Kondzix
Dołączył/a: styczeń 2011
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
na 0 z tylu - srednia ocena obroncow 3.5. Przestanie chlac przed wystawianiem ocen
8
@Kondziubarca dlaczego wszyscy zakladaja, ze Kucharski klamie? Robert taki nieskazitelny? Mysle, ze jeden i drugi maja sporo za uszami
0
Przecież ten Ferran nie potrafi jednego przeciwnika przejść i prosto podac
2
Rozwiązanie jest jedno, kary cielesne dla sędziów
0
Zbierzcie tego czerwonego śmiecia bo nie wytrzymam
2
Sędzia niedorobiony jest
1
@MesQueUnClub_87 polecam ten wywiad z Marlonem https://www.goodreads.com/book/show/309025.Conversations_With_Brando
0
@Antimadridista_WR no mogl jej chociaz dac szanse na unik, moze by sie obsrala i zawinela do domu
0
@IronSanHybrid kawal smiecia z tego ochroniarza, kto normalny pryska gazem w twarz z 5cm
6
dlaczego na tej stronie panuje fetysz mlodych zawodnikow? Kotkolwiek 30+ jest laczony z Barca od razu placz. Bylo kiedys takie okieno, gdy sciagnelismy z 6 zawodnikow w wieku ok 26. Ilu z nich zrobilo u nas kariere?
14
Niech mi ktos przypomni, ale czy Juventus zostal kiedykolwiek wyrzucony z europejskich pucharow?
1
@DonMatteo901 do tego mistrzostwo z PSG i Bayernem, to nie jest jakis specjalny wyczyn
0
@Tomo1989 w takich przypadkach zostawiam kartke z informacje, ze 'oszczalem ci klamki' oczywiscie tego nie robiac.
1
@Deviler jesli Raphinha utrzyma efektywnosc, a Lewy sie nie ogarnie, to na koniec sezonu mysle, ze mozesz miec racje
4
Mogłby się wywrócić na ten głupi ryj
0
@mr Barca 4448.
8
@LionelM95 notatnik
0
@DaPidejpi jak jade 20 na godzine, gdy pada deszcze i jest ciemno to tez nie widze pieszego na poboczu. Odpierdolcie sie od chlopa, bo ma racje, kto normalny w takich warunkach idzie poboczem. Albo idzesz za barierka, albo dzownisz po pomoc drogowa, i nie czekasz w aucie, bo to tez niebezpieczne.
6
Ameryki nie odkryje, ale wydaje mi się, ze Xaviemu zależy tylko na lidze w tym sezonie wiec rotuje z takim United
0
@Bernard777 adolf czy to ty?
2
XDD jaki to jest idiota. Dlaczego ten chuj jest profesjonalnym sędzia?
1
@Ghostface sopranos nie jest komedią. To, ze cie bawi co druga scena nie robi z tego serialu komedii. W dramatach tez moga wystepowac sceny humorystyczne i nie robi to z tych dramatow komedii. Druga sprawa, w sopranos nie ma magii ani duchow, to, ze w scenach wystepuja postaci zmarlych osob lub duchow, jest to wylacznie ukazanie co sie przywidzialo/wydaje bohaterowi. Nie miales nigdy wrazenia, ze zobaczyles cos w lustrze, lub, ze ktos ci chodzi po domu, w ktorym jestes sam?
1
@arsenallondyn0 przeciez ostatnie sezony gomorry to straszne gowno
0
@jeyx77x nie mozna tak tego porownywac, byli wybitni na swoje czasy, trzeba im to oddac. Jakby przeniesc ich talent do 2022 i dolozyc dzisiejsze treningi taktyczne i fizyczne, tez by pewnie byli wybitni (albo i nie, chuj wie)
0
@Rewolucja123 ranking z calkowitej pizdy. Gdzie chociazby Thierry Henry albo Luis Suarez, rozumiem, ze Lewandowski to tez jakis dziad, raptem pare bramek w zyciu strzelil? A no i CR na 8 to kpina, 2 mu sie nalezy jak psu buda.
0
@PawkoFCB ale pierdolisz farmazony
1
Ale gowniana jest ta Francja
1
@Przemek2323 ale z ciebie zajebisty typer
1
Ferran to ogór i pokraka
1
@krissu8 z kołczanem w sensie?