to pikujemy w dół.
1
Wiecie co tak się zastanawiam co zyskała Barca na zwycięstwie Laporty?...i dochodzę do wniosku, że na tą chwile nic. Jedynym zwycięzco jest jak narazie sam Laporta. Jego gwiazda świeci na różnych wydarzeniach, cygarko, fotki z młodymi laskami a klub jak był w ciemnej d tak jest w ciemnej d...e. Oczywiście ja rozumiem, że trzeba czasu ale na tą chwilę decyzje naszego prezydenta są trochę nie logiczne. Sam byłem za odejściem Leo bo uważam, że to i tak było pudrowanie trupa i ten moment musiał kiedyś nastąpić. Tylko tak słabej Barcy takiej degrengolady w klubie to nie pamiętam a może nie chcę pamiętać. Jak Wy na to wszystko patrzycie?
0
@norbi77
To teraz Ty słuchaj geniuszu trenerski. Wolałbym Lengleta do środka pola by wzmocnić środek niż paralityk biegający bez sensu i celu nie dający nic. Po za tym to trener powinien wiedzieć kto i kiedy może pomóc drużynie. I tak potem klasyfikujemy czy taki trener jest dobry czy nie.
1
@Kamiloza91 Mało kiedy napastnik jest winny porażki czy remisu. Natomiast jest bardzo słaby i nic nie daje z przodu...tragedia.
1
A ja uważam, że dzisiaj to i Xavi zawalił ten mecz. Nie jestem w stanie wytłumaczyć na cholerę trzymał w 2 połowie Luka? Gość nic nie dawał i drużyna grała praktycznie w 10. Dziwna też decyzja dotycząca Umtitiego. Chłop nie gra tyle czasu i nagle bach i 1 skład gdzie potrzebujemy punktów jak tlen. Garcia kolejny mecz ławka i o co chodzi?
Do tego wejście Coutinho...po co i co miała dać ta zmiana?. Nie jesteśmy w stanie utrzymać się przy piłce, gramy chaotycznie, nerwowo. Wychodzi na to, że Koeman miał rację, jesteśmy po prostu przeciętni i tyle.
4
Ciekawe czy nasz trenejro będzie miał jajeczka i posadzi Ter Stegena na ławie. Mój Boże jaki zjazd zaliczył to w głowie się nie mieści. Praktycznie w każdym meczu popełnia jakiś błąd. Jego wyjścia sam na sam to żart. Ciągle jest źle ustawiony a o grze nogami nie ma co wspominać. Już na początku meczu podał do gracza Bayernu. Nie wiem jak Wy ale dla mnie czas powiedzieć dla Niemca papa. Nie pamiętam meczu gdzie uratował nam wynik.
7
@paweldunajecfcb Kurcze jakie pytanie przy piątku:)...moim zdaniem nie. Za dużo nauka pokazuje, udowadnia by wierzyć w Boga. Po za tym ja zawsze sobie powtarzam skoro Bóg istnieje czemu na świecie jest tak dużo niesprawiedliwości? Oczywiście ktoś powie wolna wola itd...ale mnie to nie przekonuje. Chciałbym wierzyć bo łatwiej było by odchodzić natomiast im jestem starszy im więcej widzę tym wiara w Boga we mnie zanika.
5
Fajnie, że ostatnio coraz więcej użytkowników porusza temat naszego bramkarza. Przez ostatnie lata miał On status "nietykalny" tylko czy słusznie? Ja nie chce krytykować Niemca od tak ale dla mnie czas by się zastanowić co dalej? Bo można ciągle ślepo wmawiać sobie, że to mały kryzys, że to przez kontuzje i tak dalej i tak dalej. Tylko co ma z tego klub? W ostatnim czasie wszystko co leci w bramkę to praktycznie gol, nie ratuje nas Mats nie jest dla nas ostoją w tych ciężkich czasach dla klubu. Nie widać też poprawy w jego grze, można powiedzieć, że z każdym sezonem Mats jest słabszy. Może też klub jest sobie winny, że nie ma dla niego dobrego konkurenta albo, że z góry jest stawiany jako ten pierwszy. Nie wiem ale na dziś Niemiec jest średnim bramkarzem i takie jest moje zdanie. Szkoda, że to tak teraz wygląda bo miał predyspozycję by być jednym z najlepszych na świecie. Bardzo chętnie poznam Wasze zdanie jak Wy to widzicie?
