Kondzix
Dołączył/a: styczeń 2011
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB co ty pierdolisz, trace juz cierpliwosc do tych wszystkich malkontentow ze szklana kula.
1
@Janiama ciekawostka, ojciec igi mowil, ze od kazdej wygranej co najmniej 40% podatku musza zaplacic.
0
@Messibestplayerintheworld dobrze, ze zsumowal na koncu
0
@blazeq ok, fajnie wyjasionie, dzieki, zwracam honor. Brakuje mi tylko informacji, skad wiesz co zakladał Laporta w budzecie. Sa to bezposrednio jego wypowiedzi?
0
@blazeq podziwiam umiejetnosci analizy finansowej z fusow. Na pewno to, na pewno tamto, prawdopodobnie cos tam.
0
@Nozyk cokolwiek w tej cenie, byleby mial co najmniej 16gb ramu.
3
@SteuerFreiMoney to niezle te decyzje mordo. W momencie jak zrozumiesz, ze to "lubienie" cpania jest wlasnie cpaniem wmawiajacym ci, ze o czymkolwiek decydujesz - wtedy juz latwo przestac. Wiem co mowie, bylem tam
0
Dest nie robiac totalnie nic dostaje taka sama ocene jak Torres i Auba? Zacznijcie wystawiac te oceny na trzezwo albo nie wystawiajcie ich w ogole.
6
@KrychaFCB porownanie z dupy, zgadzam sie. Dajcie teraz do skladu Xaviemu: Suareza, Messiego, Neymara, Inieste, mlodszego Albe, Alvesa i Pique. Dorzucmy jakiegos Rakitica w formie, moze Thiago i robmy takie porownania. Dorzucmy brak varu i gwarantowane 2 bramki ze spalonego do wykorzystania w fazie pucharowej LM. Wtedy mozemy porownywac.
1
@Rewolucja123 najlepsze w tym sezonie jest to, ze z takimi tuzami jak Cadiz, Rayo i Granada stracilismy 15 pkt, ktore tracimy do Realu.
7
oby wprowadzili efektywny czas gry wtedy te zalosne kluby jak rayo do konca swiata beda grac w tercera
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Danny Gaucho w momencie na pewno Bale, Neymar i Mbappe. Teraz to chyba tylko Mbappe
4
co to za belkot. Co to znaczy porozumienie ustne niemal uzgodnione? Kessie zaczal mowic, ale nie dokonczyl zdania?
0
@Barca1922 pewnie, niech wpada, za 50k euro rocznie
1
@Zoker prosze o dodanie do listy, bardzo fajna seria
0
@kampe36 juz usuanlem tego Neuera, troche polecialem z tym, ze by to wyjal.
3
moim zdaniem Alaba blokowal Mbappe zeby ten nie strzelil po dlugim i Courtois mogl skupic sie na krotkim slupku.
0
@D10SLEO dobrze, ze dales znac, ze to nie gra komputerowa.
0
@kiper09 przybij sobie piatke, bylem przekonany, ze jest o 21, dzieki wielkie
2
Komentarz usunięty
0
@Jareoo co potrzebujesz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KrystianR rzeczywiscie rewelacja, ojciec multimilioner kazde ci pracowac w ksero zeby nauczyc cie zycia xd czyli zamiast pozwolic dziecku zyc na wysokim poziomie, zapewnic dobra edukacje moze jakis staz u jakiegos ziomka w firmie, to nie - pracuj w ksero najlepsza szkola zycia. Nie znam calego kontekstu, moze on w tym ksero robi 2 miesiace w wakacje i skonczyl dobra szkole etc. Paranoja jest dla mnie sprowadzanie swojego potomka do tego samego poziomu zycia w biedzie, bo ojciec tak zyl. Skoro z tego gowna wyszedles to po co do tego wracac? Ludzie co wyszli z gowno sa niby w czym lepsi? Fragment o godnosci, tzn co? Ludzie z bogatych domow, ktorzy wszystko dostali nie maja godnosci? Tylko jak zarles gowno ja masz? Idiota...
0
@Kgorecki2500 najgorsze jest wlasnie to, ze nie ma znakow, sa tylko przypadki
16
zastanawiam sie czy ludzie ostatnio pozamieniali sie z meskim przyrodzeniem na glowy. Jak masz kredyt hipoteczny na 1mln to tez nie kupisz sobie auta za 50k bo masz 1mln dlugu? Myslalem, ze trenerzy sa raczej inteligentni
0
@Wizz777 wrocimy do rozmowy 1 lutego
2
@Wizz777 najeczysz sie, a i tak zarejestruja wszystkich
1
@kejdzi https://poradnikpracownika.pl/-dlugie-zwolnienie-lekarskie-a-swiadczenie-rehabilitacyjne
2
jak idziesz na l4 bo jestes niezdolny do pracy to tez cie wyrzuca?