Kondzix
Dołączył/a: styczeń 2011
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pilka_jest_okragla zawsze mnie bawia komentarze tego typu. Patrzac na nasza sytuacje finansowa tzn. jaka sytuacje? Jaka jest nasza sytuacja finansowa? Ktos to wie oprocz kilku osob w zarzadzie?
0
@Lisek Chyba lubisz być na sile kontrowersyjny jezeli uwazasz, ze trudniej jest bronic niz atakowac.
0
@michal26 trzeba pamietac jeszcze o dniu meczowym. Kilka dodatkowych meczow w LE w porownaniu do jednego w LM (w przypadku odpadniecia w 1/8) to tez kilkanascie mln sie uzbiera.
0
@Krzychu1010 Solpadeine musujaca, najlepiej od razu 2 tabletki
0
@cules100pro jakby Koeman ograł Bayern i Benfice myślę, że miałby co najmniej tylu zwolenników co Michniewicz
1
@Kondziubarca 100% zgody
1
czemu ten amator gra w barcy, przeciez on jest tragiczny, nie daje niczego
0
i po co nam ten Rasiak jak nawet glowki nie trafia xd
4
gola? Przeciez my nie oddalismy celnego strzalu przez 180 minut :D
0
dlaczego u nas gra Rasiak?
0
@kuz taki, ze pewnie sa zapisy o korzystaniu z wizerunku Barcy. Oni beda go wykorzystywac do promocji regionu, co robili juz wielokrotnie - patrz City Group lub PSG. Polecam ksiazke w tym temacie https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4844816/klub-miliarderow-jak-bogacze-ukradli-nam-pilke-nozna
0
@Rewolucja123 jest jakieś odniesienie, 300 to duży czy mało?
0
@Tuc łosoś to największe gowno. Nie ma gorzej hodowanego zwierzęcia na planecie
0
@lucca87 jak to okiwany. Przeciez ewidentnie nie trafil w pilke i wyjebal sie na ryj.
0
kto to, bo od 30min siedze i szukam xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SaulGoodman mam praktycznie identyczne warunki, jakies 2 kilo mniej. Polecam push pull legs, najlepiej 5-6 razy w tygodniu. Wydaje sie duzo, ale treningi sa bardzo krotkie i przyjemne.
0
@Yosemite Jeszcze Vieri do tego całkiem nie dawno
0
@AmigoBlancos kto pompowal i co? Nie przypominam sobie nic takiego, raczej wszyscy drzeli o wynik, jak widac slusznie.
1
@Khajio Wijnaldum gra w Ligue 1
0
@maniak33333 powiedzialbym nawet, ze przelozenie turnieju w czasie jego trwania jest niemozliwe, zgody od miast, policja, pogotowie, transmisje itd. w 8 roznych krajach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Komentarz usunięty
6
Gikiewiczowi należy zabrać polski paszport
0
@sonek zauwazylem ostatnio, ze jak zmieniam ustawienia maszyny, gdy już chodzi to często mam z nią jakieś problemy. Polecam ustawić wszystko przed pierwszym uruchomieniem maszyny i więcej nie ruszać. Może pomoże
0
@JANEK777 wulkany zaczną wybuchać w Polsce?
4
na szczesce w przyszlym seoznie nikt w Europie nie bedzie musial ogladac tego poteznego liverpulu
0
jak my moglismy przegrac z tymi pajacami
5
Potezny real gra jak eibar, gdyby ci amatorzy na czerowno potrafili grac w pilke to nie byloby o czym gadac po 1 polowie
0
z dedykacja dla Realu