1
@Beztroskii Tutaj za bardzo nie można wytykać błędów dla Matsa bo zaraz zostaniesz zjedzony ale ja uważam tak samo jak Ty. Dla mnie gość nie robi żadnych postępów a co najwyżej regres. Szkoda bo liczyłem, że to będzie filar Barcy i jeden z najlepszych na świecie, niestety daleko mu do najlepszych.
9
Ja tak chciałem tylko napisać, że chociaż nie byłem zwolennikiem Koemana to po ludzku jest mi go szkoda. Bo jak by tak prześledzić jego ostatnie mecze to miał naprawdę bardzo dużo pecha. Mecz z Realem wcale nie był słaby tylko ta skuteczność i wczoraj to samo...jakby Depay trafił karniaka różnie by mogło być. Co do składu to też wystawiał w miarę najmocniejszy jaki był dostępny...wszystko było przeciwko niemu, brawo za szansę dla młodych. Ktoś może napisać że po cholerę ściągał Luuka De Jonga? niby racja ale trener wiedział, że czasem będzie potrzebny wysoki napastnik który wsadzi głowę. Oczywiście można się przyczepić, że to drewno itd ale z problemami Barcy finansowymi kogo miał ściągnąć? Naprawdę trochę jest mi go szkoda, bo widać było, że mu się chce. A co do jego warsztatu trenerskiego pod względem taktyki czy mentalu to już inna bajka.
0
@Rewolucja123 Tutaj masz 100 % racji....dlatego podkreśliłem, że nie będę wypowiadał się o trenerze. Co do samego Demira zgadzam się, że powinien dostać jeszcze szansę. Tylko co my mamy wymagać od chama który siedzi na ławce.
0
Trochę nie rozumiem płaczu nad tym Demirem, po pierwsze to mogą być tylko plotki a po drugie chłopak nie pokazał nic takiego nadzwyczajnego...ile to już było zachwytów nad młodymi piłkarzami a potem kończyli gdzieś w Arabii...wydaje mi się, że w klubie pracują ludzie co trochę więcej się znają na takich talentach i wiedzą co robią...nie wymieniam tutaj Koemana bo o tym panu mam odrębne zdanie.
1
Nie jestem nie byłem i nie będę zwolennikiem Koemana bo uważam go za słabego trenera natomiast jak tak dziś na spokojnie obejrzałem mecz to rzeczywiście nie ma za bardzo kim tam grać. Bo o ile wyjściowa 11 była w miarę ok to kto ma wchodzić z ławki i np. ratować wynik? Nie chce się czepiać Roberto ale On jest tak przeciętny, że nie mam pojęcia jak ktoś taki może tyle lat grać w Barcelonie. Obrońcą nie jest a teoria, że jego pozycja to pomocnik też jest nad wyrost bo jest słabym pomocnikiem. Ogólnie Real dzisiaj był słabiutki a my jeszcze słabsi...jesteśmy niestety daleko za najlepszymi klubami...
0
@max1982 Ja kiedyś włączałem telegazetę i śledziłem wyniki...co chwila się odświeżało stronę ...nie ma porównania jaki człowiek był zajarany piłką. Ale uważam, że to normalne, że z wiekiem pewne rzeczy się zmieniają.
1
@MesQueUnClub_87 Coś w tym jest :)
4
Tak czytam te wpisy jak ludzie tutaj przekomarzają się kto zdobędzie złotą piłkę a ja Wam powiem, że już od dłuższego czasu mam jakoś te wszystkie nagrody gdzieś. Ogólnie oglądanie piłki już mnie tak nie jara jak kiedyś. Oczywiście lubię obejrzeć dobry meczyk no i oczywiście mecz Barcelony natomiast nie ma we mnie już takiego pragnienia tej piłki. Kiedyś przychodził weekend i człowiek oglądał praktycznie wszystko do tego interesowałem się ligami jak portugalska, belgijska, szkocka itd...można powiedzieć byłem chodzącą encyklopedią :) a teraz jak mam żonę dziecko to wszystko jakoś poszło na boczny tor. I to nie jest dlatego, że nie mam czasu ale po prostu mam inne potrzeby i szkoda mi jest usiąść i np. obejrzeć mecz Everton - West Ham...też tak macie...a może też ta cała otoczka piłki sprawiła, że to nie jest już to samo.
