4

@Pilka_jest_okragla zawsze mnie bawia komentarze tego typu. Patrzac na nasza sytuacje finansowa tzn. jaka sytuacje? Jaka jest nasza sytuacja finansowa? Ktos to wie oprocz kilku osob w zarzadzie?

0

@Lisek Chyba lubisz być na sile kontrowersyjny jezeli uwazasz, ze trudniej jest bronic niz atakowac.

0

@michal26 trzeba pamietac jeszcze o dniu meczowym. Kilka dodatkowych meczow w LE w porownaniu do jednego w LM (w przypadku odpadniecia w 1/8) to tez kilkanascie mln sie uzbiera.

0

@Krzychu1010 Solpadeine musujaca, najlepiej od razu 2 tabletki

0

@cules100pro jakby Koeman ograł Bayern i Benfice myślę, że miałby co najmniej tylu zwolenników co Michniewicz

1

@Kondziubarca 100% zgody

1

czemu ten amator gra w barcy, przeciez on jest tragiczny, nie daje niczego

0

i po co nam ten Rasiak jak nawet glowki nie trafia xd

4

gola? Przeciez my nie oddalismy celnego strzalu przez 180 minut :D

0

dlaczego u nas gra Rasiak?

0

@kuz taki, ze pewnie sa zapisy o korzystaniu z wizerunku Barcy. Oni beda go wykorzystywac do promocji regionu, co robili juz wielokrotnie - patrz City Group lub PSG. Polecam ksiazke w tym temacie https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4844816/klub-miliarderow-jak-bogacze-ukradli-nam-pilke-nozna

0

@Rewolucja123 jest jakieś odniesienie, 300 to duży czy mało?

0

@Tuc łosoś to największe gowno. Nie ma gorzej hodowanego zwierzęcia na planecie

0

@lucca87 jak to okiwany. Przeciez ewidentnie nie trafil w pilke i wyjebal sie na ryj.

0

kto to, bo od 30min siedze i szukam xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SaulGoodman mam praktycznie identyczne warunki, jakies 2 kilo mniej. Polecam push pull legs, najlepiej 5-6 razy w tygodniu. Wydaje sie duzo, ale treningi sa bardzo krotkie i przyjemne.

0

@Yosemite Jeszcze Vieri do tego całkiem nie dawno

0

@AmigoBlancos kto pompowal i co? Nie przypominam sobie nic takiego, raczej wszyscy drzeli o wynik, jak widac slusznie.

1

@Khajio Wijnaldum gra w Ligue 1

0

@maniak33333 powiedzialbym nawet, ze przelozenie turnieju w czasie jego trwania jest niemozliwe, zgody od miast, policja, pogotowie, transmisje itd. w 8 roznych krajach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Komentarz usunięty

6

Gikiewiczowi należy zabrać polski paszport

0

@sonek zauwazylem ostatnio, ze jak zmieniam ustawienia maszyny, gdy już chodzi to często mam z nią jakieś problemy. Polecam ustawić wszystko przed pierwszym uruchomieniem maszyny i więcej nie ruszać. Może pomoże

0

@JANEK777 wulkany zaczną wybuchać w Polsce?

4

na szczesce w przyszlym seoznie nikt w Europie nie bedzie musial ogladac tego poteznego liverpulu

0

jak my moglismy przegrac z tymi pajacami

5

Potezny real gra jak eibar, gdyby ci amatorzy na czerowno potrafili grac w pilke to nie byloby o czym gadac po 1 polowie

0

z dedykacja dla Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?