0
@macio_944 Nie sugeruj się tym... co widz to inna ocena...ja wolę obejrzeć i sam ocenić czy film jest dobry czy nie.
0
@bielik Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
2
Jak zaczęła się ta cała pandemia to tak z dystansem do tego podchodziłem, robiłem swoje trenowałem na drążkach na podwórku i ogólnie miałem to gdzieś. Później zaczęła się 2 fala 3 i cała ta nagonka medialna sprawiła, że zacząłem gdzieś wnikać w to wszystko. Do tego doszła choroba mego brata i połowy rodziny...ja sam parę dni źle się czułem ale jak tylko zrobiło się lepiej to na trening. Do czego zmierzam...otóż trzeba być bez mózgiem by dalej w to wszystko wierzyć, w to co mówią media o szczepionkach itd...podam Wam przykład. Nie tak dawno w radiu podawali ilość za chorowań w ciągu dnia, województwo podlaskie było na samym końcu ale oczywiście pod względem nie zaszczepionych wiodło prym. No i już co się dzieje za 2 dni, Podlasie jest już na 3 miejscu pod względem zachorowań więcej ma od śląska. Na litość Boską Oni naprawdę myślą, że jeszcze ktoś im w to wierzy? Ja nie sam się nie szczepiłem i nie zamierzam, oczywiście każdy robi co uważa ale mam dosyć tej całej nagonki i słuchania tych sterowanych ludzi co mam robić...jedno muszę przyznać, ta cała śmieszna pandemia uświadomiła mi jak prostymi sposobami można manipulować ludźmi i podzielić ludzi nawet najbliższych.
11
@Cochise Wiesz co, najlepsze jest to, że tej słynnej filozofii gry Barcelony już dawno nie ma. Niestety ale mamy przeciętnych piłkarzy i to pod nich trzeba budować taktykę a nie na odwrót. Drugą sprawą jest to, że Barca w ostatnim czasie zatrudnia słabych trenerów którzy boją się coś zmienić. Ciężkie czasy przed nami kibicami ale powstaniemy silniejsi.
4
@lucca87 To nie jest trener na Barcę...może nie mamy już takiego zespołu jak kiedyś ale dalej można od tych piłkarzy wymagać dużo, tylko do tego trzeba fachowca przez duże F.
2
Każdy pisze, że Messi zje ligę francuską...a ja bym nie był tego taki pewny. Tam obrońcy na ogół to wyrośnięci dobrze zbudowani faceci. Będą chcieli się pokazać a co za tym idzie będą grać agresywnie. Leo wcale nie będzie miał łatwo, coś czuje, że odejście Messiego ani Barcelonie ani samemu Leo nie wyjdzie na dobre. Pewnych mechanizmów w grze nie da się tak nauczyć od razu a wszyscy będą wymagać od Messiego tego co robił u nas. Z jednej strony chciałem zobaczyć Barcelonę bez Leo ale po tych 3 meczach już nie chcę...ehh.
1
@FCB24 Nie musi grać Lengletem tylko On chce nim grać...niestety ale nasz trener to trochę taki beton. Jako trener zespołów słabo sobie radził i wszędzie zostawiał kwas. Kibicuję mu bo kibicuję Barcelonie ale naprawdę kadrę mamy tako, że do końca powinniśmy bić się o mistrzostwo.
0
@Kgorecki2500
Widzisz, prawda jest taka, że liczy się to co jest teraz....niestety Polacy mają krótką pamięć(nie licząc wątków historycznych).
0
@Commando Masz dużo racji ale tutaj trzeba przyznać rację dla Pisu, że tak pilnuje bo to widać gołym okiem, że to zagrywka Łukaszenki...